reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Tygrynko a Wam udanej imprezy :):):):)


Wiecie co ciesze sie że jest piątek.... ten tydzien należał do jego z bardziej wyczerpujących....
I chyba sie nabawiłam zapalenia spojówki prawej... mam całe oko zaczerwienione i ropieje mi strasznie... dobrze że teraz zajęć nie mam :)
 
Witam

Moj maly od kilku nocy ladnie przesypia nocki chociaz czasami zdarzy mu sie obudzic na picie lub mleko ale to jest lepsze niz wstawanie co 3h do niego :tak:

Monia u nas w lato jest rozna pogoda,od slonca po deszcz i tak naprawde nigdy nie wiemy czego sie spodziewac :no: wiec parasol pod reka to dobra rzecz :-D u nas jest dosc wilgotne powietrze wiec mimo 25 st C odczuwalna temperatura jest troch nizsza :-p


Milego dnia
 
Hej.
Edytko no latem to u nas tez wlasnie taka jak u Was:-p bo to gory wiec pogoda jak w kratke...
Tygrynko ale to fajne uczucie byc dumnym z wlasnego dziecka, prawda...:-)

Moja kolezanka przeprowadzona. Coprawda z przygodami ale juz po krzyku:-)
Teraz tylko poustawiac ale najpierw poskrecac meble i podlaczyc kuchenke itp i juz ok.
Moj plan dziala ale jeszcze musze usiasc i na spokojnie naniesc poprawki male. Krzys w piatki roznosi gazety:tak: ja mu pomagam wkladajac reklamy do srodka, wkladam do wozka a on pozniej jedzie i roznosi:-)
Normalnie nic za to niebiore od niego ale zeby niebylo tak lekko, to oddaje "mi" 5 Euro miesiecznie na nowy drapak dla kota:-p
Poza tym ladnie zbieraja sie pieniazki na koncie.

Oooo mala sie obudzila...
 
Witajcie, witajcie :-D
monikasiu kopnęłaś mnie w zadek
złapała mnie taka nostalgia za Wami i zostawiłam robotę i pędzę do Was.

Kobitki,
troche mi wstyd, że tak odpadłam od Was:zawstydzona/y:. Na wytłumaczenie mam tylko nawał pracy zawodowej , domowej i różnych rzeczy, w ktore jestem zaangazowana :) i wiele razy myślałam, że napisze do Was jutro i to jutro mijało. I kolejne jutro a czas zasuwa jak wściekły !!!

Mój Tata przeszedł świetnie operację i radioterapię i jest wszystko dobrze.
Ja szaleje w szkole. Mam połączone 2 placowki i mamy ok. 1500 uczniów. Wiele klas takich, ze boje sie iść do nich na lekcje. Te teksty podlane wulgaryzmami, aluzjami seksualnymi i tekstami bez aluzji :((( srednio w kazdy piatek mówię, że chyba skończę z byciem nauczycielem... Tak ciężko jeszcze nie było jak pracuję 15 lat :((( Wykańczam sie psychicznie totalnie :((((

Ale w domu , w rodzinie jest dobrze i to daje siły. Dzieciaki zdrowe, rosną jak szalone. Starszaki zostały harcerzami co mnie stara harcerkę baaardzo cieszy. Śmigają na biwaki, zbiórki.
Hania hm szelma niesamowita gada pieknie , łączy po 2 slowa w mini zdania. Zasięg ma ogromny, powtarza wszystko jak nakręcona :))) Wrzucę zaraz zdjęcia m.in z naszych rodzinnych Świąt.

Spróbuję poczytać co z Wami.
Jak Agape daje radę ? :))

Pozdrawiam Was serdecznie i mocno ****
 

Załączniki

  • IMGP3170 [800x600].jpg
    IMGP3170 [800x600].jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 24
  • IMGP3386 [800x600].jpg
    IMGP3386 [800x600].jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 18
Witajcie dziewczyny:)
Bartus sobie drzemie,zupka sie gotuje,mieszkanko wysprzątniete to chila dla siebie.Nocka ok spalismy do 7 z 2 pobudkami.Zimnawo dzisiaj jest moze chwile na balkonik wyjdziemy.
Miłego dzionka:)
 
reklama
Hej Kobitki
Izulko fajnie, ze jestes
:tak::-)Ciesze sie bardzo. No, to rzeczywiscie masz rece pelne roboty...Moja tesciowa byla nauczycielka i moj szwagier rowniez, wiec wiem jaka mlodziez potrafi byc :szok::no:
Hania sliczna dziewczynka jest, naprawde:tak: i piekne rodzinne zdjecie. Ciesze sie, ze Tata dobrze sie czuje - czesto myslalam, co u Niego:happy:
Moja Emisia tez nawija jak najeta:-D
Edytko jak tam staranka???:-)
Madzia moja chodzi mniej wiecej ok 14 spac i pospi ok 2 godzin a czasem i dluzej.

Dzisiaj bylam uziemiona w domku i tylko z mala...Maz pojechal wymieniac jakas czesc w naszym autku i wrocil ok 16tej:baffled: Potem szybko na zakupy i pieklam murzynka dzisiaj i podszykowalam na jutrzejszy obiad troche, bo mamy znajomych.
Pewnie jutro niezajrze wiec milego weekendu dla Was:*
 
Do góry