reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Weronique - ty musiałaś mieć naprawdę ciężkie dzieciństwo skoro piszesz takie bzdury- że niby tylko matka jest rodzicem dziecka a ojciec to tylko bankomat- biedni ci faceci co się z tobą zwiążą- jakaś feministka chyba...No i biedne te twoje dzieci- żadnego męskiego wzorca dla nich, bo ty jako matka jesteś przecież i najlepszym ojcem:-(Są dobrzy ojcowie i złe matki- !

Miałam izyda bardzo dobre dzieciństwo na pewno o wiele lepsze od ciebie. Ja nie zadaję się z facetami po przejściach rozwodnikami czy wdowcami,mam empatie w stosunku do dzieci której ty pewnie nie masz. Dla mnie dziecko nie jest konkurencją ,Ja nie muszę walczyć o miłośc jakiegoś faceta ,nie wchodzę w toksyczne sytuacje po to tylko aby mieć faceta w domu.Tak bardzo ci nie odpowiada bycie macocha pewnie nie potrafisz zrezygnować z tego co ci nie odpowiada,tkwisz dlej w tej znajomosci i będzies tkwiła co kolwiek sie zdarzy Współczuję. Porównam ci faceta do samochodu Nie lubie jeździć uzywanymi samochodami. Dziwne jest dla mnie to że kobiety które maja 20-35 lat (w tym przedzale wikowych)tworząc swój pierwszy poważny związek biorą faceta po przejścich widocznie żeden bezdzietny facet ich nie chciał.
 
reklama
weronique ty nie jestes konkurencja,ty jestes walnieta i to zdrowo.Jednak smiem przypuszczac ze dziecinstwo mialas tragiczne.Ojciec alkoholik matka sie szlajala,w domu nie bylo na chleb wiec uzywasz sobie tu.Ale nam to naprawde zwisa co napiszesz.Nie jestes godna naszego kolka rozancowego.Chetnie uslyszymy slowa krytyki ale nie od paranoiczki ktora jest przekonana w 100% ze jej dziecinstwo bylo lepsze od IZYDY mimo ze nie znasz jej ani 5 minut :-D:-D Ktos kto tak pisze to z regoly mial prze****** w zyciu.Bycie z rozwodnikiem to nie przeklenstwo.Ale co tu tlumaczyc glabowi.A to porownanie zerznelas z Kafeterii ha ha ha ha.:-):-D:-):-D:-)
Jestes niedojrzala emocjonalnie ani psychiczne,wiec nie jestes partnerem do rozmowy.Radze ci dobrze poszukaj jakiegos terapeuty,no i moze jakiegos chirurga plastycznego bo moze spelni sie moje zyczenie i jednak ktos ci buzke obije na kwadrat?;-)
Pozdrawiam
KINDZIA :-D
 
Kindzia aleś się zdenerwowała żeś posunęła się do obrażania mojej mamy,mojej rodziny a nawet wypisywała bzdury o moim dziećiństwie weź sobie na wstrzymanie bo ja twojej matki nie obrażam Darujmy sobie epitety w stosunku do siebie na wzajem,bo szkoda na to czasu ja cię nie polubię ani ty mnie nie polubisz .Zadam ci tylko jedno pytanie chciałabyś miec takiego ojca jak ten twój partner?
 
To że macochy są złe ,wstrętne przebrzydłe okropne ,okrutne złośliwe ,zazdrosne i ze powinny się spalić w piekle wiedza wszyscy włącznie z dziećmi w przedszkolu Nie warto mówić o tym co jest znane od wieków.My kobiety jesteśmy bardziej okrutne od mężczyzn bo męzczyźni chociaż nie lubią pasierbów to nie maja aż takiej nienawiści. Nikt jednak w tym poście nie zauważył że ojcowie tych dzieci to nie rodzice ale dawcy spermy którzy pozwalaja aby te baby znęcały sie nad dziećm ,krzywdziły psychicznie np z tego co wyczytałam partner Kindzi jest bardzo zadowolony ze Kindzia znęcała sie nad dziećmi myślę że gdyby je biła .okaleczyła byłby jeszcze radośniejszy .Zaryzykuję stwierdzeniem że gdyby jego dzieci z poprzedniego związku cos i sie stało np kalectwo lub śmierć myśle ze skakał by do góry z radosci .To jest rodzić? Moim zdaniem to zwyrodnialec.
Ja powiem jedno że lepiej wychowywac się w domu dziecka niz z Ojcem bo zawsze prędzej czy później pojawi się jakaś macocha

Ja radze abyś poszła się leczyć i nie obrażała tu nikogo, proponuję Ci wizytę u specjalisty i pozbyła się nienawiści do własnej macochy...
Żal mi Ciebie...:baffled:
 
I bardzo dobrze. Ale pewnie znów się ujawni pod innym nickiem, łatwo ją będzie poznać po chorych postach jakie wypisuje...
 
reklama
Jaka szkoda:blink: już szukałam nowych argumentów żeby polemizowac na poziomie parterowym....:rofl2:
Przykre tylko, że te mądrości co tu wypisywały są ich rzeczywistymi myślami....
 
Do góry