reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Anisen ładne imionko wybraliście dla córeczki :tak::-D:-)
36_2_25.gif
 
reklama
ANISEN -POWIEM ZE MARTWI MNIE TO ZE MUSISZ SIEDZIEC W TEJ LODOWIE. A NIE MOZESZ JECHAC NA TEN CZAS DO RODZICOW - WIEM ZE CHCESZ BYC Z MEZEM ALE NA KILKA DNI DOPOKI NIE ROZWIAZECIE TEGO PROBLEMU . TY JESTES W CIAZY (no to cie teraz oswiecilam ) - ALE POWAZNIE- MUSISZ DBAC O SIEBIE - CHLOP ZAWSZE SOBIE PORADZI - A POZA TYM I TAK JEST CALY CZAS POZA DOMEM PRZEMYSL TO.
Jazda do moich rodziców odpada- mama wracała wczoraj ode mnie, jechała autobusem od 9.30 do 16.30 z 2 przesiadkami. Nie wiem czy dała bym radę tyle wysiedziec w autobusie. Do rodziców, a raczej taty męza tez odpada. To tylko pod Krakowem, Jarek musiałby mnie zawieźć, ale pewnie szybciej by po mnie jechał z powrotem. Tato Jarka wybywa na całe dnie z domu, lubi grzebać przy samochodzie, jak wraca to namietnie ogląda sport. byłabym w dzien sama, w nocy sama. jarek by osiwiał i ja tez.
No to zostaje nam przecierpiec
 
Bosko :-)moze juz mu tak zostanie ;)Masz super męzczyzne w domku
ale Ci zazdroszczę, teraz to ja robie śniadanie rano, obiad, kolacje, myje naczynia, sprzątam, prasowanie, pranie itp. Tylko nie ma co sie dziwic bo mój w robocie od 8 rano czasem do 2 w nocy nawet. Dzis wyjatkowo poszedł na 10 zeby odrobine pospać.
moze jeszcze sie doczekam rozpieszczania. Jutro muszę go namówic zeby mi wymasował plecy. W nocy zaczyna mi dokuczać ból kręgosłupa.
ANISEN - DO ANIOLA TO MU DALEKO WIERZ MI .... DO TEJ PORY TO PLAKAC MI SIE CHCIALO . NIE WIESZ NAWET CO JA PRZESZLAM A CO GADAL ZA GLUPOTY NIE CHCE TEGO PISAC BO CHCE WIERZYC ZE TAK JUZ NIE BEDZIE JAK BYLO ...
LADY MOCCA GDZIES UCIEKLA , RECHOTEK TEZ JUZ SIE CHYBA DO MNIE NIE ODZYWA - SMUTNO MI









 
chathamka błagam Cię kochana nie pisz z capslockiem, bo naprawdę ciężko się Ciebie czyta skarbie, do tego pisanie z capslockiem na forach jest powszechnie uważane za krzyk.[/QUOTE
PANDORKO - NIEDAWNO KTORAS MNIE O TO PROSILA BO CIEZKO BYLO JEJ MNIE CZYTAC TO JA JUZ NIC NIE ROZMIEM - NIE MOGE KAZDEMU DOGODZIC - A MOZE PO PROST ZMIENIE NA IINA TRZCIONKE
 
chathamka błagam Cię kochana nie pisz z capslockiem, bo naprawdę ciężko się Ciebie czyta skarbie, do tego pisanie z capslockiem na forach jest powszechnie uważane za krzyk.[/QUOTE
PANDORKO - NIEDAWNO KTORAS MNIE O TO PROSILA BO CIEZKO BYLO JEJ MNIE CZYTAC TO JA JUZ NIC NIE ROZMIEM - NIE MOGE KAZDEMU DOGODZIC - A MOZE PO PROST ZMIENIE NA IINA TRZCIONKE
ja sie przyznaje ze prosiłam Cie zebyś wyłączyła caps lock , bo ja ślepak jestem . Ale już się nauczyłam Cie czytać.
 
PATRYCJA- SZKODA ZE NIE MIESZKAMY W JEDNYM MIESCIE - JA TAK STRRRRRASZNIE SIE NUDZE , MOGLYBYSMY ISC POSPRZATAC TO TWOJE MIESZKANKO - MOWIE SERIO - LEPSZ TO NIZ LEZENIE A DO TEGO POGADAC JESZCZE Z KIMS .
A U MNIE DZISIAJ SWIETO - MOJEMU V. SIE COS POPRZESTAWIALO . ZAPROPONOWAL ZE POSPRZATA W KUCHNI ( GARY ZE ZLEWU WYCHODZA , PODLOGA BRUDNA ITP) NIE WIERZE .WOGOLE SIE TROCHE ZMIENIL - A MOZE PRZEZ UZG - BYL ZE MNA PIERWSZY RAZ - WCZESNIEJ MIAL WSZYSTKO W ....
A DZIS MAILAM NAWET SNIADANKO DO LOZKA PODANE . PISALAM WCZESNIEJ JAKIE MIALA PROBLEMY NO ALE ....NIE CHWALE DNIA PRZED ZACHODEM SLONCA
No i to jest to na kobiete zawsze można liczyć, a facet...:confused2: zostawmy bez komentarza... Dla mnie ważny jest czas, coraz gorzej mi się chodzi bo biodra bolą i ciężko mi będzie z przeprowadzką, no ale Grzesiu zaradny twierdzi że zdążymy, tylko ciągle coś mu wypada i odkłada wszystko:confused2: remont miał być skończony do połowy września i co już połowa października minęła a tam brud, syf chlew:confused2: i nic nie zrobione:confused2: a gdzie tu meble, przenoszenie wszystkich tych gratów ja tego nie widzę chciałabym to wszystko olać, ale nie potrafię:confused2: jeszcze po nocach nie śpię bo się stresuje wtorkową rozmową z prezesem jak przyjdę z L4 na dłuższy czas:-( jak coś się pieprzy to potem wszystko się wali:-(
 
reklama
Do góry