reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witam. A ja właśnie wzięłam się za robienie napoleonki, jeszcze jakieś 10 min i do piekarnika wkładam, a jutro zrobię do ciasta masę bo już trochę za późno na mikser. Dziś byłam u siostry Krystek wyszalał się z Amandą i wcale nie chciał wychodzić od nich i w efekcie przed 21 usnął.:-)
Cieszę się że w końcu piątek, oby szybko w pracy zleciało:tak:

a jakie macie plany na weekend, bo ja jak zwykle, pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie. I jeszcze remont mamy więc nie wiem kiedy w końcu odpocznę.
W sobotę biorę się za ogarnięcie mieszkania, a w niedziele nawiedzi nas siostrzenica W. i jej mąż który będzie chrzestnym Radka.

Witam:)
Bartus ma drzemke to mam chwile dla siebie.Znowu mały ma katar mega który mu spływa do gardełka i kaszle od czasu do czasu.pogoda cos sie ładna robi.

Wczoraj z M gadałam i o rodzenstwo dla Bartusia bedziemy sie starac tak jesienią bo wtedy juz bedziemy u niego.

Miłego dnia:)
Zdrówka podsyłam:tak:
 
reklama
witam :):)
ale pusto tu :(:(:(
Ale widze że inne kobietki sie odezwały :) fajnieeee
mam nadzieje że na nowo odżyje to forum :):)
U nas przełom ... dzis była pierwsza noc bez pampersa.... i wynik 1:2 dla mnie :):):)
Pampersów już nie mam i nie mam zamiaru kupować.. Kuba w dzień ladnie woła siku robi na ubikacje to za noc tez sie trzeba wziąć :)
Ja po ostatnim egzaminie, nie znam jeszcze wyników ale chyba nie bedzie źle... mam nadzieje :)
 
Ostatnia edycja:
witam w nowym tygodniu
szkoda, że weekendy są takie krótkie:baffled:

Wysypka u Ani jeszcze nie schodzi, to już ponad dwa tygodnie i chyba będziemy musieli odwidzić kolejnego lekarza:-(. My zaczeliśmy wykańczać górę domu. Panele, parapety kupione. W sobotę poprawiliśmy elektrykę, gipsy zrobione. Teraz trzeba znaleźć czas na pomalowanie najpier gruntem potem kolorem. No i mam problem z kolorem w sypialni, jaki wy macie, a jaki doradzacie?
 
Witam. Krystek nie miał dziś drzemki w dzień i teraz już od 20 śpi w swoim łóżeczku:-), to chyba jakiś cud bo nieraz nie śpi w dzień i gania do późna.
witam :):)
ale pusto tu :(:(:(
Ale widze że inne kobietki sie odezwały :) fajnieeee
mam nadzieje że na nowo odżyje to forum :):)
U nas przełom ... dzis była pierwsza noc bez pampersa.... i wynik 1:2 dla mnie :):):)
Pampersów już nie mam i nie mam zamiaru kupować.. Kuba w dzień ladnie woła siku robi na ubikacje to za noc tez sie trzeba wziąć :)
Gratulacje:tak:
 
u nas na noc i na dwór pampers jeszcze zostaje. A tak to w domu już pięknie woła.
Niestety katar się zaczął, wysypka jeszcze nie znikneła i po nieprzespanej nocy jestem. Nie wiem jak w pracy wytrzymam:no:
 
reklama
Kurcze dziewczyny mobilizujecie mnie:zawstydzona/y::-)z tym nocnikiem...
Ja dzisiaj od rana juz na nogach...
Szukam w necie jak "pogonic" nastolatka do trzymania porzadku w pokoju...:baffled: Tylko niewiem czy mam jakiekolwiek szanse:szok:

U nas napadalo sniegu troche ale musze siedziec w domu, bo zmienaja kablowke i chca zagladac po piwnicy wiec musze ja im otworzyc - jestem uziemiona do 19tej wiec, bo niewiem kiedy moga wdepnac:wściekła/y:
 
Do góry