reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie porannie
Ja dziś spałam do 9.30. Rany dawno tak długo nie spałam.
Moja suknia będzie w takim greckim stylu. Niestety w takie jak wcześniej były pokazane to albo nie wchodzę (w pierwszą) albo wyglądam koszmarnie. Mierzyłam chyba ze 40 sukienek i na pewno nie jest lekko. W dodatku mój brzuszek jest już wielki jak piłeczka. Namawiam mojego żeby zrobił zdjęcie ale zawsze nie ma czasu :-(
Ostatnio codziennie ok 12 chodzę do niego do pracy. Zanoszę mu kanapki, siedzę u niego tak do 16 lub 17 i wychodzę . Mamy wtedy okazje pobyć razem i pogadać. No i najważniejsze ze mogę go zobaczyć, przytulić.
Dziś postanowiłam posprzątać w mieszkaniu, iść na pocztę po przesyłkę i ... najfajniejsze, kupić sobie nowy stanik, bo ten zaczyna cisnąć. I apteka- znów wydam prawie 100 na witaminy.

Ja badania robie tylko odpłatnie. raz poszłam do mojego lekarza rodzinnego i poprosiłam o skierowanie na badania. I guzik i pętelka. Pani mi powiedziała zebym poszła do lekarza z przychodni :(Chora jakaś, ja nie mam siły czekac po kilka godzin w kolejce, szczególnie ze na taki gorąc robi mi sie słabo jak długo stoje. wiec odpuściłam i za wszystko płace. juz wydałam ok 300zł na same badania.

cos podobnego do tej ponizej będzie moja. Tylko ja będe miała 2 ramiączka a nie jedno na szyji.




 

Załączniki

  • sukienka grecka.jpg
    sukienka grecka.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Bry :)
Pochłaniam śniadanko i biore się za sprzątanie , bo dziś w nocy jade po mojego kocurka !!! mrrrrał ! Nareszcie , nareszcie !!! 6 tygodni go nie było ...
możecie mi wytknąć że jestem wyrodną matka , ale jak zoabczyłam puszke coli w lodówce to sie nie mogłam oprzeć :D...
 
Anisen-sliczna sukienka :)))

my planujemy slub po urodzeniu malenstwa...mamy wstepnie zaklepana date 09.10.2010-sale i orkiestre:) mam nadzieje, ze schudne do tego czasu ;)
 
Kalinko my teraz tylko cywilny i przyjęcie dla rodzinki najbliższej. A trochę więcej niż za rok, , okazało się ze pewnie we wrześniu będziemy mieli kościelny. Wtedy marzy mi się suknia dopasowana. Widziałam już takie, przed ciąża byłaby super bo byłam szczupła, wiec może po ciąży będzie w sam raz. już sobie wymyśliłam chodzenie z maluszkiem na basen i ćwiczenia dla mam z dziećmi. No i wracamy na kurs tańca, żeby miało co sie dziać to musze wygospodarowac trochę czasu wieczorem. Najwyżej bede prosic raz w tygodniu przyjaciólke o dwugodzinną opieke nad maluszkiem. A że ona kocha dzieci a swoich miec nie będzie to juz mi nawet proponowała, ze jakby tylko ona chętnie posiedzi z kangurkiem.
Moze sie jakos uda :-)
teraz robie listy co zrobic w tym tygodniu, co w weekend, co do piatku, listę zakupów na ostanią chwile itp. Sporo tego jeszcze, ale damy radę.
koszule musze kupic z moim J. Namawiam go na jasną ;) chyba mu kupie śliczny krawat do garnituru to szybciej sie da namówic na koszule do niego.
 
Bry :)
Pochłaniam śniadanko i biore się za sprzątanie , bo dziś w nocy jade po mojego kocurka !!! mrrrrał ! Nareszcie , nareszcie !!! 6 tygodni go nie było ...
możecie mi wytknąć że jestem wyrodną matka , ale jak zoabczyłam puszke coli w lodówce to sie nie mogłam oprzeć :D...
Kochana no jak miałaś ochotę!! Nie dajmy się zwariować :)
Anisen-sliczna sukienka :)))

my planujemy slub po urodzeniu malenstwa...mamy wstepnie zaklepana date 09.10.2010-sale i orkiestre:) mam nadzieje, ze schudne do tego czasu ;)

Kalina moja propozycja wciąż aktualna :)) Napisz jakie suknie Ci sie podobają? Proste, klasyczne, dopasowane, księżniczkowe??:))
 
Kalinko my teraz tylko cywilny i przyjęcie dla rodzinki najbliższej. A trochę więcej niż za rok, , okazało się ze pewnie we wrześniu będziemy mieli kościelny. Wtedy marzy mi się suknia dopasowana. Widziałam już takie, przed ciąża byłaby super bo byłam szczupła, wiec może po ciąży będzie w sam raz. już sobie wymyśliłam chodzenie z maluszkiem na basen i ćwiczenia dla mam z dziećmi. No i wracamy na kurs tańca, żeby miało co sie dziać to musze wygospodarowac trochę czasu wieczorem. Najwyżej bede prosic raz w tygodniu przyjaciólke o dwugodzinną opieke nad maluszkiem. A że ona kocha dzieci a swoich miec nie będzie to juz mi nawet proponowała, ze jakby tylko ona chętnie posiedzi z kangurkiem.
Moze sie jakos uda :-)
teraz robie listy co zrobic w tym tygodniu, co w weekend, co do piatku, listę zakupów na ostanią chwile itp. Sporo tego jeszcze, ale damy radę.
koszule musze kupic z moim J. Namawiam go na jasną ;) chyba mu kupie śliczny krawat do garnituru to szybciej sie da namówic na koszule do niego.

widzisz, tylko, ze u nas bedzie tylko cywilny- tak w ogole...koscielnego nie bedzie...dlatego nie bierzemy teraz na szybko, bo marz nam sie piekny slub i duze wesele :) i chyba sie uda zorganizowac slub cywilny w plenerze :))) dlatego chcemy poczekac...
 
Kalina moja propozycja wciąż aktualna :)) Napisz jakie suknie Ci sie podobają? Proste, klasyczne, dopasowane, księżniczkowe??:))[/QUOTE]

Kejt, Ty pisalas o rozmiarze 44? wiesz, ja przed ciaza takiego rozmiaru nie mialam, to mam nadzieje, ze 7 miesiecy po urodzeniu tez takiego nie bede miala :) a suknie musze poprzymierzac rozne zeby wiedziec w jakiej wygladam korzystnie ;) bo pomiedzy tym co mi sie podoba, a w czym bede wygladala dobrze, niestety jest spora roznica ;)
 
Dzien dobry! :-) Widze, ze dzisiaj u wszystkich humorek sie poprawil!...to tak jak i u mnie! Ja tez wlasnie zjadlam mega sniadanie;-) i nawet prosto usciasc nie moge...;-) ale smakowalo mi bardzo, wiec warto bylo!!!! :-):-):-) No i wypilam sobie kawke rozpuszczalna zrobiona na mleku...ah! niebo w gebie po prostu!!!!tak jak ty znachorko...nie umialam sie oprzec...i nawet za cene klamstwa mojemu M. (ktory czuwa nad moja dieta jak straznik wiezienny:baffled:;-)) ze...to jest kawa inka...i teraz wspominajac smak fantastycznej kawy mam tylko takie malutkie wyrzuty sumienia...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Kalina moja propozycja wciąż aktualna :)) Napisz jakie suknie Ci sie podobają? Proste, klasyczne, dopasowane, księżniczkowe??:))

Kejt, Ty pisalas o rozmiarze 44? wiesz, ja przed ciaza takiego rozmiaru nie mialam, to mam nadzieje, ze 7 miesiecy po urodzeniu tez takiego nie bede miala :) a suknie musze poprzymierzac rozne zeby wiedziec w jakiej wygladam korzystnie ;) bo pomiedzy tym co mi sie podoba, a w czym bede wygladala dobrze, niestety jest spora roznica ;)[/QUOTE]
Aaaa no to życzę ci 38 do ślubu!! :))))

A 44 jest bo cycki duże :D

Heh... wiem że to wstrętna prywata ale może znacie kogoś kto szuka pieknej sukni nie drogo?
 
Do góry