reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam Dziewczyny po długiej nieobecności. Dopiero wracam do zdrowia pozostał tylko kaszel, antybiotyk zadziałał na szczęście. Wczoraj miałam wizytę i widziałam siusiaka :-) Tak bardzo chciałam córkę, ale czułam że będzie chłopak. Lekarz powiedział że za 4 tyg. potwierdzi na 100% ale zdziwiłby się jakby się okazało że to dziewczynka :-) Mały szalał usg trwało 5 min a sisiorka było widać pare razy, niczym się nie krępował :-) No i będzie Igor :-)
 
A ja właśnie w ramach przygotowan urlopowych (lecimy za tydzień) zakupiłam: http://www.dopasowana.pl/data/gfx/pictures/large/5/7/775_1.jpg

Już się nie mogę doczekać :)
Piękny komplecik, ale pamiętaj że teraz nawet dobrze osłonięta nie możesz przebywać za długo na słonku ( nie można podnieść temperatury ciała).
No i zazdroszczę Wam tego urlopu...

Witam Dziewczyny po długiej nieobecności. Dopiero wracam do zdrowia pozostał tylko kaszel, antybiotyk zadziałał na szczęście. Wczoraj miałam wizytę i widziałam siusiaka :-) Tak bardzo chciałam córkę, ale czułam że będzie chłopak. Lekarz powiedział że za 4 tyg. potwierdzi na 100% ale zdziwiłby się jakby się okazało że to dziewczynka :-) Mały szalał usg trwało 5 min a sisiorka było widać pare razy, niczym się nie krępował :-) No i będzie Igor :-)

Gratuluję Igorka - kolejny król się "objawił" :-D
 
Witam Dziewczyny po długiej nieobecności. Dopiero wracam do zdrowia pozostał tylko kaszel, antybiotyk zadziałał na szczęście. Wczoraj miałam wizytę i widziałam siusiaka :-) Tak bardzo chciałam córkę, ale czułam że będzie chłopak. Lekarz powiedział że za 4 tyg. potwierdzi na 100% ale zdziwiłby się jakby się okazało że to dziewczynka :-) Mały szalał usg trwało 5 min a sisiorka było widać pare razy, niczym się nie krępował :-) No i będzie Igor :-)
No to gratuluje Synusia!!!!!:-D
Feminatal N - takie mi pani w aptece poleciła, bo moja ginka powiedziała,że
mam sobie sama jakieś wybrać..
Biorę te same witaminki ale umnie waga stoi w miejscu:sorry2:
 
kejt82 kosiumik super, ja na urlopie chodziłam w w topie na stroju, no i moge się pochwalic że ładnie się opaliłam, a raczej unikałam słoneczka, a tobie życzę udanego leniuchowania

Najeli ja tez mam wizytę na 11.09. już nie mogę się doczekać:tak:

_milena_ gratuluję siusiaka, coś dużo lutówek spodziewa się chłopaków...

co do wagi to mi znowu dzisiaj troszke mniej pokazała, do tej pory waga cały czas stała w miejscu ostatnio ucieszyłam sie ze 1 kg do przodu a tu znowu powót to pierwotnej ale brzunio rośnie ja to widzę więc sie jeszcze nie martwię
 
wogóle to z tą wagą w czasie ciąży to strasznie dziwna sprawa przykładowo moja siostra zawsze szczypior przytyła w pierwszej w ciąży 25 kg (wrociła to pierwotnej wagi) a w czasie drugiej tylko 9 kg a żywiła sie w czasie obu tak samo więc wg mnie nie ma reguły wszystko zalezy tylko i wyłacznie od buszujących w czasie ciąży w nas hormonów:-) ale to tylko moja opinia
 
Feminatal N - takie mi pani w aptece poleciła, bo moja ginka powiedziała,że
mam sobie sama jakieś wybrać..

To bardzo możliwe, że na Ciebie tak działają, bo słyszałam już wiele opinii nawet od lekarzy...Może wypróbuj Feminatal 800? Ja dlatego zmieniłam z N na 800 żeby zapobiec zbyt dużego przytycia... ponieważ mają tam jakieś ku temu składniki, ale przyznam się szczerze, że zaufałam, biorę i nie patrzyłam "co takiego mają w sobie, że się tak dzieje" :-p


A tak w ogóle witajcie ranne ptaszki :-) Nadrabiam to co napisałyście, bo rano na inne wątki popatrzyłam i mi Internet padł... muszę też zaraz posprzątać w domu i zacząć się uczyć, bo znów czeka mnie uczelnia :-(
 
reklama
Witam Dziewczyny po długiej nieobecności. Dopiero wracam do zdrowia pozostał tylko kaszel, antybiotyk zadziałał na szczęście. Wczoraj miałam wizytę i widziałam siusiaka :-) Tak bardzo chciałam córkę, ale czułam że będzie chłopak. Lekarz powiedział że za 4 tyg. potwierdzi na 100% ale zdziwiłby się jakby się okazało że to dziewczynka :-) Mały szalał usg trwało 5 min a sisiorka było widać pare razy, niczym się nie krępował :-) No i będzie Igor :-)

Kochana ogromne gratulacje:-) widzę, że narazie chłopaki "biorą górę" wśród Śnieżynek, a mój Mężuś się cieszy, bo mówi, że jak już jest tylu chłopaków to my musimy mieć dziewczynkę:-D bo On bardzo chcę tak mi się wydaje, bo cały czas mówi, że to mała Sóweczka:-) już poprawiłam Cie na liście:-D


Feminatal N - takie mi pani w aptece poleciła, bo moja ginka powiedziała,że
mam sobie sama jakieś wybrać..

Ja też biorę te witaminy, ale u mnie waga narazie nie za bardzo idzie w górę:-p:-p:-D ale narazie się nie martwię:-D

Jestem już u mamy byłyśmy na cmentarzu i wszystko załatwione:-D i czuję się dobrze, a to najważniejsze:-)
 
Do góry