reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Hello!
O, widze, ze sie watek ruszyl - to super:))
Anne najgorsze pierwsze dni a potem pojdzie z gorki;)
Luckaa no to sie zadomawiaj u nas kobitko:)) jak wiecej osob to i idzie pogadolic fajnie.
Motylla no tak, tak suwaczek jak najbardziej wskazany;) Ale musialas sie fajnie czuc jak uslyszalas seduszeczko swojej kruszynki...

U nas ju zabki na wierzchu na szczescie uff...i mala calkiem inna:)
Nauczyla sie pokazywac paluszkiem "gdzie jest Emily???".
Dzisiaj w nocy przyjezdzaja goscie z PL i pieke serniczek pyszny.
Milego wieczorka:*
 
Witam Was kochane
Edzia26-na długo wyjeżdżasz? Karmisz jeszcze piersią?-bo tak zrozumiałam-podziwiam :) Wlaściwie która z nas karmi jeszcze piersią?-z "Was" -bo ja nie karmię jak pamiętacie prawie od początku.Podziwiam mamy,które karmią dłużej niż pół roku-złoty medal dla Was!!!:tak:
Ja dziś byłam na zebraniu Rady rodziców w podstawówce-gdzie chodzą moje córeczki,a potem jeszcze na wywiadówce na półrocze w gimnazjum u syna,wróciłam ok.godzinę temu-tak więc jednym słowem-włóczyłam się dziś po szkołach :-) Jak fajnie,że już ferie-hurra! jeszcze jutro tylko idą ,my mamy w tym roku ferie w 1szej kolejności-ale pogoda wiosenna-cały śnieg stopniał,dziś padało,ale jak będzie tak jak przedwczoraj i wczoraj-to spacerki będę urządzała z Michałkiem.
Nadal jesteśmy w trakcie zmiany mleczka-pół na pół bebilon pepti ze zwykłym bebilonem-narazie w porządku,nic się nie dzieje złego.za to ja mam straszną wysypkę-już podobne miewałam ,ale nigdy w zimie-nie wiem co mnie uczula-czy jakiś kosmetyk-balsam-bo to wysypka na ciele,czy jedzenie -nie wiem-masakra,swędzi i piecze,parzy nawet-jak pokrzywka.
Dziś miałam dobry dzień,a i noc cała przespana-oby tak dalej.Jutro też mam zamiar mieć dobry dzień :-D i Wam takiego życzę i tych nocek przespanych:tak:
Motylla,ale fajnie,że będzie z nami znów mamusia oczekująca :tak: przypomnimy sobie te nasze piękne chwile z brzuszkiem,będziemy Cię tu wspierały mocno!-we wszystkim:tak: tylko pisz jak najwięcej co się dzieje u Ciebie.
A wracacie czasem do tych postów z czasów ciąży? -ja kilka razy wracałam i aż mi się łezka zakręcił w oku-choć jestem już "weteranką" jeśli chodzi o chodzenie w ciąży,to i tak każda była inna,a ostatnia po takiej dlugiej przerwie i w tym wieku to była najpiękniejszym czasem i najbardziej dojrzale i świadomie przeżywana-nigdy tego nie zapomnę:tak:
 
cześć Dziewczęta :)

Ja sobie tak Was poczytuję tylko ale od dziś postanawiam czynnie brać udział w forum.
Jestem mamą Kuby. Karmię jeszcze piersią ale powoli chciałabym przejść na mleczko sztuczne. Narazie dałam Młodemu dwa razy różne, no i po pierwszym wymiotował, po drugim miał biegunkę. Także muszę się skontaktować z pediatrą.

Kuba najbardziej na świecie uwielbia skakać i się kąpać:) wstaje już przy meblach i wspina się po moich nogach i czasem się puści na kilka sekund i stoi sam,
cały czas coś sobie gada po swojemu, chociaż już niektóre przedmioty ponazywał.

Dajecie już swoim Dzieciakom całe jajko lub jajecznicę??
 
A u nas z umiejętności u agatki to na prośbe: klaskanie, przytulanie, taniec, naśladowanie różnych rzeczy, darek kompletnie nic nie potrafi tylko broić, on wszystko sam, oboje potrafią przejść już cały pokój czyli jakieś 4 metry. :happy:
Tak sie zastanawiam czy inne dzieci też tak broją, agatka jest wcieleniem dobra i harmoni, a diaboł nie potrafi chwile być w bezruchu, ma niesamowite pomysły o których bym nie pomyślała.
 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewczęta :)

Ja sobie tak Was poczytuję tylko ale od dziś postanawiam czynnie brać udział w forum.
Jestem mamą Kuby. Karmię jeszcze piersią ale powoli chciałabym przejść na mleczko sztuczne. Narazie dałam Młodemu dwa razy różne, no i po pierwszym wymiotował, po drugim miał biegunkę. Także muszę się skontaktować z pediatrą.

Kuba najbardziej na świecie uwielbia skakać i się kąpać:) wstaje już przy meblach i wspina się po moich nogach i czasem się puści na kilka sekund i stoi sam,
cały czas coś sobie gada po swojemu, chociaż już niektóre przedmioty ponazywał.

Dajecie już swoim Dzieciakom całe jajko lub jajecznicę??
No to super ,że z nami będziesz:-) co do mleczka,to pewnie mały będzie się musiał przyzwyczaić,skontaktuj się z lekarzem,a z tego,co ja wiem,to pierwsza zasada-odstawiaj go od piersi stopniowo-czyli np.jedno karmienie zastąp mlekiem modyfikowanym,nast.dnia dwa itd.no i nie wolno zmieniać co chwilkę mieszanki mlecznej,-pogadaj z lekarzem,na pewno któreś mleczko dzieciątko zaakceptuje-a jest ich na naszym rynku mnóstwo-wybór duży.Mój synek tez dużo gada po swojemu,próbuje naśladować tez mnie jak mówię podniesionym głosem-komicznie to wygląda:-D
A u nas z umiejętności u agatki to na prośbe: klaskanie, przytulanie, taniec, naśladowanie różnych rzeczy, darek kompletnie nic nie potrafi tylko broić, on wszystko sam, oboje potrafią przejść już cały pokój czyli jakieś 4 metry. :happy:
Tak sie zastanawiam czy inne dzieci też tak broją, agatka jest wcieleniem dobra i harmoni, a diaboł nie potrafi chwile być w bezruchu, ma niesamowite pomysły o których bym nie pomyślała.
Ty to dopiero masz podwójne szczęście i możliwość obserwacji jak się maluchy rozwijają i ubaw niezły pewnie czasami,ale też podwójne obowiązki i wydatki:tak:-podziwiam mamy bliźniaków-często się zastanawiałam jak wstawałam w nocy do synka,jak ja bym dała radę,gdybym miała bliźniaki?-jak bym dała radę wyjść z nimi na spacer-bo trzeba ubrać itd.-wielkie uznanie dla Ciebie:tak:,a ja tez sama jestem z bliźniąt:tak: mam brata bliźniaka,czasem mama mi opowiadała jak to było z nami-podwójne szczęście i podwójne obowiązki,ale dała radę:-) Teraz to jesteśmy na takim etapie,kiedy nasze dzieciaki coraz więcej potrafią i są bardzo przy tym pocieszne:-Da jeszcze elizzz pytałaś o jajako i jajecznicę,mój Michał jadł i jajko i jajecznicę na parze i ok. ale próbował tez jajecznicy takiej,którą smażyłam tradycyjnie na masełku dla starszych dzieci i też było ok
 
cześć Dziewczęta :)

Ja sobie tak Was poczytuję tylko ale od dziś postanawiam czynnie brać udział w forum.
Jestem mamą Kuby. Karmię jeszcze piersią ale powoli chciałabym przejść na mleczko sztuczne. Narazie dałam Młodemu dwa razy różne, no i po pierwszym wymiotował, po drugim miał biegunkę. Także muszę się skontaktować z pediatrą.

Kuba najbardziej na świecie uwielbia skakać i się kąpać:) wstaje już przy meblach i wspina się po moich nogach i czasem się puści na kilka sekund i stoi sam,
cały czas coś sobie gada po swojemu, chociaż już niektóre przedmioty ponazywał.

Dajecie już swoim Dzieciakom całe jajko lub jajecznicę??

Maja już dość dawno jadła pierwszą jajecznicę i to taką normalną nie na parze

Anne ja też jeszcze karmię piersią, ale powoli odstawiamy sie bo w cycochach mało mleka, a w nocy problem (nie wiem czy przez to )
 
anne dzięki za rady :)


ja wczoraj podałam Kubie jajecznicę na parze ale niestety wysypało go później...


A jeszcze z "umiejętności" Kuby doszło ostatnio dmuchanie w piszczałkę no i dzikie tańce i śpiewy ( a raczej buczenie ;)) jak tylko usłyszy muzykę.
 
mówisz elizzz o dmuchaniu w piszczałkę ,dzikich tańcach i śpiewach :-D Mój Michałek uwielbia muzykę,słuchać i wykonywac też :tak: całą ciążę nasłuchał się tego jak ja śpiewam i gram-dlatego pewnie to lubi,gdy tylko zaczynam się przygotowywac do próby i gram coś na gitarze to nie odpuści-musze mu dawać drugą gitarę,żeby sobie brzdąkał,bo by wyszedł z siebie,poza tym jak mu śpiewam-to on ze mną,ja włączę vivę-to on nagle staje w bezruchu i słucha,po prostu uwielbia muzykę:-):tak: i ja się z tego cieszę
 
reklama
w Swięta mój tata wyciągnął akordeon myślałam, że Młody się przestraszy, a on siadł przed dziadkiem jak zaczarowany, później zaczął śpiewać po swojemu i tańczyć, a na koniec kategorycznie zażyczył sobie organoleptycznego poznania akordeonu :)
 
Do góry