reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Hej kobietki.

Ja będę poraz 2. Janek ma 15 miesięcy. A do lekarza idę dopiero 18. Przez ten dziadowski (dobry bo wolne mam;-)) długi weekend i różne pracowe perturbacje umówiona jestem dopiero na 18.:crazy:. Mam nadzieję, że wszystko ok będzie i w nagrodę za czekanie zobaczę małe pikające serduszko.

Gratulacje wszystkim dziewuszkom :D
 
:) kreseczki są a termin wyliczony przez kompa to 3 luty 2010 :D w przyszłym tygodniu gonię do ginko,,, Pozdrowionka dla forowiczek :)

 
Witam dziewczyny i pozdrawiam nowe lutowki 2010... ciekawe ile stron musimy nastukac zanim nam otworza wateg w glownej czesci?? nie zasluzylysmy widocznie jeszcze na to :-):-):-)...
ale mam dwa pytania
Dziewczyny????
czy ktoras robila sobie sama zastrzyki podskorne w takich strzykawko-ampulkach?? bo mam ten Fragmin i nie wiem jak mam sobie to zapodac a mam tego 20szt:-):-)
moze ktoras cos takiego brala??

i jeszcze jedno???
czy po luteinie dopochwowo mialyscie zwiekszone uplawy - tzn ja mam wrazenie, ze ona cala ze mnie wycieka:tak::tak:
 
czesc dziewczyny. tak was podglądam od pewnego czasu okres mi sie spóźnia ale na test chyba jeszcze za wczesnie bo z kalendarza mi wychodzi wrazie co termin na 15 luty, moze ktos jest z takim terminem?
no i co ?? robilas juz test??
Dziewczyny zycie odam za makrele wedzona wlasnie wyslalm meza aby w tym glupim Zürichu gdzies znalazl i mi kupil .Najsmieszniejsze ze naprawde nienawidze makreli.
a ja nie mam zadnych zachciewajek - nawet dzis weszlam do cukierni kupic sobie jakies ciacho i nic mi sie nie podobalo...a tak chcialam sobie kupic cos pysznego bo dzis moje imieninki:-):-):-)
Ja bym spala 24 god niestety nie moge bo niunia nie pozwala i chodze zakrecon acaly dzien a teraz mowie juz dobranoc bo Nicol w koncu padla wiec moge i ja sie polozyca jutro lekarz nie moge sie doczekac.
ja tez bym caly czas spala a moj baczek ciagle cos chce - padam na twarz ani nawet sprzatac nie mam sily...
Witam !! :) ja też dziś obliczyłam przypuszczalny termin i wg dostępnego kalendarza to również 3 luty 2010 :) już nie mogę się doczekać :D Pozdrawiam:-)
no to super...gratuluje
Ja niestety dzisiaj nie pospalam Nicol obudzila sie z goraczka 39 st a ja jeszcze dzis do gin odezwe sie pozniej aha mdlosci rozkrecily sie na calego i zrobilam sie strasznie wrazliwa na zapachy.
biedna i ty i Nicolka
Nicoli po czopku sie troche poprawlo ale i tak zrobilam jej term do lekarza na 17 a ja teraz wychodze do ginekologa odezwe sie po powrocie.Trzymaj kciuki aby bylo wszystko ok.
daj koniecznie znac co tam juz widac na usg o ile bedziesz miala robione...
 
Dziewczyny wrocilam u ginekologa Ciatza potwerdzona fasolka ma 3 mil i ku mojemu i ginekolog zdziwieniu bylo juz widac bicie serca az sie rozplakalm ter porodu 4.02.2010potem wizyta u pediatry obejzal Nicol nic nie stwierdzil kazal obserwowac na goraczke 39.5 dawac czopki a jak sie pogorszy wtedy przyjsc podejrzewa wirusa z ktorym cialo samo musi sobie poradzic.
 
ggosia - gratuluje i mam nadzieje, ze zobaczysz upragnione serduszko - ja tez nie moge sie doczekac... pozdrawiam wszystkie ciezarowki:-):-):-) i moze przeniesiemy sie na watek luty2010 zeby sie nie rozmijac i nie pisac dwa razy to samo... co wy na to??
 
ggosia - gratuluje i mam nadzieje, ze zobaczysz upragnione serduszko - ja tez nie moge sie doczekac... pozdrawiam wszystkie ciezarowki:-):-):-) i moze przeniesiemy sie na watek luty2010 zeby sie nie rozmijac i nie pisac dwa razy to samo... co wy na to??
To bardzo dobry pomysl bo ja i tu i tam siedze i niekiedy nie chce mi sie pisac tego samego tyle razy:tak:
 
reklama
Do góry