reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie. Syn śpi więc mam czas dla siebie, mój syn to chyba sądzi że mamy kurki :-Dbo dałam mu kromeczkę chlebka, a on co ,zaczął go drobić i okruszki na podłogę sypać w kuchni ,a wczoraj to w pokoju, wzięłam odkurzacz i zaczęłam sprzątać te okruszki a mój brzdąc co róż odłączał z kontaktu.Ale jakoś dałam rade to posprzątać :tak:
Witajcie:-)
Czy wszyscy jeszcze śpią?:sorry2:
Wczoraj dość długo tu byłam ,po północy poszłam dopiero spać.Poczytałam w jednym z blogów o smutnej historii jednaj z marcówek tegorocznych:-( która kilka dni temu urodziła martwego synka:-( ,termin miała na 2go marca,zamiast teraz cieszyć się swoim maleństwem,to musi się z nim pożegnać i pochować je:-(,jakie to straszne:-(,jak cięzko się z tym pogodzić.Odwiedźcie dziewczyny jej blog i napiszcie jej kilka słów,na takie coś trudno znaleźć słowa pociechy,ale przynajmniej można dać jej do zrozumienia,że się z nią jest,z tym jej bólem,a pociechą może być wiara,że dziecko jest aniołkiem i ,że kiedyś się spotkają.https://www.babyboom.pl/forum/blogs/aga_cina/moze-powinnam-zaczac-pisac-bloga-2431/

zresztą jest to jeszcze w bocznej ramce-"nowości w blogach"

...i te stópki na jej awatarze...:-( takie maleńkie,bezbronne,bezwładne-Boże!...:-:)-(
Czytałam jej blog i ryczałam :-( bardzo smutne :-(.
 
reklama
Witajcie. Syn śpi więc mam czas dla siebie, mój syn to chyba sądzi że mamy kurki :-Dbo dałam mu kromeczkę chlebka, a on co ,zaczął go drobić i okruszki na podłogę sypać w kuchni ,a wczoraj to w pokoju, wzięłam odkurzacz i zaczęłam sprzątać te okruszki a mój brzdąc co róż odłączał z kontaktu.Ale jakoś dałam rade to posprzątać :tak: Czytałam jej blog i ryczałam :-( bardzo smutne :-(.

Motylla,Ty lepiej takich rzeczy nie czytaj,Ty masz myśleć tylko o przyjemnych rzeczach i być pozytywnie nastawiona:tak: i dbaj o siebie kochana:tak:
A mój to samo robi,kruszy,rzuca na podłogę,teraz ma taki zwyczaj,że jak mu dam ciasteczko czy chlebek ,to ugryzie raz i rzuca i oczywiście chce ,żeby mu podać-leniuszek.Strasznie bałagani,otiwera szafki i wszystko ląduje na podłodze z szafek, no i jeszcze zjada kwiatki,książki,gazety i włosy z dywanu-bo i te się trafiają:sorry2:
patrycja 9009-a co to ma być 16go kwietnia-przypomnij mi? bo zapomniałam,lub przeoczyłam wtedy,gdy tu nie byłam na forum
 
Witam,
An wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!
Ja kompletnie bez humoru, mamy problem z samochodem, ja za szybko zgubiłam parę kg i mam parę nowych rozstępów, w dodatku pogoda się zepsuła...
Zmykam, żeby Wam nie smęcić, miłego dnia!
 
Hej
Patrycja - to jeszcze miesiąc - niby niedługo, ale... będzie się Wam jeszcze nieźle dłużyć. Jedyna pociecha, że jak przyjdzie wiosna, dzień dłuższy, spacerki, to i jakoś to minie.
U nas wiatr, ale taki na zmianę. Muszę się sprężyć do roboty, więc pa!
An
 
Motylla a jak sie czujesz???

Anne 15 kwietnia jest operacja Kuby....
No to jeszcze troszkę do tego kwietnia,ale szybko zleci,pewnie Tobie się jednak dłuży-długi ten czas oczekiwania,postaraj się o tym nie mysleć teraz,bo wtedy jeszcze bardziej się będzie ciągnał ten czas-ale wyobrażam sobie,że nie jest łatwo tak nie myśleć-ale będzie dobrze.
Ja tak sobie coś robię,gotuję,chodze od kuchni do komputera,ale pewnie za chwilę go wyłączę i pójdę wreszcie na ten spacer z Misiem
 
ooo i będzie mój post pod postem-choć tyle godzin przerwy-a gdzie Wy jesteście dziś? ? co tak pusto?
Ja miałam dobry dzień dzisiaj.Zakończyłam go bieganiem intensywnym:tak: ,powietrze takie fajne,ciepło,ale tak rześko-zresztą tu jest dobre powietrze,dużo lasów ,no i San się wije przez wieś i klimat już taki górski-Bieszczadzki:tak: świetnie się czuję.
Misio śpi,pozostałe dzieci też-cisza w domu,a tu na naszym wątku tez widzę:tak:
 
Witam sie dziewczyny:)
Ja te ostatnie tygodnie nic nie robie tylko gosci przyjmuje:D wiec niemam poprostu jak pisac.
Pogoda u nas taka sobie tzn oziebilo sie ale jest nawet ok i padal dzisiaj lekki deszczyk, ktory nas zaskoczyl podczas spacerku...
Tygri Ty sie kochana niemartw rozstepami,ja Cie prosze;)
Pati jeszcze troche...dacie rade:*
Milej nocki wszystkim i do juterka:)
 
Monia fajnie Ci tyle gości mieć :):)
Anne biegałam kiedyś dużo bardzo dużo.... teraz jakos i czasu i weny brak bo całymi dniami sama z dziecmi jestem a juz niedługo to i dniami i nocami bede.... ćwicze sobie w domku... choc nie zawsze udaje mi sie dziennie ale staram sie nie przerywać tego... :)
 
reklama
Pati juz do konca tygodnia daje sobie odpust z tymi goscmi bo sily brak...:-D
Teraz ide posprzatac troszke, zeby w sobote tylko z rodzinka byc:-)
Moja mala zaczyna pisac mi po wszystkim co sie do tego nadaje:szok:Wasze dzieciaczki tez?
Pogoda dzisiaj brzydka jak niewiem co. Dobrze, ze na zakupy nie musze isc:happy:

Ja tez cwicze codziennie ale takie bardziej spokojne rzeczy na kregoslup.
 
Do góry