reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dzidzia jak na swoj wiek jest duza i pieknie pokazala co ma w kroczu , bo wygladalo to tak jgby usiadl i rozszezyl nozki i tu kuku.W poniedzialek ide na przezornosc karkowa wiec jeszcze sie upewnie.I jeszcze jedno jestem juz pewna czuje ruchy.

A jaki duzy jest juz Twoj meski Fasolek?

Kejt ;-) maz obiecal ze jutro rano kupi mi w piekarni :tak: tylko czy jutro bede jeszcze miala na to ochote :confused::confused: szczerze w to watpie:baffled::-p
 
to teraz ja wam narobię smaków !!!

Jak chcecie wiedziec co to jest to zapraszam do działu Kulinaria , tam jest przepis :)

Ps: ta czekolada to wymysł mojej mamci , ja wole beez :)
 

Załączniki

  • DSCF1077.jpg
    DSCF1077.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF1079.jpg
    DSCF1079.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 22
a ja zrobiłam pyszne leczo :D tak pachnie hm,,, super:-D, pytanie tylko czy jak już będzie na talerzu to czy mi się nie odwidzi,,, naszło mnie już wczoraj no i dziś ugotowałam i o dziwo, zapach mi się podoba, mimo,że kiełbaska w środku, no zobaczymy,,,,
no i tak jeszcze wspomnę o usg, a raczej o szkodliwości tego badania, wspomniał mi o tym mój znajomy lekarz, tyle,że to stomatolog,,, no i tak się zastanawiałam, najpierw pomyślałam co on może wiedzieć,,,, ale później pomyślałam sobie,że to przecież mój znajomy, a nie ginko do którego chodzę,,, a ten przecież na prywatnej wizycie nie powie mi że to szkodliwe, skoro za to płacę,,,,
no ale dziś nowe info z BB dziękuję :)):-)
Pozdrowionka ja już się kładę i będę odpoczywać ,,,,
Dobrej nocki
 
Pomimo rzyganka (jest jakiś znaczek na to jak na @?) zjadlam kanapkę ze szczypiorkiem bo isę nei mogłam powstrzymać :). mam nadzieję ,że teraz nie będzie problemu po kazdym posiłku bo na weeknd mamy plany koncertowe i trochę by mi to życie utrudniło. W ogóle dzisiaj jestem jakas rozlazła. Przyjechałam od mamy i pierwsze co to spać w tałam przed chwilą, zaraz się wykapie i zaraz potem znowu spać. Dobrze, ze to jeszcze tylko kilka tygodnie bo w 2 trymestrze ma być lepiej, oby! Pozdrówka i miełgo wieczoru
 
Hejka !!!

Własnie wrocilismy z mcdonals ! A jednak...zachcianka zwyciezyla. Wypilam duzego shake waniliowego. Ciekawe ile to ma kalorii ?! :confused2:

A zaraz chyba pojde spac, bo mialam dzis dosc ruchliwy dzien i malo snu (bagatela 8 godzin) i chce mi sie luli. ;-)
 
Monika, dormark - gratuluję udanych wizyt i super maluszków!!!

mnie jutro czeka wizyta już ie mogę się doczekać ale dopiero o 16.30 a wcześniej pracowity dzień (może to i dobrze szybciej czas zleci)

tak jak pisałm wam wczesniej miałam dzisiaj straszne problemy z jedzeniem do 17 nic nie jadłam bo nie mogłam, ale pojechałam do mamusi a ona miła przepyszne łazanki ale się zajadałam :tak::tak::tak:
 
cześć dziewczyny,
dzisiaj byłam na usg i .... dzidzia ma 6cm, jest nadmiernie ruchliwa :)))) no ale tak że nawet się zbadać n ie dała, nie pokazała nam dzidziunia co ma między nóżkami ale najważniejsze mamy wykluczone wady genetyczne.

termin porodu po dzisiejszym usg 02.02

ale dzisiaj miałam intensywny dzień, a upał dał mi sie we znaki, padam z nóg.
 
reklama
Wpadłam jeszcze dziś, aby poczytać co u Was :)
Jagodzianka wygląda przeApetycznie! Sama bym wcięła za 4 sztuki jak nic :) Ale u mnie nikt takich nie robi , a nawet nie wiem czy są dostępne w sklepach...
Dormark gratuluje więc synka! To cudowne, że dzidziuś się już pokazał! Ale to nie jest najważniejsze, najważniejsze jest to, że wszystko jest w porządku.
Zyczę spokojnej nocy !!!!
 
Do góry