reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wątek główny

Zbieram sie na ćwiczenia:-( Boże, ale mam lenia dobrze, że chociaż łeb umyłam:-( Miłego dnia Wam życzę i wieczorka;-) Do jutra papa
 
reklama
Zapytaj też, jak można zbić te przeciwciała. Bo lekarka nic mi nie powiedziała, jak to zrobić. I w sieci też nic nie znalazłam. Jak zobaczyłam wynik 2800 (norma to 60) to aż mi się zimno zrobiło... Na razie biorę tylko euthyrox50. W poniedziałek jadę zrobić badania na tsh. I może od razu zrobię tą cytomegalię... Kurczę, najpierw panikowałam, bo nie mam odporności na toxo (wszystkie owoce myję płynem do naczyń :zawstydzona/y:) a teraz jeszcze ta cytocholera...

ja też mam ujemny wynik toxo...cytomegalię też warto zrobić..
 
Z rozmów ze znajomymi, które rodziły wynika, że żadna nie miała badanej tarczycy. Ginekolog nawet nie wspominał. Moja ginekolog jest też endokrynologiem (hormonki) i zapytała, czy chcę wziąć udział w takim badaniu "jak zachowuje się tarczyca u kobiet w ciąży". Pewnie chciała napisać jakąś pracę na ten temat;-) No i się zgodziłam. Jak pokazałam jej wyniki to tylko zrobiła oczy i mówi: do apteki i proszę brać euthyrox. No i te orzechy brazylijskie. Gdyby nie to, niewiadomo, jakby się potoczyły losy mojej ciąży, bo tarczyca ma duży wpływ na poronienia...:-(
 
Ooo, to milego cwiczenia Wam zycze:tak:
Czy ktos z Was ma juz wozek? Bo w moim sklepie jest obnizka 20% i sie zastanawiam, czy to nie za wczesnie jest:confused:

A ja od rana siedzę w internecie i szukam wózka. Myśle, że pora jest dobra. Jak już wspomniała jedna z dziewczyn: zaraz będą święta (wydatki, wydatki, wydatki), potem styczeń (ciężki finansowo, bo po świętach) a z brzuszkiem tuż przed porodem trudno chodzić po sklepach.
 
A ja od rana siedzę w internecie i szukam wózka. Myśle, że pora jest dobra. Jak już wspomniała jedna z dziewczyn: zaraz będą święta (wydatki, wydatki, wydatki), potem styczeń (ciężki finansowo, bo po świętach) a z brzuszkiem tuż przed porodem trudno chodzić po sklepach.
Normalnie fajnie mi to wytlumaczylas:tak:Dzieki;-)W takim razie jutro jade i moze cos kupie...
Jakie masz typy na all...? Jesli moge wiedziec:-)
 
reklama
Normalnie fajnie mi to wytlumaczylas:tak:Dzieki;-)W takim razie jutro jade i moze cos kupie...
Jakie masz typy na all...? Jesli moge wiedziec:-)
szukam raczej czegoś tańszego, bo z kasą zawsze było u nas tak sobie. Więc czegoś do 1000 zł max.

Mam dwa typy na wózki wielofunkcyjne, i nawet podobają mi się, mają pompowane koła, pełne wyposażenie (z fotelikiem i nosidełkiem), no i podoba mi się kształt (nie lubię tych spacerówek z zaokrąglonym podnóżkiem).

linki:
ZESTAW BABY MERC WÓZEK MERC S6+FOTELIK KOŁO ZAPA (794067043) - Aukcje internetowe Allegro

HIT WÓZEK CASTOR+FOTELIK+KOŁA POMPOWANE+TACKA (794114228) - Aukcje internetowe Allegro

3w1 WÓZEK TRAPER GŁĘBOKI SPACEROWY FOTELIK (796598010) - Aukcje internetowe Allegro

no tak, to są trzy a nie dwa;-)
 
Do góry