reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Sol wielkie gratulacje......... ochhhhh,kiedy moje takie było .........jak ten czas szybko ucieka :-)

monika czyli czekamy na dwie piękne kreseczki :tak:
 
reklama
Lilith - nie wiem - ja jestem uzależniona już na maxa - odwyk by mnie zabił :-p :-D Dzięki :-)

Elu - to teraz twoja kolej na dwie krechy więc czekam na wieści :-D

Dziewczynki moje kochane meldować się w starym składzie sprzed lat sześciu :-)
Mi w maju minie 6 lat jak na forum jestem - może nie na tym koncie ale pierwsze dwa konta usunęłam a z ostatniego posty zostały usunięte abym mogła nick odzyskać teraz :-D maj 2005r o ile dobrze pamiętam ale dokładniej to ciężko :-p ło matko - to się uzależnieniem ciężkim nazywa :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj czas leci, leci.... a szczególnie widać to po dzieciach, dopiero były w planach, rodziły się a za chwilkę pójdą już do szkoły ;-) a ile rodzeństwa im przybyło...coraz więcej tych forumowych dzieciaczków ;-) ale fakt troszkę brakuje tej starej gwardii......może Sol usłyszą Twój apel i się zameldują ......
 
reklama
jarzębinka - dzisiaj chyba trochę pw powysyłam :-D A co :-D No moja starsza idzie w tym roku do przedszkola :-D Moja siostrzenica jest w 1 klasie tak samo jak siostra a przecież dopiero je widziałam jak się urodziły :-D 6 lat temu marzyłam żeby w ogóle donosić ciążę a teraz mam dwie wspaniałe córeczki, kochanego męża, własne ciasne mieszkanko i jestem happy :-D

Gwiazdeczko - to w tym cyklu ostro działajcie bo już cię zapisałam na rodzące w 2011 a nie chce mi się bawić w poprawianie listy ;)

Elu to ślemy ci pozytywki ode mnie i Emilki
 
Do góry