reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Patrycja trzymam mocno kciuki za Sebusia, niech zniesie to lekko i szybko zapomni! daj znać jak było!
u nas nie było problemu, tzn. aż takiego, bo młody nie miał stulejki tylko lekko sklejoną skórkę i maść diprolene pomogła - ufff

Motylla uważaj na siebie i nie dźwigaj tak więcej!!

Monikasia jak tam kocurek? :)

u nas przygotowania do roczku trwają.. dzisiaj sprawdzaliśmy cukiernie i catering i już chyba mamy wybrane wszystko :)
młody z każdym dniem coraz bardziej wraca do siebie - więcej je, spokojniej śpi, coraz więcej sam się bawi.. chyba odzyskuję przedszpitalnego synka :D
 
Dziekuję Kochane....
Takiego mam stresa z samego rana.... Sebuś normalnie... oh... jeszcze sypło śniegiem a to jest na drugim końcu miasta....musimy wyjść z domu przed 14 by zdążyć na 15.... jeszcze te tłumy w tramwajach eh....
 
Witam Was kochane:)

Długo mnie nie było,Bartus mi chorował na zapalenie płuc,tydz.bylismy w szpitalu teraz odpukac jest dobrze.Jak narazie nie chodzi,turla sie ma pozycje do raczkowania.Mamy 7 zębolów i pójdzie na 8.Jest kochanym urwiskiem,akurat teraz drzemkuje.

Dobrego dnia.
 
reklama
Edytko dziekuje, w takim razie czekam do skonczenia 12mca i zobaczyma ale jak narazie trwa to duzo dluzej niz 2 tyg:(
Pati jak tam Sebus? I jak Ty to przezylas?
Tygrynko dziekuje, koteczka super jest i fajnie sie juz zaaklimatyzowala:) Tylko mamy szkody w postaci podrapanych krzesel (obicie skoropodobne) w jadalni:( Ale co tam - sie wybaczy:p
Ja widze, ze to przyjecie jak weselne bedzie ten roczek Sebusia;))
Madzia oj to bidulek maly ale juz bedzie tylko lepiej. Fajnie, ze jestes:*

My dzisiaj dopiero teraz pojawilysmy sie, bo M wczesniej zawsze w piatki wraca i oczywiscie jest tyle spraw do zalatwienia, ze ho,ho;)
Mala stoi wlasnie przy oknie i oglada przejezdzajace samochody - niedawne odkrycie.
milego wieczorka:*
 
Do góry