reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dziewczyny,mój misiaczek śpi cały czas-odpoczywa po trudach porodu.Leżę sama na sali-trochę tak smutnawo,nie ma do kogo gęby otworzyć. Rudania-dużo spaceruj,kąpiel też może być,ale jednak nie za gorąca no i ten seksik. Ja przytulałam się ok 14tej-bylismy sami,więc okazja i to tak ''głęboko'',a ok.15tej wreszcie się regularne skurcze zaczęły.
 
Dziewczyny,mój misiaczek śpi cały czas-odpoczywa po trudach porodu.Leżę sama na sali-trochę tak smutnawo,nie ma do kogo gęby otworzyć. Rudania-dużo spaceruj,kąpiel też może być,ale jednak nie za gorąca no i ten seksik. Ja przytulałam się ok 14tej-bylismy sami,więc okazja i to tak ''głęboko'',a ok.15tej wreszcie się regularne skurcze zaczęły.

Zazdroszczę, że masz już niunia przy sobie...
a ja dzisiaj mój termin i cisza ;)
chyba będę marcówką :(
 
Dziewczyny,mój misiaczek śpi cały czas-odpoczywa po trudach porodu.Leżę sama na sali-trochę tak smutnawo,nie ma do kogo gęby otworzyć. Rudania-dużo spaceruj,kąpiel też może być,ale jednak nie za gorąca no i ten seksik. Ja przytulałam się ok 14tej-bylismy sami,więc okazja i to tak ''głęboko'',a ok.15tej wreszcie się regularne skurcze zaczęły.
Spaceruję... mężuś tysz wziął się do "roboty" ;-)
Właśnie skończyłam sprzątać mieszkanko, i chyba wybiorę się do rodziców... mężuś jeszcze w pracy i dzwonił że niedługo będzie kończył,więc zgarnie mnie po drodze :)
Rosołek ugotowany, makaronik tysz, mięsko kończy się dusić... Wczoraj wzięło mnie i zrobiłam karpatkę, nawet niezła wyszła :-)
Do "zobaczenia" później :):-)
 
No i my sie witamy:-) Joasia wszystkiego naj z okazji pierwszego miesiaca;-)A my dzisiaj 2 tyg. mamy:-)
Dzisiaj juz zaliczylismy spacerek - trzeci z kolei:tak:mala po nich spia jak susel. Mnie brodawka napiernicza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:A poza tym ok:-)
Milego dnia;-)
 
Kochane,mam dużo czasu,bo mój Misiaczek grzeczny bardzo,ale z telefonu bardzo źle korzystać z internetu,więc mało piszę,a poród wolę w domu na kompie opisac-tu w tel post ma ogranicz.ilość liter. Kingusia-jeszcze nic nie wiadomo czy marcówką zostaniesz,ja jeszcze wczoraj tak myślałam,a nawet jakby,to i tak jesteś naszą lutówką.
Mój Michaś jest cudowny:-DPozdrawiamy ze szpitala.
 
hej dziewczyny,mnie dziś rano na sexik wzięło i mężus z wrażenia nie użył gumki .Co ja mam teraz zrobić,byłam u lekarza i nie chce mi wypisać recepty na pigułkę po,bo twierdzi,że teraz to znikome szanse na to,że coś z tego wyjdzie i ta pigułka może mi zaszkodzić,,ale ja strasznie się boję,bo to przecież cc było.
 
reklama
Do góry