reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
A kuku!
Jak miło że ktoś o mnie pyta. Ja albo nie mam lapka albo czasu na siedzenie.
Mikołaj dziś wziął ostatnią inhalację, ale coś mi znowu pokasłuje (tak jak wtedy):-(Tak bardzo się o niego boję...
Maja coraz więcej mówi, ale na bilans pójdę chyba dopiero w czwartek.
U nas dziś zimno jak diabli, wieje aż głowę urywa.
W srodę idę z Mikusiem na pobranie krwi:szok:a w czwartek do lekarza z wynikami.
 
Witam po weekendzie. W środę mieliśmy mieć zabieg na stulejkę ale nie pojechaliśmy na niego bo był na 13 no i teściowa załatwiła nam wizytę u innego chirurga i byliśmy na wizycie w piątek. Bardzo miły pan doktor wypytał się mnie czy Krystkowi robi się balonik jak sika i czy go boli przy sikaniu a ja na to, że nie. Obejrzał dokładnie siusiaka i powiedział, że ma przyklejony napletek, a o stulejce nic nie wspomniał, że mój szkrab ma. Mam Krystkowi robić okłady z rumianku i smarować na noc maścią, a za miesiąc idziemy na odklejenie napletka. Jestem bardzo zadowolona, że zmieniliśmy chirurga.:tak:
A kuku!
Jak miło że ktoś o mnie pyta. Ja albo nie mam lapka albo czasu na siedzenie.
Mikołaj dziś wziął ostatnią inhalację, ale coś mi znowu pokasłuje (tak jak wtedy):-(Tak bardzo się o niego boję...
Maja coraz więcej mówi, ale na bilans pójdę chyba dopiero w czwartek.
U nas dziś zimno jak diabli, wieje aż głowę urywa.
W srodę idę z Mikusiem na pobranie krwi:szok:a w czwartek do lekarza z wynikami.
Zdrówka życzę:tak:
 
Monia u mnie w porządku... Dzieci zdrowe, ja już też w coraz lepszej formie ( choć do perfekcji mi daleko) no ale z dnia na dzień posuwam sie do przodu.... Swoja drogą to już trwa 3 tydzień a ja nadal zgiąć nogi nie potrafie i tak mnie ciekawi ile jeszcze to bedzie trwać. Tak sie wydaje "e tam zapalenie mięśnia to szybko sie wyleczy" a guzik prawda :(
 
Witam. Dziś spotkałam się z dziewczynami z forum w sali zabaw z dzieciaczkami i naładowałam sobie akumulatorki:tak:.I tego posta już trochę czasu piszę bo Radek jest ze mną przy kompie i strasznie się wierci. A Krystek natomiast usnął razem z W.
 
reklama
Do góry