reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

20090624197.jpg20090624195.jpg
 
reklama
Hej, dzis sie zarejestrowalam na tej stronie, ja nie robilam testu, wczoraj bylam u ginekologa zrobil mi usg i wyliczyl ze jestem w 5 tygodniu ciąży. Mam pytanie odnosnie nastepnej wizyty, to byl przypadkowy lekarz i nie chcialabym do niego chodzic, chce sie zarejestrować do innego i nie wiem na kiedy mam to zrobic ? syszalam ze usg nie mozna czesto robic i nie wiem teraz w ktorym tygodniu mam isc, w 12 tygodniu ciazy? bo szczerze to nie mam pojecia jak sie teraz zachowac bo tamten lekarz oznajmoj ze jestem w ciazy o na tym sie skonczylo, jedyne co zrobilam to zaczdelam brac kwas foliowy, prosze o odpowiedz
Pozdrawiam Magda :)
 
piekne - i to niesamowite, ze tak ladnie wszystko widac. "U mnie teraz byl 7 tc i 5d i nie za bardzo bylo widac... tak szybko te dzidzie nam rosna:-):-):-)

Hej, dzis sie zarejestrowalam na tej stronie, ja nie robilam testu, wczoraj bylam u ginekologa zrobil mi usg i wyliczyl ze jestem w 5 tygodniu ciąży. Mam pytanie odnosnie nastepnej wizyty, to byl przypadkowy lekarz i nie chcialabym do niego chodzic, chce sie zarejestrować do innego i nie wiem na kiedy mam to zrobic ? syszalam ze usg nie mozna czesto robic i nie wiem teraz w ktorym tygodniu mam isc, w 12 tygodniu ciazy? bo szczerze to nie mam pojecia jak sie teraz zachowac bo tamten lekarz oznajmoj ze jestem w ciazy o na tym sie skonczylo, jedyne co zrobilam to zaczdelam brac kwas foliowy, prosze o odpowiedz
Pozdrawiam Magda :)
znajdz sobie jak najszybciej ginekologa do ktorego bedziesz chodzic cala ciaze... musi ci zalozyc karte ciazy i skierowac na rozne badania i to przed 12 tc wiec juz teraz sobie poszukaj jakiegos...to sa najwazniejsze tygodnie...
 
Cześć Brzuchatki :-D

Losek mocno trzymam kciuki !!!!!!!:tak::-D
A na Twoich zdjęciach to już nie Fasolka a duża DZIDZIA !! :szok: Extra :-D:-D

MadziaTr pójdź do państwowego gin i to koniecznie przed 10 tc, żebyś dostała becikowe :tak:;-) Witamy w gronie lutówek :-D

Co do apetytu to mam napady wilczego głodu. Tak co trzy godziny muszę coś zjeść bo mnie skręca z głodu i niedobrze mi się robi...:zawstydzona/y: No i jeszcze taki numer. Nigdy nie lubiłam zup. Jadłam jak zostałam do tego zmuszona ! A wczoraj :szok: Poszłam do koleżanki i nakładała swojemu synkowi pomidorową. Słuchajcie aż się trząść zaczęłam !! Wchrzaniłam całą miseczkę :szok: A jaka pyszna była !! mmmmmmmmmmm

Kobitki która ma najbliższą wizytę ??

Buziaki

 
Losek Twój ginekolog musi mieć chyba bardzo dobry sprzęt bo widać idealnie, moje usg co prawda zdjecie mam jak zarodek miał 6 mm ale nie jest dokładne ja tam prawie nic nie widziałam i takie rozmazane, chyba ze rzeczywiscie moze w pozniejszych tygodniach bedzie lepiej, a ja mam zaś dylemat, w srode mam isc do kontroli po szpitalu, ale mam egzamin i poszłabym do tej kontroli w poniedziałek 4 dni pozniej jesli nic sie nie bedzie działo, ale znowu do piątku tylko mam duphaston, i nie wiem co zrobić a moj lekarz tylko przyjmuje w pn i sr. :( moze zadzwonie i się jakos dogadam, chociaz moj lekarz jest taki bardzo słuzbowy :sorry2:
 
reklama
Do góry