reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

no wlasnie nie znam sie na tym dlatego sie zastnawiam jak to naparwde powinno wygladac :) ja mialam w 6tyg i 5 dni zarodek 8,3 mm i serduszko 140uderzen na min. a pecherzyk nie wiem ile mial ale byl duuuuzy... moze nzajde fotke.

Szukaj szukaj tej foteczki:-) a masz fotkę???

Kochane rozumiem, że Wy wszystkie na suwaczkach liczycie od pierwszego dnia ostatniej @ tak???
 
reklama
TO USG z 12 czerwca

20090612161.jpg
 
Losek faktycznie masz dużą tą "czarną dziurę" :-) Bąbelek będzie miał gdzie fikać koziołki :-D A Fasolka już duuuuża :-)
 
Szukaj szukaj tej foteczki:-) a masz fotkę???

Kochane rozumiem, że Wy wszystkie na suwaczkach liczycie od pierwszego dnia ostatniej @ tak???

ja licze na podstawie tego co mi powie lekarz, bo u mnie on ocenia po wielkosci zarodka wiek ciazy, z tego wzgledu tez, ze ja mialam dlugie i nieregularne cykle.
 
ja licze na podstawie tego co mi powie lekarz, bo u mnie on ocenia po wielkosci zarodka wiek ciazy, z tego wzgledu tez, ze ja mialam dlugie i nieregularne cykle.

Ja też miałam nieregularne cykle, więc pewnie też mi lekarz powie, a narazie liczę od ostatniej @:-)

a kiedy masz wizytę ??

Ja mam następną 9 lipca. Już się nie mogę doczekać :p

Idę we wtorek 23 czerwca (notabene będzie to pierwszy miesiąc od naszego ślubu, więc mam nadzieję, że okaże się szczęśliwy:-)), bo ostatnim razem poleciałam za wcześnie i nic nie było widać, a potem wyszło jak wyszło:baffled: choć tym razem też chyba będzie za wcześnie, ale niech chociaż ginek potiwerdzi ciążę i powie, że wszystko ok -> będę spokojniejsza:-)
 
reklama
Do góry