reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam sie wieczorkiem i pozdrawiam wszystkie nowe mamusie:-):-):-). Nowy watek a stron przybywa w oszalamiajacym tempie... i oby tak dalej...

ja tez mam ciagotki na ser zolty i jogurty a na wedline i mieso jakos nie...zobaczymy czy bedzie to na dziewczynke czy chlopaka...
Zachcianek jakis szczegolnych nie mam ani mnie od niczego nie odrzuca...mdlosci tez takie symboliczne czasem ale przy pierwszej ciazy tez mi nic sie nie dzialo...

Do gina ide dopiero we wtorek i juz nie moge sie doczekac. Przed godzinka zaczelo mnie kluc w prawym boku tak dziwnie, jakby mi ktos szpile wbijal... co to moze byc... Boli tak z minute i przestaje...mam nadzieje, ze to nic sie nie dzieje z dzidzia tylko jej aktualny domek pracuje nad rozbudowa...



gosia ja własnie byłam z tym problemem u L powiedział ze jak pobolewa to nospa pomoze Małenstwo rośnie i domek sobie przystosowuje I to jest skutek tych bóli :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny ja dzisiaj spedzilam caly dzien w szpitalu poniewaz dostalam strasznego bola podbrzusza zrobili badania nic nie wyszlo fasolka zdrowa i nic sie nie dzieje dali tabletki na bol i kazali przyjsc w poniedzialek do kontrolia mnie ciagle cmi w tym brzuchu.

Dobrze, że wszystko w porządku z Dzidzią:-)

Do gina ide dopiero we wtorek i juz nie moge sie doczekac. Przed godzinka zaczelo mnie kluc w prawym boku tak dziwnie, jakby mi ktos szpile wbijal... co to moze byc... Boli tak z minute i przestaje...mam nadzieje, ze to nic sie nie dzieje z dzidzia tylko jej aktualny domek pracuje nad rozbudowa...

Ja też idę do lekarza we wtorek:-) i też się nie mogę doczekać:-)

Dziewczyneczki ja ruszam jutro z samego rana na Mazury na Urlopik na Łódeczki :)

Trzymajcie się cieplutko!

Wracam za 1,5 tygodnia czyli... w 7 tygodniu :)))))

Buziaki

Udanego wypadu:-)

Ja dziś ledwo się zwlekłam z łóżka, a jeszcze sobie Mężuś wymyślił, że dziś zrobimy grilla, a ja jakoś nie za ciekawie się czuję no ale cóż:-p
 
Dobrze, że wszystko w porządku z Dzidzią:-)



Ja też idę do lekarza we wtorek:-) i też się nie mogę doczekać:-)



Udanego wypadu:-)

Ja dziś ledwo się zwlekłam z łóżka, a jeszcze sobie Mężuś wymyślił, że dziś zrobimy grilla, a ja jakoś nie za ciekawie się czuję no ale cóż:-p


Mnie dziś mąż namawia na wyjście do miasta do pabu ze znajomymi a mi tak jakoś nie chce się:-)
 
Dzień dobry :) Witam sobotnio. U mnie samopoczucie tak na dwa razy.... Troszke mnie brzuszek pobolewa i od kilku dni plamię, do lekarza idę we wtorek. Poza tym pogoda do kitu, obudzilam sie o 1:30 i pranie musiałam poprzypinać spinaczami na balkonie bo straszny wiatr sie zerwał i do rana to juz nie było spania :-(. Śniadanie ledwo zjadlam, nic mi nie podchodzi do jedzenia, ledwo wmusiłam w siebie pierwszy posilek. A wieczorkiem na kolacje wzielo mnie na makaron z kapusta i grzybkami :tak:z czosnkiem o jeju jakie pycha :) Mialam sie wziac wlasnie za sprzatanie lazienki bo wczoraj wszystko sobie posprzatalam oprocz lazienki ale jakos mi sie nie chce, za chwilke jade do rodzicow na rosołek :tak:
Poza tym spać mi się chce :-(
 
ja sprzatam sobie - chcoiaz lekaz kazal sie oszczedzac - no ale ktos musi.. w ogole jakis taki dzisiaj dzien zwatpienia mam, nie wiem jak to wszystko sie ulozy i w ogole co to bedzie... :sorry2:
 
Hej babeczki.

Młody poiero poszedł się drzemnąć więc mam chwilę... Niby mam leżec i się oszczędzać, a tu nie ma szans... Ale chociaż dziś lepiej się czuję niż wczoraj więc jakiś plus tego jest.:-)

Kejt-wypocznij też za nas. ;-).Baw się dobrze.

Losek- ja już leżakuję 8 dzień. Co prawda w czwartek się lekko złamałam i musiałam poprostu przejechać odkurzaczem ale już z tym koniec...znowu miałam plamienia...Trudno świat się nieskończy.

Dormark-współczuję bólu i przede wszystkim strachu. Najważniejsze, że z najmłodszym wszystko wporządeczku.

Pozdrawiam reszte ciężarówek
 
Witam, można sie dołaczyć?
Wczoraj lekarz potwierdził u mnie ciąże. Niestety jeszcze nie słyszałam serduszka bo to dobiero koncówka 4 tygodnia. Powiedział że termin wg @ mam na 21 luty.
Tak sie cieszę:-)
 
reklama
Do góry