reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
MOTYLKO ja Ci mowilam ze wynik bedzie prawidlowy,widocznie bylo tak jak pisalam ze maly ruszal sie podczas badanka i dlatego wynik nie byl prawidlowy...ale dobrze ze wszystko sie wyjasnilo :tak:


PATI napewno zdasz przeciez zdolna z Ciebie bestya :-p


TYGRYNKO jak pech to pech,jednak mam nadzieje ze to chwilowa niedyspozycja Twojego meza,zdrowka bo to najwazniejsze..


A ja dopiero co usiadlam,byla kolezanka,zjadlysmy obiad,a jeszcze pojechalam z synem po gre bo chcial sobie kupic,no i to byl dobry pomysl bo teraz sa w pokoju i graja a ja mam troszke czasu dla siebie.
 
Dzien dobry

Mezus ma dzis wolne i mamy w planach wybrac sie na miasto polazic z dziecmi,oczywiscie jak juz bedzie ciemno bo Centrum slicznie jest oswietlone a przy okazji zlapiemy troszke swiezego powietrza w plucka :-p
 
Motylko bardzo się cieszę razem z tobą że wyniki słuchu są w porządku.

Ja tą noc miałam masakryczną. skurcze nie dawały spokoju. Zasnęłam dopiero o 3.30, ale to było takie byle jakie spanie bo wtedy Maja zaczęła marudzić. Niby mąż do niej wstawał , ale to już nie takie spanie. Narazie skurczy brak.

TYGRYNKO niestety w ciągu dnia raczej nie odeśpię, bo Maja już w dzień z reguły nie śpi.
 
Witam. Mam od rana doła :-(, wiecie mam naprawdę fajnych chłopców ale ja też czasami potrzebuje chociaż chwilkę tylko dla siebie, a mój W. wcale nie jest chętny, żeby z 2 zostać i się nimi zająć, ostatnio mi powiedział, że on nie wyjdzie z nimi na dwór bo ja sobie bardzo dobrze radzę z wychodzeniem na spacery z 2, a po za tym to on się boi, że mu Krystek ucieknie, paranoja jakaś.
Agapa: Trzymam kciuki, żeby akcja już się rozkręciła i szybki poród:tak:
 
AGAPKO na pocieszenie powiem ze juz niedlugo moze uda Ci sie wiecej pospac,chociaz nie wiem czy to bedzie mozliwe przy dwojce maluszkow :sorry2:


MOTYLKO to wyslij meza na spacerek nie z dwojka tylko z jednym maluszkiem,a innego dnia z drugim wtedy moze nie bedzie sie az tak stersowal ...??!a Ty chwilke odsapniesz jak zostaniesz tylko z jednym synkiem ...:tak:


A my mielismy jechac do Centrum ale deszcz pada i nieci ze spacerku :-( ale za to kupilam sobie zurawinke i miesko ktore juz sie piecze :-p
 
AGAPKO dzis jest termin Twojego porodu,wiec zycze abys urodzila w expresowym tepie PS. o ile jeszcze nie urodzilas ;-)


A ja zglodnialam i mam zamiar zjesc sobie twarozek :-p


Milej nocki papa
 
Witajcie :*:*:*
Motylku bardzo sie ciesze że ze słuchem Radka wszystko w porządku.....Wiem jak to jest jak M nie chce zostać czy wyjśc gdzieś sam z dziećmi :(:(
Edytko Ty też chyba spać nie możesz w nocy....
Tygrynko dużo dużo zdrówka dla Was :*:*:*
Agatka jeszcze w dwupaku jest....
 
reklama
Hej!
Weekend minął jak z bicza strzelił ani nie wiem kiedy :-(
Agapa - moje kciuki też się trzymają!!
Tygri, jak zdrówko małego?
Monikasia - napisz koniecznie, jak po zabiegach upiększających :-)
Miłego dnia!
An

Aha, dziewczyny potrzebuję pustych pojemników po herbatkach granulowanych (tych mniejszych), docelowo 10 sztuk i buteleczek z zakraplaczem (po kroplach do nosa). Może któraś ma i się chce pozbyć? Zapłacę za przesyłkę oczywiście!
 
Ostatnia edycja:
Do góry