reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Dzień dobry :) Witam słonecznie na cały dzionek i uciekam, wybieramy się dziś z mężusiem na małą wycieczke, może spotkamy jakąś przyszłą mamę Częstochowiankę :D Hehe
Pozdrawiam :D


 
reklama
Witam niedzielnie ja bym z mila checia jeszcze pospala ale moja coreczka jest innego zdania wiec nici z tego a jak zasnie popoludniu to moze tez pospie , narazie bez mdlosci pije kawke zborzowa i probuje sie obudzic, a przepraszam za te wpisy smieszne ale to mija coreczka dorwala sie do kom nawet niiewiedzialam kiedy.
 
MI lekarz od razu po pierwszej wizycia kazal zrobic badania z krwi, w tym przeciwciala Toxoplazomzy, poza tym rozyczka, cytomegalia, kila, zoltaczka, cukier, morfologia, mocz ...

Chyba kazda kobieta ktora jest w ciazy powinna na poczatku zrobic te badania, szczegolnie jesli to pierwsza ciaza.
 
Ja tez juz mam czesc badan zrobione... niestety nie moge znalezc z poprzedniej ciazy wynikow toxo, rozyczki i innych i bede pewnie musiala powtarzac...
 
bez sensu oddawac swoje zwierze, jak juz przechodzialas toxplazmoze a zapewne tak to masz przeciwciala w organizmie i 2 raz sie nie zarazisz.......
 
reklama
Do góry