reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Nie wiem czy tak się da, Z reguły potrzebe jest skierowanie. Chyba ze masz płacić. Albo może uda Ci się dogadać z laboratorium ze doniesiesz skierowanie.
 
reklama
Nie wiem czy tak się da, Z reguły potrzebe jest skierowanie. Chyba ze masz płacić. Albo może uda Ci się dogadać z laboratorium ze doniesiesz skierowanie.

No nawet gdybym miała płacić??? Bo nie wiem czy lekarz nie będzie marudził, że nie mam tych badań zrobionych, ale przy wyjściu ze szpitala nie dostałam żadnego skierowania na badania, a to moja pierwsza wizyta po szpitalu u ginka...
 
to szkoda, ze nie poszłaś do internisty po skierowanie. Tak nie byłoby problemów. Zawsze możesz iść na "głupa" z wypisem do laboratorium. Jeju ze nei wiedziałaś, ze skierowanie, że ginekolog bedzie zły, że co ty biedna w ciązy masz teraz zrobić... :-D może przejdzie ;)
 
No nawet gdybym miała płacić??? Bo nie wiem czy lekarz nie będzie marudził, że nie mam tych badań zrobionych, ale przy wyjściu ze szpitala nie dostałam żadnego skierowania na badania, a to moja pierwsza wizyta po szpitalu u ginka...

Kochana ja zrobiłam badania płatne i miałam wyniki parę godzin później ;-)
 
reklama
Dzień Dobry Dziewczyny:-) Obudziłam się w takim dobrym samopoczuciu szkoda tylko że to ostatni dzień wolnego:dry: Dziś szybciutko jakiś obiadek i wyruszam na ostatnie zakupy przedślubne:-D Miłego dnia Śnieżynki :tak::tak::tak:
 
Do góry