reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Pati na dlugo nas nie zostawiaj
Moje dziecko spi,maz pojechal do pracy,dzieci w szkole ale uwaga uwaga dzisiaj sami wracaja bo maly ma katar i nie chce z nim wychodzic,bo jest bardzo zimno,chyba bede siedziec jak na szpilkach dopoki nie przyjda
 
reklama
Hello,
Rossa wierz mi, jest czego:-D:tak:
Edi i jak dzieciaczki? ja juz wczoraj bylam tak wykonczona, ze niesiedzialam przy kompie pozniej:confused:

Alee mam stopki - jak niemowlaczek:-D
Tak u nas zimno bardzo az mi sie niechce wychodzic. Czy wasze dzieci tez spia do prawie 10tej?:szok:
Jak tak pozno wstaje to potem mi czasu brakuje:-)aleeee to nie moja wina:-p
 
Rosa ,Monia moje chlopaki poradzili soie i byli cali w skowronkach :-D wiec doszlismy do wniosku ze juz sa na tyle samodzielni aby mogli wracac sami do domu :-)
 
Witam dziewczyny:-D:-DDawno mnie tutaj nie było.Zuzia dalej ciągnie cyca:no:Masakraa!!!!! Koleżanka odstawiła a ja dalej uwiązana jestem.Nie wiem nie potrafię nie mam siły ją odJak bęstawić.Na nic czasu nie mam.Śpi mi do 11.00, chodzi spaać o 23.00 i wszystko do kitu.Jak będe miała jak to napiszę więcej.
 
Witam. Wczoraj w nocy chciałam napisać, a tu wyłączyli forum na 20 min, a że za bardzo byłam zmęczona to zrezygnowałam z czekania i poszłam się położyć spać. Zaliczyłam wczoraj fryzjera bo w końcu było trzeba zrobić coś z tymi moimi włosami. Krystek jeszcze śpi to mam możliwość tu być bo jak tylko zobaczy że siedzę, to chce żeby mu puszczać piosenki: Kaczuchy ( kwa kwa), Halo dziadku( halo) i Mydło wszystko umyje ( Myju myju)W nawiasach jak na te piosenki mówi Krystek.:-D
Hello,
Alee mam stopki - jak niemowlaczek:-D
Tak u nas zimno bardzo az mi sie niechce wychodzic. Czy wasze dzieci tez spia do prawie 10tej?:szok:
Jak tak pozno wstaje to potem mi czasu brakuje:-)aleeee to nie moja wina:-p
Krystek to się późno kładzie w nocy i czasami też przed 10 wstaje albo wcześniej. Ja wolałam jak wstawał po 6, po 10 miał drzemkę i 21 już w swoim łóżeczku spał. A teraz to szaleje do 24 , wczoraj jakoś padł po 22.
 
Monika ja to sobie tego nie moge wyobrazic,moj syn ma miec zone :szok: no way :-p

Moj to tez tak sypia do poznych godzinek,np dzisiaj obudzil sie o 10:30,a ja z tego korzystam bo mam troszke czasu dla siebie itd :-D
 
reklama
Cześć!
Ja wolę mieć czas dla siebie i męża wieczorem, więc młoda idzie spać między 19 a 20 (nie śpi już w dzień), kładę, całuję, idzie spać. O 5 się budzi na cyca, a potem śpi do 6.30 (jak ja muszę wstać) albo do 8 (jak nie muszę wstać). Tak jest nam wygodniej, choć ja jestem śpioch i czasem bym sobie jeszcze poleżała...
Edzia, ja też jeszcze karmię: raz o 5 nad ranem, czasem drugi raz w ciągu dnia. Jak przychodzi i się domaga, a ja nie chce dać to 1) daję jej pić 2) przytulam, chwilę noszę 3) tłumaczę, że "mle" jest wtedy, kiedy jesteśmy w piżamach. I tak to trzymam w ryzach. Jak chcesz odstawić, to odstaw, ale musisz być konsekwentna, a nie raz nie dać, a raz ulec. Powodzenia!
An
 
Do góry