reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hello, w końcu sobie kupiłam jeansy ciązowe. !50 zł już nie moje. Ale przynajmniej mam super spodnie, takie rurki i do tego super kolor. Od siostry wysępiłam spódnice, takze mogę sobie spokojnie rosnąć. :-D
 
Ilonaa ja tez jestem z Tarnowa :-) slyszalam o tym lekarzu duzo pozytywnych opinii :) ale tez slyszalam ze nie idzie sie dostac do Niego, jak to w koncu jest ? w ogole slyszalam ze trzeba w piatek isc osobiscie do przychodni sie zapisac i to nie wiadomo czy Ci sie uda i w ogole ze kolejki sa milowe ze ma b. duzo pacjentek
ze dostac sie na wizyte to nie male wyzwanie
 
Ja dopochwowo Luteine 2*2 od 8 tyg - profilaktycznie ( a to ponoc to samo) za tydzien mam odstawic? a cio?

Poza tym ELEVIT (witaminy) i teraz URINAL (na pecherz)

losek jak sie czujesz po tym elevicie? ni masz dziwnego smaka w ustach? bo ja biore i w ogole ciezko mi go przelknac bo syfi jak dla mnie i zawsze mam dreszcze :p ale musze go brac bo mam chorobe haszimoto, a on jako jednyny nie zawiera jodu.
 
Hello Laski :-)Ja dalej w piżamie w łóżku :p Muszę się zaraz wyzbierać z niego hehe i do tego muszę nadrobic o czym był mowa pod moją nieobecnością :-p
Hawwah jak miło, że nie jestem sama z Tarnowa :-):-) Jeśli mogę spytać to z której części jesteś miasta? Niestety z dostaniem się do Pana Doktora jest tak jak mówisz, ale na prawdę warto. W piątek trzeba stanąć między 13-14 pod przychodnią i zapytać się czy państwo do rejestracji do dr i zając sobie już kolejkę ! Koło 14, po 14 otwierają ją i wchodzi się do środka i dalej za kolejnością czeka się na panią która przychodzi o 15 i zaczyna zapisywać, ja dostałam termin za ok. 3 tyg, a byłam chyba 5 w kolejce. Nie wiem czy to tak wygląda co piątek, ale tak było jak przyszłam ja :-p
 
Witajcie Śnieżynki :-)
jestem, udało mi się już Was poczytać i mniej więcej wiem, co się działo :))
wszystkim nowym Mamą gratukuje i witam serdecznie na BB :-D
wczoraj z mężusiem byliśmy na 50 rocznicy ślubu moich dziadków- impreza na 102 z orkiestrą, jak się okazało tą samą która 10 miesięcy temu grała na naszym weselu więc dedykacje były również dla nas :tak: no a ja się dobrze czułam i co prawda omijaliśmy szybkie kawałki ale sporo tańczyliśmi i wytwałam do końca, ok 1 w nocy :D no i bardzo się cieszę,że byliśmy bo na początku zastanawiałam się czy mamy wogóle iśc :D z Rodzinką pogadaliśmy, wszyscy już wtajemniczeni, gratulowali i twierdzili,że nic nie widać,,, no ale może to i dobrze:-)
jutro mam kolejną wizytę więc proszę o trzymanie kciuków...
Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę :-)PAPA
 
Hey jestem tu nowa mam termina na 21 luty, wszytkim się strasznie przejmuje :szok: mam nadzieje, że będę mogła z wami się podzielić tymi cudownymi dniami.

Witam serdecznie w naszym gronie:-) życzę spokojnej ciąży:-)

Kochane ja tak z innej beczki...
Wpadam by sie pożegnać na jakies 2 tygodnie...


Kochana udanego urlopu i czekamy na Was z utęsknieniem:-D

]jutro mam kolejną wizytę więc proszę o trzymanie kciuków...[/COLOR]

Ogromne kciuki za wizytę :-)

Ja jestem bardzo zadowolona:-) wypad w weekend się udał:-) wczoraj byliśmy w Żywcu, docelowo dojechaliśmy na nocleg do Korbielowa i jeszcze wjechaliśmy koleją linową na Pilsko:-) dziś rano pojechaliśmy do Ustronia i tam jest super:-):tak:
były pokazy lotów ptaków drapieżnych i sów :-) strasznie mi się podobały:-D jutro wrzucę jakieś fotki:-) no i dobrze się czuję, więc z tego też jestem zadowolona:-)
 
Hello Śnieżynki :-D

Byliśmy od wczoraj na działce i prawdę powiedziawszy jestem padnięta... :-p Wypieliłam wszystkie grządki i sił mi trochę brak :-)

Dostałam Biofer żelazowy poporodzie też go brałam.

Ja brałam Sorbifer, a teraz lekarz kazał mi zrobić krzywą żelaza... Cholera wie co to jest...

Na prawdę żadna z Was nie zażywa Duphastonu ?;-)

Ja brałam Luteinę dowcipnie :-p d momentu potwierdzenia mojej ciąży do piątku :-D

Kochane ja tak z innej beczki...
Wpadam by sie pożegnać na jakies 2 tygodnie...
Jade na dlugo wyczekiwane wakacje...
Takze całusy Snieżynki i do "poczytania"...chociaz pewnie jak wróce to nie dam rady przebrnąc przez taka ilosc postów
Zycze Wam wszystkiego Cudnego
cinnamon.gif



Cudownej pogody i miłego wypoczynku :-D Wracaj do nas cała i zdrowa :-)


Ja jestem bardzo zadowolona:-) wypad w weekend się udał:-) wczoraj byliśmy w Żywcu, docelowo dojechaliśmy na nocleg do Korbielowa i jeszcze wjechaliśmy koleją linową na Pilsko:-) dziś rano pojechaliśmy do Ustronia i tam jest super:-):tak:
były pokazy lotów ptaków drapieżnych i sów :-) strasznie mi się podobały:-D jutro wrzucę jakieś fotki:-) no i dobrze się czuję, więc z tego też jestem zadowolona:-)

Świetnie że się tak dobrze bawiliście i że już się dobrze czujesz :-)

Witam także nowe Śnieżynki i życzę spokojnej reszty ciąży :-D

Buziaczki Kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Kochane Mamusie :)
ja wstałam dzis rano , ale mam tyle roboty ,ze chyba wymięknę. pierwszy raz nie dam rady. Muszę zrobić sałatkę z ogórków i cukinii, obiad, podejść na przymiarkę suki i do hurtowni żeby kwiaty wybrać, a na koniec iść jeszcze na jedno badanie do labory.
Mój dzis znów kierat, wiec pewnie do 22 będę sama, albo i do 23. W środę jedziemy do lekarza wiec On musi mieć juz o 15 wolne, żeby ze mną jechać.
Wczoraj odpoczęliśmy od komputerów, telewizora itp. Byliśmy na obiedzie w karczmie tam gdzie będziemy mieć obiad na ślubie żeby spróbować 2 nowych dań. ?Wybraliśmy menu na ślub i ustaliliśmy cenę. Ale negocjacje główne będą jutro z szefem karczmy. Wtedy ustalimy ile mamy jeszcze dopłacić do tej zaliczki. Wyjdzie nam ok 70 zł na osobę.
Ja mam bojowe zadanie zrobić listę tego co mamy zrobić w tym tygodniu i w następnym, listę rzeczy do kupienia przed ślubem, itp. A że jestem całkiem niezłym organizatorem to wszystko będzie zapięte na ostatni guzik ;) mój tak twierdzi
sobie posiedzę jeszcze z wami tak do 10 ;) w tym czasie ugotuje mi sie wywar na zupę i zjem śniadanie.
Kawa- napilabym sie, ale obiecałam maluszkowi ze nie będe pić kawy. Na razie trzymam sie postanowienia
Miłego dnia Śnieżynki
 
Do góry