reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
No doslownie, te wrazliwe balony to juz norma, ale czasami az spac nie moge z bolu..
Ale ogolnie, ogolnie to wszytsko jest warte tego, by miec pieknego dziecieczka:)
 
Zaparcia... cos o tym wiem, pare dni mnie meczyły, wczoraj najgorzej, dzisiaj puki co spokoj, ja sobie leze w łózeczku niestety chociaz juz mnie energia rozpiera, wstaje tylko do kibelka i coś przekąsić, a juz bym sie wzieła za jakies sprztanie itd :-p
 
Ja także nie mogę narzekać :-D Ale właśnie doszłam do wniosku że mam jeszcze jeden, mało przyjemny objaw :zawstydzona/y: tzn zaparcia :baffled: A poza tym wszystko OK :-D Do wrażliwych cycochów się już przyzwyczaiłam, brzuch już nie dokucza, wczoraj mnie troszkę mdliło, ale szybko przeszło więc jest po prostu rewelka :rofl2:

no to super :)) ja mam ubaw, bo wszyscy w koło pytają jak się czuje i chyba mają nadzieję usłyszeć jakieś narzekania,,,, hehe a jak mówię że super bo takie dolegliwości do których się można przyzwyczaić to nie dolegliwości,,, to chyba momentami są zawiedzeni :-D

Asiu a tego SŁONKA to ja poproszę przynajmniej jedną pakę do siebie :) bo od niego głównie zależy mój humor,,, a tu bywa różnie :zawstydzona/y:noo ale co tam, troszke wyrozumiałości dla kobiet w ciąży musi byc :-)

i koniecznie wstaw sobie suwaczek, nawet jeśli nie znasz konkretów, mój np. jest wg ostatniej @ :) ale bardzo mi się podoba to odliczanie :D
Pozdrawiam :-)
 
wlasnei chcialam was prosic, pamietam ze tu na BB byly suwaczki, tylko teraz ja nie potrafie ich znalesc...Pomozecie plisss ??
 
Witam dziewczyny ale sie rospisalyscie ja wczoraj czasu nie mialam bo po poludniu wyszlam na dwor z Nicol potem pojechalam z mezem do niemiec i wrocilismy o 12 w nocy co do obiawuo to ja nie ma prawie zadnych tylko nerwy mi szybko puszczyja , tycie w kg tyle samo ale brzuszek juz widac taka mala pileczka . Ciuchow ciazowych nie kupuje i kupowac nie mam zamiaru kupie sobie ogrdnichki ,legissy pare tunik itp. Wozka kupowac nie musze bo mam po Nicoli dokupic musze tylko spiwor bo Nicol rodzila sie wiosna gdzie bylo 27 st wiec nie byl mi potrzebny a teraz bedzie . co do ciuszkow to ja jeszcze sie nie ogladam wiekrzasc bedzie po corce ale widze ze moj M zaczyna sie rozgladac Jezeli mogl by mi ktos wytumaczyc jak wkleja sie zdjecia to sprobuje zrobic zdiecie fotka z usg i wkleic.
 
Dormark jak klikniesz na odpowiedz będziesz miała na górze na pasku narzędzie znaczek spinacza - kliknij odpowiedni załącznik ze swojego kompa i już :-D

Dziewczyny widziałyście że już się marcówki pojawiają :szok:
 
reklama
Do góry