reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
Pandorko z okazji urodzin,wszystkiego najlepszego,spelnienia marzen,szybkiego porodu i czego sobie tylko zyczysz
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
wlasnie wpadłam oficjalnie zameldować że u mnie na piersiach leży największy cud jaki mnie spotkał w życiu:-):-)
 
IVI ale świetnie, gratulacje! :))) maleństwo śliczne:)) odpoczywajcie
Pandorka najlepsze życzonka dla ciebie! :happy2:

a ja zaraz ruszam na betę...
dziś 32d.c.
temp 36.9

wszystko się wyjaśni dziś
proszę trzymajcie kciuki:)
buziaki
 
Ivi!!!! Gratuluje kochana!!! Maly jest cudny!!!
Dziewczyny dziekuje za zyczenia urodzinowe!
Teraz chyba kolej bym ją sie rozpakowala... Od kilku dni miewam nieregularne skurcze promieniujace do plecow. Ostatnia noc przeszła sama siebie... W ogole nie spalam... Skurcze I bole brzucha doprowadzaly mnie do szalu... Teraz ciut sie uspokilo wiec sprobujemy jakos odespac choc troszke. Buzka!
 
Ostatnia edycja:
pandorko - wszystkiego naj :tak: - przepraszam że spóźnione ale nie zauważyłam :-( Spokojnego porodu i zdrówka dla was i jeszcze kasy i mnóstwo szczęścia i radości i co sobie tylko życzysz :tak:
 
Ivi alez masz piekne Malenstwo!!!!! Jeszcze raz gratuluje!!!

Kinga to zaciskam mocno kciuki!

Pandorka to pewnie lada dzien bedziesz i Ty tulila swoje Malenstwo!
 
reklama
Do góry