reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Idę we wtorek 23 czerwca (notabene będzie to pierwszy miesiąc od naszego ślubu, więc mam nadzieję, że okaże się szczęśliwy:-)), bo ostatnim razem poleciałam za wcześnie i nic nie było widać, a potem wyszło jak wyszło:baffled: choć tym razem też chyba będzie za wcześnie, ale niech chociaż ginek potiwerdzi ciążę i powie, że wszystko ok -> będę spokojniejsza:-)
Ja także się tego bałam. Ale w związku z moimi czterema poronieniami jakby nie mam wyjścia i lecę szybko. Teraz czekałam 9 dni na wizytę, bo mój ginek idzie na urlop i wszystkie terminy pozajmowane... ale dałam radę :-)
Ja dostałam teraz luteinę dowcipnie, poprzednio brałam Duphaston, ale luteina jest teraz refundowana i za dwa opakowania zapłaciłam 6,40 a za Dupka musiałabym zapłacić ok 75 zł.

Wiecie że lekarz powiedział żebym jadła dużo czosnku i cytryny i w ogóle wszystko co ma dużo witC bo muszę być zdrowa i na końcu dodał " i proszę się nie całować z obcymi facetami :-p Niech Pani na siebie chucha i dmucha :-D"
 
Ostatnia edycja:
reklama
To moja niunia z 16 czerwca.
 

Załączniki

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 21
Wg OM za mała ale z młodym też tak było
podobno do 2 tygodni różnicy jest spoko. Pewnie zaraz dogoni resztę :-)

A ja w sumie muszę jeszcze niefajną wiadomość mojemu M przekazać: zero sexu przez najbliższe 3 tygodnie, a może jeszcze dłużej...
 
Ostatnia edycja:
Losek to ładnie musieliście "pracować" żeby upolować owulkę :-)

No wlasnie najsmiesniejsze jest to,ze w ogole... :tak: Ja miala PCO (tylko nieregularne cykle), czekalam na okres i mialam miec dopiero badania hormonalne robion ale sie nie doczekalam :) w styczniu odstawilam tabletki bo bralam 8 lat.
Poszlam do L bo mi wyszla zla cytologia i powiedzial mi, ze ma super wiadomosc, ze za 2 dni bede miala owu.. bylam w szoku, ze tak pozno bo to byl 32 dc. i raczej czekalam na @... no ale chyba to jakas reka boza bo nie dosc,ze tak pozno i ze w ogole owu to jeszcez w tym czasie z moim M sie rzadko widywalam bo mieszkal daleko i akurat trafilismy bo sie okazalo,ze owu sie przesunela jeszcze o 3 dni.. a ja myslslam,ze juz po...wiec chyba nic sie nie dzieje przypadkiem :-)
 
reklama
Shingle-gratki. wiem, że max 2 tyg może być spóźnione. Janek był jak w pysk strzelił 2 spóźniony. I nadrobił, oj nadrobił. W 13 tc miał już wiek OM-owy. Urzodził się 10 dni po terminie z wagą 4200...Zafundował miw tej kolejności:każdy cm rozwarcia bolesny i krwawiący, po 36 godz bóli (3 cm rozwarcia)przebicie pęcherza, kroplówę z oxy, masarz szyjki, ręczne wstawianie juniora w kanał, wyciskanie. A na ostatnim skurczu utknął w pochwie... Brak kleszczy i próżnociągu podczas porodu należy tłumaczyc tym iż niebyło tego sprzętu w szpitalu...hehehehehe...Poród masakra.:-D...A to wszystko bez znieczulenia
 
Do góry