reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Brzuchatki czy Was też cisną spodnie ?? Kurcze w szoku jestem :szok:
Tydzień temu miałam te same spodnie na tyłku i było ok, a dzisiaj normalnie muszę rozpinać guzik jak siedzę, bo aż mi się niedobrze robi...
Ja mam dokładnie tak samo, tylko że ja z tych chudszych jestem i mam wrażenie że brzuch mi strasznie odstaje (a zawsze był płaski), no i stając raz w tygodniu na wadze widzę, że "rosnę":sorry2:
 
O matko dwa dni mnie nie byyło i tyle nowych stron :) ja dziewczynki własnie wyszłam ze szpitala, wczoraj rano dstałam plamienia, na szczęście usg wyszło dobrze, serduszko dalej bije, w szpitalu lezałam na obserwacji i nie dostałam zadnych leków natomiast dzisiaj dostałam recepte na duphaston, smiechu warte zamiast mi od wczoraj dac, dzisiaj juz nie plamie, tylko czasami takimi "brudami" mam nadzieję ze donoszę tą dzidzię chociaż już od poczatku znowu są schody, pozdrawiam

Moni_ka dobrze, że wszystko w porządeczku z Tobą i Fasolinką:-)

Brzuchatki czy Was też cisną spodnie ?? Kurcze w szoku jestem :szok:
Tydzień temu miałam te same spodnie na tyłku i było ok, a dzisiaj normalnie muszę rozpinać guzik jak siedzę, bo aż mi się niedobrze robi...

Hehe ja narazie nic takiego nie zauważyłam, ale ja jestem strasznym chudzielcem to może dlatego:-p

To jest moja hmmm... kolejna ciąża, ale mam wrażenie że za szybko "rosnę"

Shingle a może to jest dobry znak:confused:
 
Dziękuję za ciepłe słowa, szczerze mówiąc nie pytałam o termin porodu - to takie odległe... Ja z pewnością będę miała cesarkę, więc niewykluczone że będzie ona z kolei przed terminem (więc nic nie zmieniam na razie).
Do Luczynka: Ja też stosuję luteinę 2 razy dziennie i czasem mnie lekko piecze, też już się bałam że mam może jakieś bakterie w pochwie. W moczu na szczęście bakterii nie mam.
 
O matko dwa dni mnie nie byyło i tyle nowych stron :) ja dziewczynki własnie wyszłam ze szpitala, wczoraj rano dstałam plamienia, na szczęście usg wyszło dobrze, serduszko dalej bije, w szpitalu lezałam na obserwacji i nie dostałam zadnych leków natomiast dzisiaj dostałam recepte na duphaston, smiechu warte zamiast mi od wczoraj dac, dzisiaj juz nie plamie, tylko czasami takimi "brudami" mam nadzieję ze donoszę tą dzidzię chociaż już od poczatku znowu są schody, pozdrawiam
Trzymam kciuki, napewno będzie dobrze, tak dla pocieszenia ja też plamiłam w pierwszej ciąży i to dosyć mocno chyba przez 2 miesiące i wszystko skończyło się ok.
 
Brzuchatki czy Was też cisną spodnie ?? Kurcze w szoku jestem :szok:
Tydzień temu miałam te same spodnie na tyłku i było ok, a dzisiaj normalnie muszę rozpinać guzik jak siedzę, bo aż mi się niedobrze robi...
Mnie też zaczynają cisnąć spodnie.

No wlasnie ja jestem ciekawa czy mi szybciej brzuch urosnie w drugiej ciazy bo ponoc tak jest.. ale pewnie to niekoniecznie:-):-) w kazdym raziespodnie teraz jeszcze zapinam ale moze to dlatego ze to biodrowki - teraz ciezko kupic inne:-):-)
Chyba w drugiej ciąży rośnie szybciej brzuszek (przynajmniej u mojej siostry tak było).
 
shingle ja tez z odstającym brzuchem chodze i juz zakładam na siebie swoje pierwsze spodnie ciązowe z poprzedniej ciązy bo normalne mnie cisnęły i gacie nowe sobie kupiłam a co mi tam niech i fasolce bedzie wygodnie:-D cyce mi urosły do rozmiaru D pod koniec pewnie bede miała duze E
 
reklama
Wiecie ja stwierdziłam że nie ma sie co martwić na zapaś o fasolke bo jej to wcale nie pomaga jesli dbamy o siebie i robimy wszystko żeby jej nie zaszkodzic to tylko tyle mozemy zrobic reszta juz nie od nas zależy wiec nie ma sie co martwic na zapas, ja juz wyluzowałam i co ma byc to bedzie staram sie myslec pozytywnie czego i wam zyczę:tak:
 
Do góry