reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

Kindzia, no właśnie, dawaj szybko foty, bo doła mam nieziemskiego i chętnie obejrzę jakieś szczęśliwe buziaki... Oczywiście gratulacje, cieszę się, że wszytko się udało i poszło po Waszej myśli.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
HALLLOOO LASECZKI troche mi sie zaspalo....w doslownym tego slowa znaczeniu.Tylko mi sie nie smiejcie :p zaspalo mi sie 14 godzin :p :p :p
ale fotki mam
musicie wejsc na skrzynke ; mollevanger@interia.pl
haslo;slubik
tu na stronke nie chca sie wkleic :mad:
aaa staranka zaczete,kuleczki naprawione :laugh: tylko czy beda dzialac?????????
napisze w tym tygodniu jak bylo ;) :laugh:
 
zdjecia super!! obydwoje swietnie wygladaliscie, widac ze zabawa tez byla udana:)...tych malych potworkow nie zauwazylam, czyszby nie dojechaly??
powodzenia w testowaniu kulek:) dobrze ze wogole jest mozlowosc przywrocenia do poprzedniego stanu:) starajcie sie wytrwale:) trzymam za was kciuki
 
Łee, jakoś nie mogę na tę skrzyneczkę wejść, więc nie obejrzałam zdjęć.... nie wiem, co jest - może to ja taka gienialna, że nie umię ;D...

Tak czy inaczej czekamy na relację pisemną ;)

Natalya, co do doła, to sytuacja w domciu lekko dołująca, więc żadna pogoda na to nie pomoże....e, nawet mi się pisać nie chce....

pozdrawiam
nikita
 
KOCHANE sorrryyyy wielkie ze sie nie pokazuje ale zdrowie mnie zdradzilo i nie jestem w najlepszej formie,dlatego nie siedze wieczorami za kompem.Postaram sie poprawic i wiecej nie grzeszyc :p
 
No to się popraw kochanieńka, zdrówka życzymy :laugh:. Już się zaczęłam zastanawiać, co z Tobą, że się nie odzywasz. Wogóle coś wątek zamarł na wakacje, ale może to dobry znak? Wszyscy radośni i wyluzowani cieszą się pogodą i siedzą na zielonej trawce a nie przy kompie... pomijając te chore oczywiście.... ;).

pozdrawiam
nikita
 
Oj pewnie tak Nikita , bo upały nam się znow dają we znaki. ::) :p
Kindzia - ze zdjęć wnios\kuję, że wszystko poszło zgodnie z planem - rozmarzony uśmiech Panny Młodej rozbroil mnie zupelnie :)
A Pan Młody tez jakiś taki trochę nie obecny... :laugh:
Oj przepraszam teraz to chyba miało być już nie Kindzia, tylko Żona pana Jerrego ;D To przez te upały....

Buziaki i trochę chłodku Wam zyczę!
Magdalenka
 
reklama
mnie tez jakos upaly odpedzily od kompa. Cor wlasnie pojechal po swoje corki. spedza u nas troche czasu, zalezy ile mlodsza wytrzyma:) i tak cud ze tak dlaeko bez mamy chce sie ruszyc:)
 
Do góry