reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam was Lutóweczki:-p:-D:-Dale ten czas leci, niedawno sama zapisywałam się na forum a tu już praktycznie 26 tydz ciąży:tak:
dbajcie o siebie i fasolki
życze Wam spokojnych 9 miesięcy:tak::-)
powodzenia:-)
 
reklama
Dziewczyny jak samopoczucie Wasze.Ja rano żle sie czułam bolało mnie w lewym boku Poszłam do ginekologa bo myslałam ze moze cos z dzidzią Ale powiedział że wszystko dobrze Zobaczyłam jak serduszko bije Aż łezka w oku z radości mi się zakręciła ze szcześcia :happy2:Piszcie jak Wam czas miła Pozdrowienia:-)
 
Witam sie wieczorkiem i pozdrawiam wszystkie nowe mamusie:-):-):-). Nowy watek a stron przybywa w oszalamiajacym tempie... i oby tak dalej...
od 3 dni wsówam buły z serem żółtym, pomidorem i ogórkiem. Czasem do tego jeszcze mięsko dodaję jakieś. Tym się żywię do ok 15. A później spaghetti... mniam
ja tez mam ciagotki na ser zolty i jogurty a na wedline i mieso jakos nie...zobaczymy czy bedzie to na dziewczynke czy chlopaka...
Zachcianek jakis szczegolnych nie mam ani mnie od niczego nie odrzuca...mdlosci tez takie symboliczne czasem ale przy pierwszej ciazy tez mi nic sie nie dzialo...

Do gina ide dopiero we wtorek i juz nie moge sie doczekac. Przed godzinka zaczelo mnie kluc w prawym boku tak dziwnie, jakby mi ktos szpile wbijal... co to moze byc... Boli tak z minute i przestaje...mam nadzieje, ze to nic sie nie dzieje z dzidzia tylko jej aktualny domek pracuje nad rozbudowa...
 
na pewno , ponoc w okolicach jajnikow sa jakies sciegna i gdy rozciaga sie macica one tez ciagna i kluje.... ale mi L kazal miec w domu nospe w razie czego... i dzwonic jak cos bedzie bolalo.
 
Dziewczyneczki ja ruszam jutro z samego rana na Mazury na Urlopik na Łódeczki :)

Trzymajcie się cieplutko!

Wracam za 1,5 tygodnia czyli... w 7 tygodniu :)))))

Buziaki
 
Witam porannie u mnie dzisiaj dzionek zaczal sie super nic nie boli chumorek super tylko sprzatania ze szkoda gadac tak to jest jak sie jeden dzien nic nie robi tylko lerzy ,Dobrze ze to tylko jeden dzien a nie na przyklad miesiac bo bym wtedy mieszkania nie poznala.Teraz kawka zbozowa i zabieram sie za sprzatanie.
 
Dzień dobry :) Witam się szybciutko i biorę się za porządki ale oczywiście będę tutaj zaglądać :) Forum mnie wciągnęło no i nawet jeśli nie mam czas na pisanie musze chociaż zerknąć :D
ja dziś czuje się super, zobaczymy jak długo. Pozdrawiam i miłego dzionka życzę.

 
Hej\
A mi sie od rana nic nie chce chcoiaz nie czuje sie najgorzej u mnie niestety kryzys w samopoczuciu jest okolo poludnia wtedy jest najgorzej,,, ale chyba tez sie musze za cos zabarc bo od tygodnia nic nie robie ;) no i zaczac sie uczyc bo za kilka dni obrona pracy mgr :-D
 
reklama
Do góry