reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Edytko no są dobre i złe strony tego... jak wszystkiego :):)
Siostra bedzie miała CC ze względu na chorobę i budowę ciała choć to pierwsze bardziej zaważyło nad tą decyzją lekarza...
dziekuję w jej imieniu, przekaże jak ja jutro zobacze...
dzieci po obiedzie , ja jakoś apetytu nie mam....denerwuje sie tym egzaminem a u mnie tak jest że jak jest stres to nic przełknąć nie umiem.... nadrabiam potem :D:D
 
reklama
Pati trzymam kciuki za Twój egzamin i siostry pomyślne rozwiązanie :)

przepraszam że nic więcej nie napiszę, ale myszek jest chory, cały dzień leży i ogląda bajki bo nie ma siły się bawić, martwię się bardzo o niego, dzisiaj rano wymiotował, teraz ma stan podgorączkowy, panikuję że bakterie zaczynają szaleć :((
 
TYGRI to naprawde musi sie zle czuc ze nie ma sily sie bawic...biedny Sebus.A moze to jakis wirus go dopadl ?dawaj mu duzo do picia zeby sie nie odwodnil...


A u nas juz prawie ciemno, za pol godzinki musze jechac po chlopcow alez mi sie nie chce :no:
 
Witajcie.
Wy tu o nieprzespanych nockach, a ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam przespaną. co noc nieśpię po 3-4 godz. W dzień też nie ma szans na odespanie, no chyba że w weekendy jak m. jest w domu.
Dziś nie spię już od 2.45 a tu niedługo trzeba wstawać.

Edzia musisz najpierw obmyśleć jakiś sposób na odstawienie Zuzi od cycusia (albo nawet ze 2 sposoby) i tak jak dziewczyny piszą trzymać się ich konsekwentnie. Bo jak Zuzia zauważy że płaczem wymusi coś raz to tak będzie zawsze. Nasze dzieci są mądrzejsze od nas. wiem że musi to być dla ciebie b. trudne ale trzymam kciuki żeby się udało. Jej pewnie bardziej zależy na przytuleniu niż na piciu mleczka.
 
Przyszlam sie przywitac bo kolezanka ma wpasc na kawke a ja jeszcze w proszku :-p


Milego dnia kochane,pozniej zajrze jak mi sie uda bo mezus wraca o 13tej wiec moge byc dopiero wieczorkiem ;-)


AGAPKO a dlaczego nie spisz ? jakies skurczybyki Cie dopadaja ?
 
biedna Agapka, a w ciągu dnia coś uda Ci się odespać?? łap każdą chwilkę odpoczynku kochana! jejku teraz to już w każdym momencie może Cię złapać i się maleństwo urodzi :)) imię macie wybrane?? bo chyba przeoczyłam..

Sebastian jeszcze wczoraj miał biegunkę a dzisiaj już się lepiej czuje :)) jeszcze tylko kaszel go męczy, ale już nie mokry tylko suchy, czy to jest tak że z mokrego robi się suchy i dopiero znika?

miłego weekendu!!
 
hej :)
Edytko jak nie bedzie miała skurczy to powinna wyjśc w poniedziałek i za 10 dni ma sie stawić na IP.... jak beda skurcze to zostaje w szpitalu i CC moga robić dosłownie w każdej chwili.. :)
Tygrynko dużo dużo zdrówka dla Sebusia... biedaczek mały :(
Edytko egzamin miałam na 8 rano ale zaczeliśmy pisać przed 9 bo jeden pajac przyszedł pijany na zajęcia i był problem z wyproszeniem go bo nie słuchał , koniecznie chciał egzamin napisać choć nie był w stanie stac na nogach :no: ale chyba poszło mi dobrze.... okaże sie za tydzien :)
Nie czuje sie dziś najlepiej z nerwów nie umiem jeść, choć już po egzaminie to teraz boje sie jak mi poszło i efekt tego taki że walcze z wysokim ciśnieniem :(:( ale leże sobie to nie ma aż tak źle :*
 
reklama
Witam. Odkąd W. ma wolne to nie mam na nic czasu. W czwartek byliśmy w szpitalu na badaniu słuchu we śnie i wyszedł prawidłowo czyli Radek słyszy, wiecie jak się cieszę :-):tak:. Teraz tylko mamy na styczeń umówić się do pani doktor i jej wyniki pokazać z tego badania.

biedna Agapka, a w ciągu dnia coś uda Ci się odespać?? łap każdą chwilkę odpoczynku kochana! jejku teraz to już w każdym momencie może Cię złapać i się maleństwo urodzi :)) imię macie wybrane?? bo chyba przeoczyłam..

Sebastian jeszcze wczoraj miał biegunkę a dzisiaj już się lepiej czuje :)) jeszcze tylko kaszel go męczy, ale już nie mokry tylko suchy, czy to jest tak że z mokrego robi się suchy i dopiero znika?

miłego weekendu!!
Zdrówka podsyłam

hej :)
Edytko jak nie bedzie miała skurczy to powinna wyjśc w poniedziałek i za 10 dni ma sie stawić na IP.... jak beda skurcze to zostaje w szpitalu i CC moga robić dosłownie w każdej chwili.. :)
Tygrynko dużo dużo zdrówka dla Sebusia... biedaczek mały :(
Edytko egzamin miałam na 8 rano ale zaczeliśmy pisać przed 9 bo jeden pajac przyszedł pijany na zajęcia i był problem z wyproszeniem go bo nie słuchał , koniecznie chciał egzamin napisać choć nie był w stanie stac na nogach :no: ale chyba poszło mi dobrze.... okaże sie za tydzien :)
Nie czuje sie dziś najlepiej z nerwów nie umiem jeść, choć już po egzaminie to teraz boje sie jak mi poszło i efekt tego taki że walcze z wysokim ciśnieniem :(:( ale leże sobie to nie ma aż tak źle :*
Trzymam kciuki za pozytywny wynik
 
Do góry