reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

O matko dwa dni mnie nie byyło i tyle nowych stron :) ja dziewczynki własnie wyszłam ze szpitala, wczoraj rano dstałam plamienia, na szczęście usg wyszło dobrze, serduszko dalej bije, w szpitalu lezałam na obserwacji i nie dostałam zadnych leków natomiast dzisiaj dostałam recepte na duphaston, smiechu warte zamiast mi od wczoraj dac, dzisiaj juz nie plamie, tylko czasami takimi "brudami" mam nadzieję ze donoszę tą dzidzię chociaż już od poczatku znowu są schody, pozdrawiam
 
reklama
O matko dwa dni mnie nie byyło i tyle nowych stron :) ja dziewczynki własnie wyszłam ze szpitala, wczoraj rano dstałam plamienia, na szczęście usg wyszło dobrze, serduszko dalej bije, w szpitalu lezałam na obserwacji i nie dostałam zadnych leków natomiast dzisiaj dostałam recepte na duphaston, smiechu warte zamiast mi od wczoraj dac, dzisiaj juz nie plamie, tylko czasami takimi "brudami" mam nadzieję ze donoszę tą dzidzię chociaż już od poczatku znowu są schody, pozdrawiam

na pewno wszystko bedzie ok!! ;-) a jaka dawke dostalasas?
 
Hej dwupaczki.

Dziewczynki napiszcie jak po wizycie...

ggosia- super i gratulacje fasolki.

Mój małżon w pierwszej ciąży nie był ze mną w gabinecie w chwili gdy zobaczyłam serduszko i nie mógł sobie potem tego wybaczyc więc teraz pójdzie na 1000%... Na pewno będzie USG dowcipne ale za pierwszym razem też je zaliczył więc nie widze problemu...Zreszta skoro obcy chłop mi tam zagląda ( a po porodzie to już normalnie tłum lekarzry;-) ) więc co się swojego wstydzić... Zreszta majstrował to niech teraz widzi co...:-D

Pozdrawiam
 
Moni_ka- będzie dobrze. Ja miałam tak 5.06. I biorę Duphaston 3xdziennie + leżenie. Jak narazie plamienie się nie powtórzyło...U nie były jeszcze bóle brzucha...Najważniejsze, że z fasolką ok
 
Brzuchatki czy Was też cisną spodnie ?? Kurcze w szoku jestem :szok:
Tydzień temu miałam te same spodnie na tyłku i było ok, a dzisiaj normalnie muszę rozpinać guzik jak siedzę, bo aż mi się niedobrze robi...
 
No wlasnie ja jestem ciekawa czy mi szybciej brzuch urosnie w drugiej ciazy bo ponoc tak jest.. ale pewnie to niekoniecznie:-):-) w kazdym raziespodnie teraz jeszcze zapinam ale moze to dlatego ze to biodrowki - teraz ciezko kupic inne:-):-)
 
reklama
Muszę Wam powiedzieć że ja tym jestem niepocieszona :no: Ja jestem tłusta i pewnie niedługo będę jak monstrum wyglądała ...:confused2::crazy::errr:
 
Do góry