reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Rechotku czytałam trochę wasze wczorajsze posty....mogę w penym sensie powiedzieć że rozumiem co czujesz...ale wierzę w Ciebie bo widać że silna babka jesteś;-) pewnie jeszcze nie raz będziesz miała takie samopoczucie ale na pewno dasz sobie radę, a swojego synka wychowasz tak, by szanował kobity co???? hihihi moja teściowa mówiła, że synów wychowuje się ...dla innych kobiet, by nie miały z nimi źle;-)
 
reklama
WITAM WAS LASKI W TEN SLONECZNE POPOLUDNIE
NAJELI KURUJ SIE KOCHANIE KURU , A Z RODZINA TO TAK JAK MOWILAS NAJLEPIJ NA ZDJECIU - POKAZ IM A CO...
ZABECZKO JA BYM POSZLA NA EMERGENCY . KTORAS Z DZIEWCZYN PISALA O NADMANGAMIANIE POTASU I NATURALNYM JOGURCIE -PRAWDA.
RECHOT - PRZEPRASZAM ZA WCZORAJ ,WIEM ZE CZEKALAS ALE COS MI PADL LAPTOP
DZIEWCZYNKI DZIS BEDE Z WAMI







 
ja pół nocy nie spałam jestem wykonczona...poleże jeszcze może coś jeszcze uda mi sie przespac....

też mam ciężką noc za sobą, obudziłam się o 7, mogłam tu zajrzeć do Ciebie:tak: wcale nie marudzę, ale boli mnie głowa, brzuch, plecy i do tego mam zgagę po Monte:-( dupny dzień:-(

Ale dla Guchy wyjątkowy, dlatego życzę Ci kochana wszystkiego naj naj naj na przyszłość, dużo szczęścia i miłości i wytrwałości :* :* :*

Alexandrii oczywiście też tego wszystkiego życze, bo ona chyba też dzisiaj ślubuje prawda?

ja zmykam do wyrka, a Wam życzę miłego dnia:tak:
 
siuniab - jestem z toba
anisen- przesylam troche ciepelka i sloneczko ktore u nas dzis pieknie swieci

Dziekuje ślicznie :) przyda się bardzo. Siedzę wy ubierana jak Eskimos w domu i mi zimno. Musze zrobić obiad na 15 i pewnie nie dam rady. Wczoraj ugotowałam zupe dyniową, dzis miałam robic caneloni , na razie to robie kolejną gorącą cherbatę. Że tez musiał sie ten filtr zaczopować i ogrzewanie nawet nie zipnie. Musimy czekac na włascicielke bo piec jeszcze na gwarancji wiec trzeba wezwać serwis. Jak bedą w takim tępie robic jak robili okna to ja na zapalenie płuc wyląduje w szpitalu. Mąz obiecał, ze jesli do następnej soboty nam tego nie naprawia to on kupuje piec olejowy.
 
Dziekuje ślicznie :) przyda się bardzo. Siedzę wy ubierana jak Eskimos w domu i mi zimno. Musze zrobić obiad na 15 i pewnie nie dam rady. Wczoraj ugotowałam zupe dyniową, dzis miałam robic caneloni , na razie to robie kolejną gorącą cherbatę. Że tez musiał sie ten filtr zaczopować i ogrzewanie nawet nie zipnie. Musimy czekac na włascicielke bo piec jeszcze na gwarancji wiec trzeba wezwać serwis. Jak bedą w takim tępie robic jak robili okna to ja na zapalenie płuc wyląduje w szpitalu. Mąz obiecał, ze jesli do następnej soboty nam tego nie naprawia to on kupuje piec olejowy.
Grzej się Kochana pod kocykiem i kołderką! Zdrówko najwazniejsze!:tak:I oczywiście Kingusia!:tak::-) u mnie w domu na szczęscie ciepło;-) mieliśmy iść sprzątać to Grzesiek znowu komuś komputer naprawia:confused2: do wielkanocy może się wprowadzimy!:confused2:zła jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziekuje ślicznie :) przyda się bardzo. Siedzę wy ubierana jak Eskimos w domu i mi zimno. Musze zrobić obiad na 15 i pewnie nie dam rady. Wczoraj ugotowałam zupe dyniową, dzis miałam robic caneloni , na razie to robie kolejną gorącą cherbatę. Że tez musiał sie ten filtr zaczopować i ogrzewanie nawet nie zipnie. Musimy czekac na włascicielke bo piec jeszcze na gwarancji wiec trzeba wezwać serwis. Jak bedą w takim tępie robic jak robili okna to ja na zapalenie płuc wyląduje w szpitalu. Mąz obiecał, ze jesli do następnej soboty nam tego nie naprawia to on kupuje piec olejowy.

kurczę Anisen mam nadzieję, że szybko się sprawa rozwiąże i będziesz miała cieplutko, żebyś tylko nie zdążyła się przeziębić! a na obiadek zrób coś szybkiego :tak: trzymaj się kochana, przesyłam Ci mnóstwo ciepełka ode mnie!!
 
Cześć Dziewczynki ;)
Dawno mnie tu nie było .. poczytywałam was troszkę, ale nie miałam weny żeby coś napisać.
Zaraz zabiorę się za czytanie i może chociaż część uda mi się nadrobić co tam u Was słychać. AaAa od dziś tydzień do przyazdu mojego Kochanego !!:D
A! i mam pytanie , bo czytałam ,że niektóre z Was tak jak ja biorą Feminatal N i mam w związku z tym pytanie: czy w 3 trymestrze będziecie go zmieniać na Feminatal + DHA?
 
reklama
Anisen ! chyba zamiast olejowy taniej wyjdzie taki elektryczy grzejniczek , farelke albo piecyk na butle gazową . Ten na butle jest cacy , dla mnie prawie jak kominek :) My sie takim swego czasu dogrzewałysmy z mamą .
 
Do góry