reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
A te dalej o jedzeniu jak nie o pizzy to o deserze, a później ja się dziwię, że zasnąć nie mogę bo myślami w lodówce jestem
W ogóle to spać mi się chce i rzęsy zaczynają mi uciekać...bez kitu.
Tak sobie oglądam zdjęcia listopadówkowych maluszków, to normalnie aż chce mi się rodzić...gorzej jak widzę te pępowiny, masakra jakaś...







 
Gucha- ja nie śpię..ale Ty pewnie już tak....
Nie moge...Tata suszy orzechy i zapach jest jakby drożdze rosły..ble juz nie mogę...zapach po całym domu sie roztacza..nie wiem jak zasnę.

...Coś mnie dziś podbrzusze pobolewa....uczucie jakbym pęcherz zaziębiła..grrrr
I jeszcze mój synek...dostał jakis krostek...podejrzewam Ospę bo w przedszkolu panuje!!!!
No nic lepiej zeby teraz przeszedl niż jak urodze!!!!!

Dziewczyny caluje Was mocniaście...kazdą z osobna
Dobranocka:)
 
Dzień dobry Lodóweczki.
Pogoda nie nastraja optymistycznie, mgła u mnie taka, że sąsiedniego bloku nie widać:szok:. Idę coś przegryźć, bo zgłodniałam przez noc niemiłosiernie:-)
Hmm...Nikogo nie ma, a wydawało mi się, że takie z Was ranne ptaszki. No nic pędzę do pracy. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Życzę miłego dnia i postaram się zaglądać, jak najczęściej.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Lodóweczki :-)

Ja juz wstalam. Corcia zaliczyla juz porcje mleczka z rana, a mezus jest znow u chirurga, wiec mam chwilke dla Was ;-)

Aninaka trzymam kicuki za Twoje dzisiejsza spotkanie z promotorka! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po Twojej mysli :-), bo dobrze wiem, jak bardzo potrafia zalezc za skore takie wredne krowy:sorry:

AgaB wracaj do nas szybciutko z tego szpitala i podziel sie samymi dobrymi wiesciami o dziewczynkach :-)
 
Dzień dobry Laseczki :-)

Nie było mnie przez cały wczorajszy dzień - mam nadzieję, że nie napisałyście zbyt dużo, bo dziś raczej nie będę mieć czasu na nadrabianie. ;-)
Siedzę już w pracy, na 16.00 biegnę do lekarza na wizytę (3majcie kciuki, żeby wszystko było OK), a potem jeszcze na zajęcia w szkole rodzenia.
Do domku wrócę pewnie późnym wieczorkiem. :-)

Jak dam radę, to będę tu w ciągu dnia zaglądać, ale nie obiecuję :-D

Miłego dnia :-):-):-)
 
No i oczywiście trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :-)

AgaB - na pewno wszystko będzie dobrze, więc głowa do góry. :-D
Wracaj do nas szybciutko, czekamy z niecierpliwością na dobre wieści o Dziewczynkach :-)
 
reklama
Witam poranne mamuski :-D 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty :* a ja dzis mam multum spraw na glowie :[ od zakupow do szkoly rodzenia na 18 30 wrrrr :-D a nic mi sie dzis nie chce :zawstydzona/y:
 
Do góry