reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej,
Edzia najlepiej stanowczo - nie i koniec:tak: Tak bylo z moja mala. Ja mam jeszcze dodatkowo to, ze ona mi ciagle "masiuje titusie":wściekła/y: i tak mnie to denerwuje....Juz myslalam, ze zakleje sobie wiesz, brodawki plastrem:-Dzeby myslala, ze mnie cos boli, bo juz niewiem jak sobie poradzic z tym, ze ciagle mysle a nierobie:zawstydzona/y:
Edytko to super, ze Wam sie dobrze uklada:-) A i pewnie, ze jak ktos znajomy zrobi to taniej:tak:
 
reklama
hej Kochane.... nie nadrobie bo czasu brak... niedługo wychodze z dziecmi do okulisty.
Trzymajcie &&& jak wróce napisze co i jak :)
Pozdrawiam wszystkie :*:*
 
Hej :-)

Pati czekamy na dobre wiesci :tak:

My dzisiaj jedziemy do stomatologa na kontrole ,wiec maz poszedl na chwilke do pracy a popoludnie ma wolne :-)

Zimnica taka a tu trzeba wyjsc :zawstydzona/y:

Dobrego dnia
 
Mnie najlepiej sie pdoba jak oja mowi: "Kochlam cie mamusiu badzio":-)
Super to jest.:

ja też uwielbiam jak Ania tak mówi, ostatnio do mnie: kocham cię mamusiu, cały dzień cię kocham
Ona pięknie mówi całymi zdaniami. Nieraz używa takich słów i zdań,że sami w szkou jesteśmy

Karol do niej wczoraj jak będziesz grzeczna to jutro dostaniesz prezent, a Ania: ja przecież zawsze jestem grzeczna

Madzia mi tez dupsko rosnie:-D:-DOstatnio kupilam ciastka takie jak musli czy cus a moaj mala sie na nie napalila. Ale jak szybko wziela tak szybko wyplula - kluly ja w zeby:-D

a ja tak schudłam ,że wszystko na mnie wisi i ważę mniej niż przed ciążą
:baffled:
 
a własnie.Czy robicie bilans dwulatka?
Czy jest konieczny?Bo ja nie wiem czy prowadzic,moja tak bardzo boi sie lekarzy.
Nie wiem,jak mam powiedziec lekarce.Ze co,przyprowadzilam zeby sprawdzic czy wszystko ok?
ona gdzies to wpisuje ze zrobili taki bilans?
 
hej...
Jak zmarzliśmy, ja nóg jeszcze nie czuje,,,,, nóg jak nóg ale ud... masakra :(:(
No więc u okulisty to tak, Sebuś okulary +2 a Kuba +1,5....martwi mnie to że maja juz wiecej niż ja.... no ale to geny tatusia :crazy:

Ja robie bilans dwulatka... Sebuś miał robiony.....uważam że lepiej iść sprawdzić wszystko....

Jeszcze 9 dni do EEG....:(
 
Dzięki dziewczyny!!!Ale chyba poczekam aż będę na tym nowym mieszkanku.Bo jak zaczne teraz a potem przeprowadzka i zmiany.Lepiej niech sie najpierw przyzwyczai do nowego domku:):-)I wcale się nie wykręcam:):-D:-D:-D
Myślę ze tam mi lepiej pójdzie niż tutaj.Boże jak zimno.Rano w mieszkaniu miałam 14 stopni!!!Na noc nie chodzi ogrzewanie bo za gorąco Zuzi a z rana zimnica.I włanczam piec gazowy i do tego elektryczny jeszcze.Ona właśnie śpi.Ja dziś musze jechac sprzątać kuchnię i ten cały syf.
Nam remont ,mieszkania robił znajomy taki...i za cały remont wzioł 6 tyś!Łazienka , kuchnia, pokój. Ok 50m2.Z malowaniem , kładzeniem paneli, kafelek,montowaniem kabiny, grzejników, nawet instalacje nam tam kładł:)Strasznie dużo kasy nam tam poszło a rudera była straszna!Jak zobaczyłam to mieszkanie to mało co się nie popłakałam.A teraz :laugh2::laugh2::laugh2:EXTRA!!!!!
 
rossa to zdolniacha z Twojej malej:-)gratuluje. W sobote nioslam dwie paczki jajek do kuchni i o maly wlos upuscilabym je:szok: i sie dre "Ojeeeeejjjj:szok::angry:" A moja leci do kuchni i klepiac mnie po udach mowi luzackim glosem "Spokoooojnieee mama, spooookojnieee":-D:-D Myslalam, ze padne.
Pati grzej dupke kochana, grzej:-);-) Ja mam minusy:-(
Edzia takie wyremontowane mieszkanka uuuu, tez tak chce (tzn wystarczy lazienka:-))
Rosi ja w PL tez chodzilam na bilanse. Normalnie idziesz i przeciez lekarze wiedza ze trzeba w tym wieku przebadac dziecko - chyba, ze sie cos zmienilo:blink: Moj syn wlasnie wrocil od lekarza i ja mam z mala byc dopiero w 2013 na jakies szczepienie:tak:
 
Monikasia nie wiedziałam że nosisz okulary?:) też mam minusy i to duże :/
kurcze, z tego co widzę to dziewczynki faktycznie szybciej zaczynają gadać..
Rosi ja będę robić bilans dwulatka, właśnie tak zapytałam o to lekarza, mam przyjść w marcu.. warto, jak wszystko gra to usłyszysz dobre rzeczy, a jeśli nie, to lepiej poznać wcześniej i działać :)

u nas kolejny zabiegany dzień, ale to już standard.. dzisiaj młody spędził pół dnia z trzyletnią ciocią :D pięknie się bawili.. padam na twarz, dobranoc!
 
reklama
Hej ja dopiero teraz weszlam,bo posiedzielismy sobie z mezulem i ogladalismy filmek ;-)

U dentysty bylo dobrze tylko starszaki maja skierowanie do ortodonty bo niestety maja troszke krzywe zabki,u Kuby jest gorzej ...zobaczymy co nam powie specjalista :zawstydzona/y:
ja mam ubytek bo cos plomba zrobila sie miekka i zaczela sie kruszyc wiec trzeba ja wymieniec,oczywiscie ta plomba byla wstawiana za czasow podstawowki wiec ma prawo cos sie dziac,no i mialam zdjecie rtg przedniej jedynki bo cos babeczce nie pasowalo i chciala sie upewnic ...ale co wyszlo to bede wiedziala przy nastepnej wizycie ktora mam 15tego lutego :tak:

Edzia pochwal sie wyremontowanym mieszkankiem :-p:tak:


Dobranoc
 
Do góry