reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Shingle-gratki. wiem, że max 2 tyg może być spóźnione. Janek był jak w pysk strzelił 2 spóźniony. I nadrobił, oj nadrobił. W 13 tc miał już wiek OM-owy. Urzodził się 10 dni po terminie z wagą 4200...Zafundował miw tej kolejności:każdy cm rozwarcia bolesny i krwawiący, po 36 godz bóli (3 cm rozwarcia)przebicie pęcherza, kroplówę z oxy, masarz szyjki, ręczne wstawianie juniora w kanał, wyciskanie. A na ostatnim skurczu utknął w pochwie... Brak kleszczy i próżnociągu podczas porodu należy tłumaczyc tym iż niebyło tego sprzętu w szpitalu...hehehehehe...Poród masakra.:-D...A to wszystko bez znieczulenia


nic nie rozumiem i chyba nie chce :-p
 
reklama
Daga.p. współczuje porodu... ale na pewno synek Ci wszystko wynagrodził. Ja też lekko nie miałam ale już nawet o tym nie pamiętam :-p

Losek to faktycznie macie ogromniaste szczęście :-D
 
To moja niunia z 16 czerwca.

Super Dzidzia:-)

podobno do 2 tygodni różnicy jest spoko. Pewnie zaraz dogoni resztę :-)

A ja w sumie muszę jeszcze niefajną wiadomość mojemu M przekazać: zero sexu przez najbliższe 3 tygodnie, a może jeszcze dłużej...

Hehe mój Mężuś narazie nie narzeka choć nie kochamy się już jakiś czas, bo ja jakoś się boję o Fasolkę, ale zobaczymy co lekarz powie:-)

03 kwietnia :-)

Hehe no to rzeczywiście duża różnica, bo ja miałam 17 maja:-)

Kurczę tu mi nie działa ta stronka -> może w domu:-)
 
hej kobietki...:)
Widzę ze temat zachcianek był....ja zupełnie nie mam ochoty na słodkie...ale owoce...warzywa...słone i ostre jak najbardziej. Wygląda to na chlopaka..ale kto wie..hihi W końcu staraliśmy się na dziewczynkę :-D
Miałam dzis przeogromną ochote na koktajl truskawkowy a teraz nie chce mi sie go nawet zrobic....zachcianka minęła...haha
Po spacerku teraz odpoczywam...
Witam nowe mamusie :tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny ja dzisiaj spedzilam caly dzien w szpitalu poniewaz dostalam strasznego bola podbrzusza zrobili badania nic nie wyszlo fasolka zdrowa i nic sie nie dzieje dali tabletki na bol i kazali przyjsc w poniedzialek do kontrolia mnie ciagle cmi w tym brzuchu.
 
Do góry