reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

reklama
Właśnie zrobiłam drugi test i zobaczyłam już dwie wyraźne kreseczki :):):)
Tak bardzo sieciesze :-):-):-) Wyliczylam sobie termin na 11 lutego. A wizyte u gina mam na 16 czerwca-fajnie sie stalo bo bylam umowiona na ta wizyte juz wczesniej bo mialam isc na jakas kontrole bo dawno nei bylam ;-)

Dziewczyny! Czy Wy macie juz jakies objawy typowo ciazowe? Bo ja pierwszy test zrobilam z powodu tego ze od kilku dni mam okropne mdlosci :baffled::eek: Wiem ze to wczesnie i troche mnie to dziwi :eek: ale kazda ciaza jest inna wiec moze....:baffled:

MeKlaudia i jak tam dzisiaj? przyszla juz @?

anka<3 trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte. Glowa do gory-bedzie dobrze :tak:
 
Luczynka gratulacje!!!!!!!! :-) @ jak narazie jeszcze nie przyszła i mam nadzieje ze nie przyjdzie.. Jak bym była teraz w ciazy też bym miała termin na 11 luty:)
 
Ostatnia edycja:
Anka<3 Trzymam za ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze i żebycie dotrawli do tego lutego:) :*


Byłam dzisiaj u lekarza:-) pochwalił mnie za ładne wyniki:laugh2: i dal termin porodu na 28 stycznia.. ale Kto wie czy to tak dokładnie wypadnie.. Nadal tu będę na forum z wami pisała i się cieszę ze już pęcherzy było widać na usg:) a do serduszka muszę poczekać.
 
Anka <3 moje gratulacje ciesze sie twoim szczesciem:-) Pierwsza ciaze przywaznie sie przenosi wiec moze bedziesz i z lutego:) ja Marcela urodziłąm równy tydz po terminie, termin był na 21 czerwca a on urodził sie 28:) Oczywyście poród był wywoływany bo szkrabowi sie nie spieszyło a teraz jest taki mamisynek:-D
 
Hej babeczki.
Wczoraj robiłam 3 test bo aż nie chce mi się wierzyć. Oczywiście pozytywny.:-)

Luczynka - więc się ścigamy bo ja na 12.;-)... Mnie od czasu do czasu coś zakręci w żołądeczku, a wczoraj zemdliło od zapachu smażonej ryby. No i cały czas chce mi się spać i to w zasadzie tyle. Nawet piersi mnie słabo bolą.

MeKlaudia - trzymam kciuki. Może miałaś później owulacje i dlatego jeszcze testy nie wyszły.

Anka<3 - super!

Pozdrawiam
 
Mi jednak wydaje sie że jestem przed okresem,że niedługo przyjdzie..:wściekła/y: Bo sama nie wiem co bym zjadła jak przed kazdym okresem , przed chwilą zjadłam mięso z rosołu ( a nie jadłam juz z rok) no i teraz jem płatki:) Wiec czekam na okres.. Ale znow bedziemy probowac...
 
Dzieki Dziewczyny! Tak bardzo sie ciesze-jestem jeszcze troszke w szoku :-p:laugh2:

MeKlaudia no to ja tam wierze ze bedziemy rodzily razem :tak:;-) Jesli @ nei przyjdzie to moze w poniedzialek zrob drugi tescik. Ja 3mam za CIebie kciuki bo poki nie ma @ to jest nadzieja :-)

anka<3 no to GRATULACJE :-) a z nami pisz chociaz masz termin na styczen, w koncu coz to za roznica :-p

daga u mnie dzisiaj na szczescie spokoj z mdlosciami, ale wczoraj to byl jakis horror :baffled: mdlilo mnie doslownie co 5 minut :eek:

A co do porodu pierwszego dziecka to nie zawsze sie przenosi. Ja moja Oliwke urodzilam 4 dni przed terminem, a i tak nie obylo sie bez pomocy lekarzy i oxytocyny, bo organizm byl gotowy do porodu, a Oliwia nie :-p no i moj organizm zwariowal i nie umial sobie sam poradzic. Wiec przypuszczam ze teraz tez tak moze byc:sorry:
 
Tak bardzo bym chciała zeby sie udało i już było wiadomo.. Nie chce przechodzic znów rozczarowania i czekania.. No ale cóż tylko Bóg wie kiedy odpowiedni czas i kiedy ma je nam dac...
 
reklama
Właśnie zrobiłam drugi test i zobaczyłam już dwie wyraźne kreseczki :):):)
Dziewczyny! Czy Wy macie juz jakies objawy typowo ciazowe? Bo ja pierwszy test zrobilam z powodu tego ze od kilku dni mam okropne mdlosci :baffled::eek: Wiem ze to wczesnie i troche mnie to dziwi :eek: ale kazda ciaza jest inna wiec moze....:baffled:
no to gratulacje :-):-):-)
ja z objawow to nie mam ich zbyt wiele. W poprzedniej ciazy tez mnie najwyzej mdlilo - teraz jest podobnie ale nie jest tak zle. Piersi bola i sa juz takie pelniejsze. Poza tym brzusio nie boli, czasem kluje tylko odrobine i mam wrazenie takiego spinania od srodka lub napiecia. ale to chyba dobry znak...:tak::tak:
Byłam dzisiaj u lekarza:-) pochwalił mnie za ładne wyniki:laugh2: i dal termin porodu na 28 stycznia.. ale Kto wie czy to tak dokładnie wypadnie.. Nadal tu będę na forum z wami pisała i się cieszę ze już pęcherzy było widać na usg:) a do serduszka muszę poczekać.
ciesze sie ogromnie - mam njadzieje, ze u mnie tez wszystko bedzie ok za tydzien na wizycie z usg...

Hej babeczki.
Wczoraj robiłam 3 test bo aż nie chce mi się wierzyć. Oczywiście pozytywny.:-)
rowniez gratuluje i ciesze sie
Tak bardzo bym chciała zeby sie udało i już było wiadomo.. Nie chce przechodzic znów rozczarowania i czekania.. No ale cóż tylko Bóg wie kiedy odpowiedni czas i kiedy ma je nam dac...
uda sie na pewno tylko troche cierpliwosci i zanim sie obejrzysz to zobaczysz dwie kreski na tescie....
 
Do góry