reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Jeju dziewczyny ja tez wpieprzam jak dziki osioł, chyba od jutra zaczne się na siłe oszczędzać bo ja jestem przy kosci i jak bede dalej tak zrec to bede wyglądac jak wieloryb :) nie ma bata, od jutra duzo owocow, bez chleba i słodyczy tonami. Wszystko mi smakuje, zjadłam dwie bułki naraz, to za chwile placka imieninowego babci, za małą chwile pierogów mi się chcialo a potem serek homogenizowany, no masakra poprostu wiecznie ruszam gębą hahaha Dziewczyny a kiedy planujecie pierwsze zakupy dla dzidzi, bo moja mamuśka juz ogląda na allegro w jakis neutralnych kolorach i mowi ze zamówi ale mu nie powie, bo potem wszystkiego naraz sie nie kupi, a ona twierdzi ze jest pewna, ze wszystko sie dobrze skonczy :)
 
reklama
Kurde ja sie troche denerwuje tym bólem brzucha, pobolewa mnie tak jak na okres, to za chwile nie boli, i tak co chwile, a ja juz jestem zestresowana i przewrazliwiona, ale z drugiej strony nie plamie juz, sama nie wiem... aha tez mam 2 tygodnie zwolnienia, ale mam nadzieje ze mi przedluża bo chce cały pierwszy trymestr byc bardzo ostrozna, aha i narazie zabronili nam uprawiac sexu, ja mam w szpitalu fajne znajome pielęgniareczki które zartowały do mojego meża ze zakaz wjazdu wszelkich pojazdów :)
 
Jeju dziewczyny ja tez wpieprzam jak dziki osioł, chyba od jutra zaczne się na siłe oszczędzać bo ja jestem przy kosci i jak bede dalej tak zrec to bede wyglądac jak wieloryb :) nie ma bata, od jutra duzo owocow, bez chleba i słodyczy tonami. Wszystko mi smakuje, zjadłam dwie bułki naraz, to za chwile placka imieninowego babci, za małą chwile pierogów mi się chcialo a potem serek homogenizowany, no masakra poprostu wiecznie ruszam gębą hahaha Dziewczyny a kiedy planujecie pierwsze zakupy dla dzidzi, bo moja mamuśka juz ogląda na allegro w jakis neutralnych kolorach i mowi ze zamówi ale mu nie powie, bo potem wszystkiego naraz sie nie kupi, a ona twierdzi ze jest pewna, ze wszystko sie dobrze skonczy :)

Kurde ja sie troche denerwuje tym bólem brzucha, pobolewa mnie tak jak na okres, to za chwile nie boli, i tak co chwile, a ja juz jestem zestresowana i przewrazliwiona, ale z drugiej strony nie plamie juz, sama nie wiem... aha tez mam 2 tygodnie zwolnienia, ale mam nadzieje ze mi przedluża bo chce cały pierwszy trymestr byc bardzo ostrozna, aha i narazie zabronili nam uprawiac sexu, ja mam w szpitalu fajne znajome pielęgniareczki które zartowały do mojego meża ze zakaz wjazdu wszelkich pojazdów :)

Moni_ka ja też jem jak opętana, ale ja jestem chudzielec, więc dla mnie to dobrze:-) ale staram się jeść dużo owoców :-) przegryzam co chwilę:-) ja tam narazie nic nie kupuję, może jak będzie wszystko w porządku to po pierwszym trymestrze:tak: a co do seksu my w sumie zakazu nie mamy, ale mam jakąś taka psychiczną blokadę, że jak zaczniemy się kochac to coś się stanie, więc Mężuś narazie musi wytrzymać:-D no i ja też:-)
 
Moni_ka- leż i weź No spę. Można brać w ciąży.

Z Jankiem to miałam pierwsze ciuszki jeszcze przed ciążą - mama kupiła dla Aniołka. JA sama kupiłam pierwsze śpioszki jak byłam w 3 miesiącu i tak całą ciąże coś zbierałam - z wyprzedaży posezonowych, końcówek kolekcji itp. Teraz już taż kupiłam ;-) komplet spioszków po przecenie. Jeśli coś będzie nie tak to zostanie na później. Ale wierzę, że jak już mam ciuszki to musi być dzidziuś...hehehehehe...Teraz będę mało kupowała bo mam dużo po młodym. Ale coś nowego musi dziecko przecież mieć nie???
 
No właśnie naprawde ceny niektórych rzeczy są tak niskie ze az sie prosza zeby je kupic, w sklepie c&a są śliczne ubranka za dosłownie grosze po przecenach i chyba też zaczne kupować, trudno najwyzej bedzie na kiedyś, chociaż mam nadzieje ze w lutym sie przydadzą :) jak coś kupie to wrzuce fotkę, mogli by nam założyć pod forum to by się pozakładalo rozne fajne tematy,a nie męczymy się biedne i wszystko w jednym temaciku opisujemy :(
 
mogli by nam założyć pod forum to by się pozakładalo rozne fajne tematy,a nie męczymy się biedne i wszystko w jednym temaciku opisujemy :(

Kochane napisałam do Administratora, że już mogliby nam założyć pod-forum, ale nie wiem co z tego wyjdzie:confused: bo też fajny byłby wątek, żeby każda się przedstawiła, skąd jest, ile ma lat, czy jest mężatką, czy już ma dzieci, kiedy miała ostatnią @, na kiedy termin -> wtedy byśmy się lepiej poznały i byśmy się nie gubiły, bo zwsze mozna tam zajrzeć:-) ale z tym to trzeba na pod-forum poczekać:tak:
 
Mama Sówka swietny pomysł, a napewno dużo z nas będzie albo jest na zwlnieniu i wiekszosc dnia przed komputerem spędzi :) ;-)
 
Kochane napisałam do Administratora, że już mogliby nam założyć pod-forum, ale nie wiem co z tego wyjdzie:confused: bo też fajny byłby wątek, żeby każda się przedstawiła, skąd jest, ile ma lat, czy jest mężatką, czy już ma dzieci, kiedy miała ostatnią @, na kiedy termin -> wtedy byśmy się lepiej poznały i byśmy się nie gubiły, bo zwsze mozna tam zajrzeć:-) ale z tym to trzeba na pod-forum poczekać:tak:

jak najbardziej jestem ZA :) bo czasami wpadając niereguralnie to trzeba z 5 stron przeczytac zeby wiedziec co i jak, a tak byłoby wiadomo :) no i fakt poznałybyśmy sie lepiej :) czekam na podforum :-)
a z tym jedzonkiem to też wstawie swoje 3-grosze, ja do chudzielców nie należę i nigdy nie należałam ale apetyt z dnia na dzień mi się powiększa i to mnie powoli przerasta,,,, :szok: no ale staram się jeść dużo owoców i np dzisiaj wtłoczyłam prawie cały kg czereśni, mężuś wrócił i miał tylko na skosztowanie :D musze chyba kupować więcej :-)
a z ubrankami to jakoś wewnętrznie czuję że lepiej może zaczekam,,, ale to każdej indywidualna sprawa, uważam :)
Pozdrawiam wszystkie Ciężaróweczki
 
a co do seksu, to zakazu nie mamy ale jakoś tak rzadziej, nie wiem, to chyba też jakieś przeczucie,,,
za to wszystkie rozmowy sprowadzają się do naszej kochanej fasolinki :)))))
to do później dziewczynki :D
 
reklama
HEJ :-)
Wrocilam wlasnie od L, jestem w szoku, dzidzia ma juz 2,1 cm i jej serduszko bije 170 uderzen na minute (osttanio 140) ale L powiedzial,ze w tym okresie wzrasta tetno a pozniej znowu spada. Mam tez 4 zdjecia z usg. Normalnie widac juz ksztaly, sa raczki, nozki, glowka i tulow. :tak::tak::tak:
Mam dalej brac luteine i oszczedzac sie. Tak poza tym to chyab wszytko ok, powiedzial mi jeszcze,ze moj wiek jest najlepszym do zachodzenia w ciaze z polozniczego punktu widzenia.

Ja w przeciwnienstwie do Was nie mam w ogole! apetytu, nic mi nie smakuje, zmuszam sie zeby w ogole cos jesc, jest to dla mnie straszne :-( a powiedzial mi L ze teraz objawy moga sie jeszcze nasilac przez kilka tygodni.:confused:
I stwierdzil,ze w sumie chyba lepsze jest wymiotowanie niz mdlosci przez caly dzien...

Aha no i znowu mi dodal aparat USG 2 dni, dzisiaj 8 tydzien i 5 dzien ciazy. A o termin nie zapytalam i sam mi tez nie powiedzial, zapominam zawsze sie zapytac jestem tak podekscytowana.

Chcialm tez zeby mi wystawil zaswiadczenie zebym jutro na obronie nie musiala czekac 5h ale oczywiscie tez zapomnialam i tyle z tego mam...

Zaraz Wam wkleje zdjecie z USG.

:-D:-D
 
Do góry