reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Shingle witaj :)
miłej pracy
Ja do pracy- mam nadzieje ze będę mogła- od września. Ale w pacy nie będę miała dostępu do internetu. Dziś zapytam jak to z tą pracą będzie, bo się nastawiam i nastawiam ze będę mogła wrócić a tu może być klops.
Zaraz idę kupić coś na kanpki dla mojego i na obiad, tylko odrobine mi przejdą mdłosci.
 
reklama
Hej dziewczynki.

Ja dziś w pracy... właśnie przechodzę 3 dzień bez mdłości. I ściskam kciuki żeby tak zostało.

Witajcie Kochane Mamusie :-)
Ja dziś na wizytę na 17.15, ale wyjechać musimy już o 14.45 bo trzeba załatwić kilka innych spraw w Krakowie no i droga zajmie nam sporo.
Trzymajcie kciuki za małego kangurka. Dobrze, ze dziś nie jest tak gorąco jak 3 tygodnie temu. My jeszcze nie mamy naprawionej klimatyzacji w aucie i ja prawie słabłam w drodze. Musimy ja naprawić koniecznie, tyle ze w tej dziurze gdzie mieszkamy auto już było2 razy w serwisie, a skończyło się na tym ze nam wyciągnęli urwany wąż a nowego nie zamówili i oddali auto z informacja ze może za 3 tygodnie może za miesiąc a może nie wiadomo kiedy.
Ja dzis tylko musze zrobic kanapki mojemu i zanieśc ok 11 do pracy a potem odebrać przesyłkę z poczty. Akurat poczta jest 20 metrów od jego labory. No i przygotować sie na wizytę. mam cała listę pytań do mojego lekarza, wiec chyba nam zajmie wiecej niz zwykle.
A co do mdłosci - zjadłam musli z jogurtem i czuje ze zaraz wyladuje w ubikacji. Nie mialam takiego uczucia od czasu parówek w miesnym ;-). wiec i po 15 tygodniu moga być takie siupy.
Makiwi super że genetyczne wyszło tak dobrze. wiem cos o strachu bo sama mam juz troche ponad 30. Będzie bardzo dobrze.
Gratulacje dla Maleństwa






Ja jadę na podglądactwo na 17:20 ;) Więc będziemy razem oglądać maluchy :)

Ja dzisiaj niestety musiałam do pracy przyjechać, ale w związku z tym mam więcej czasu na podglądanie BB :rofl2::rofl2:
Rano nie zdążyłam zjeść śniadania i mdli mnie okrutnie:baffled: Zaraz muszę polecieć do sklepu :-p

Makiwi świetne wiadomości
:rofl2: Gratuluję :rofl2: A masz jakąś fotkę ??



To ja się łaczę z Tobą wpracowym bólu!:sorry2:
 
Witam,
Ja dzieisaj znowu w pracy :(. Dzisiaj ide do Pani doktor, jutro na genetyczne, także trzymajcie kciuki.
Wczoraj cały dzień mnie mdliło, pierwszy raz miałąm taki dzień i nie było to fajne, mam nadzieję,ze nie bedzie to nowa swiecka tradycja ;) (ale za to na kolacje zjadłam ogórki kiszone i popiłam colą i było to bardzo smaczne:dry:)
 
Shingle witaj :)
miłej pracy
Ja do pracy- mam nadzieje ze będę mogła- od września. Ale w pacy nie będę miała dostępu do internetu. Dziś zapytam jak to z tą pracą będzie, bo się nastawiam i nastawiam ze będę mogła wrócić a tu może być klops.
Zaraz idę kupić coś na kanpki dla mojego i na obiad, tylko odrobine mi przejdą mdłosci.
A mi pan doktor powiedział wczoraj żebym przyszła pod koniec miesiąca to mi wystawi zwolnionko ;)
 
Ja się trochę rozbestwiłam na urlopie i jakoś nie mogę się zebrać do roboty...
Ja miałam plan pracować do końca roku, ale coś mi się wydaje że wcześniej się wybiorę na L4 :-p

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje
 
Shingle nie ma co - ja ide od września i najpierw zajmę się 2 tygodniowym urlopem w Grecji, potem remoncikiem mieszkanka a pozniej rzeczami dla maluszka! ;) Więc...

Myślę że każdej z nas przyda się czas tylko dla nas... to ostatnie chwile :)
 
No właśnie bo od lutego to już nie będzie przebacz :-p Tak:tak: pójdę wcześniej, tylko jeszcze nie wiem kiedy... od września to chyba się zanudzę w domu...

 
Kejt ale Ci zazdroszczę tego urlopu ;)
My nigdzie w tym roku nie pojedziemy z racji na prace mojego i na mnie. A tak bym chciała choć na 5 dni wyrwać się gdzieś z domu. Do moich rodziców mógłby mnie zawieźć ale po co? Żebym sama siedziała pól dnia i się stresowała, ze nie wiem czy On zjadł, czy ma wyprasowane albo czy śpi dobrze. O nie, wystarczyło mi tyle ile byłam w szpitalu i tydzień po u mamy żeby wiedzieć jak takie rozłąki wpływają na moje samopoczucie i na stan moich finansów.
A dostałam dziś informacje ze zamówiona przez nas sokowirówka ma przyjść dzisiaj kurierem UPS. Kurcze akurat dziś jak wyjeżdżamy i od 15 nikogo nie będzie tak do 20 :-(. Myślałam ze przyjdzie jutro, i tak miałam w planach tylko sprzątanie wiec cały dzień w domu.
 
czdsc dziewczyny ostatnio rzadko tu zagladam ale obiecuje nadrobic zaległosci:) musze wam po krotce opisac co mi sie dzis przydarzyło;/ no wiec chodze prywatnie do ginki i dostałam takze platne skierowanie na badania krwi , no i kiedy poszlam do laboratorium i dowiedzialam sie ze wyniosa mnie ok 150 zl:szok:. a przeciez płace składki postnowiłam przejsc sie do przychodni panstwowej zeby wystawili mi skierowanie niepłatne .. a tam powiedziano mi , ze musze poczekac na decyzje kogos tam bo teraz niewolno im tak robic , bo im sie nieopłaca wystawiac nieplatne zwolnienia bo badania kosztuja ich wiecej niz zwracaja im za wizyte pacjentki!! rozumiecie ?? no na cholere ja płace te składki ??!! nic .. narazie czekam zaraz ide tam zeby sie dowiedziec jaka decyzja zapadla... ale jak oni tak moga nierozumiem ;/
 
reklama
Witam we wspaniałym humorze :-) Wczorajsza wizyta jak najbardziej udana. Dzidziuś ma 8 cm słyszałam serduszko pięknie bijące i w ogóle zmierzył go wzdłuż i wszerz i wszystko ok :-) Był troszkę leniwy ale wysilił się i pomachał łapką :-) cudne są takie chwile...

Jeśli chodzi o płeć to możliwe że będzie widoczna w 16 tygodniu.
 
Do góry