reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

egz o 17 ale musze 40 km dojechać w godzinach szczytu przez cały wrocław, wiec o 15 musze wyjechac a lekarz od 15 własnie :( ale skoro nie mozna przerywac to moze w inny dzień samą recepte by mi wypisał, trudno coś wykombinuje ;-)
 
reklama
Może spróbuj zadzwonić do szpitala ( do swojego L) i powiedz mu jaka jest sytuacja. Może wyśle Cię do innego ginka i nie będziesz musiała się martwić :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
jestem po pierwszej wizycie u ginka, wygląda na to że wszystko ok. Dzisiaj zrobiłam zlecone badania - straszenie dużo tego, nigdy nie miałam pobieranej takiej ilości krwi, Teraz tylko czekam na wyniki. A na USG idę dopiero 1 lipca - nie mogę się doczekać
Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)
 
Cześć Aga :-D

Jak tam samopoczucie ??

Witaj :happy2:
Dziękuje chyba nie moge narzekać :-) po nieprzespanej nocy wstałam o 7 jak mąż wychodził do pracy a później drzemka no i właśnie stwierdziłam,że muszę się przywitać z moimi nowymi koleżankami, dolegliwości nie mam więc jest OK, a jak u Ciebie??
Miłego dzionka życzę :-D
 
czesc dziewczynki

u mnie w Norwegii pogoda czystko letnia, wrecz upalnie jest, ponad 30 stopni, wiec przesylam wam troszke slonca. U mnie samopoczucie raz lepiej raz gorzej, ale mdlosci sa caly czas i lekkie zawroty glowy. do lekarza ide we wtorek i juz nie moge sie doczekac :)

A co do karety dla dzidzi ja juz tez ogladam, przegladam i wybieram, nei jest lawto.To wybor niczym autka dla dziecka, wygodne i komfortowe :).pozdrowionka, jestem w pracy ale bede zerkala na BB
 
reklama
Ja także nie mogę narzekać :-D Ale właśnie doszłam do wniosku że mam jeszcze jeden, mało przyjemny objaw :zawstydzona/y: tzn zaparcia :baffled: A poza tym wszystko OK :-D Do wrażliwych cycochów się już przyzwyczaiłam, brzuch już nie dokucza, wczoraj mnie troszkę mdliło, ale szybko przeszło więc jest po prostu rewelka :rofl2:
 
Do góry