reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze Obawy w ciazy?

Cyska ja mam tak samo - baaaardzo boje sie o to jak bede wygladala po!
juz powiedzialam mojemu ze po porodzie napewno co ktorys wieczor bedzie dla mnie i jakas silownia fitnesss czy cos! Wiem ze zdrowie dziecka jest najwazniejsze, ale nie oszukujmy sie kazda z nas chciala by jakos wygladac i to zaakceptowac! Ja niestey musze juz wam powiedziec ze pomimo smarowania mam rozstepy i to nie na brzuchu ale na piersiach :wściekła/y: jestem zla strasznie! w sumie nie rzyca sie to tak bardzo w oczy ale ja je widze i mnie to wkurza bardzo! a jak pomysle ze potem jeszcze zaczna zwisac! och:-(
 
reklama
Flower też się boję jak moje ciało będzie wyglądało po......też zauważyłam małe rozstępy na piersiach:wściekła/y: na brzuchu na razie nic, oby tak zostało
 
No to dziewczynki u mnie pojawiła się anemia :( muszę pic żelazo a myślałam że jakoś to mnie ominie, a tu proszę jest. chyba będe wcinac szpinaczek i buraki. Bo tabletki to nie wszystko przeciez.
No ale bo dzisiejszej wizycie słyszałm serducho. SPrzęt tu mają tragiczny jak radio których fal nie można znaleźc ale po chwilce słyszałam biło jak oszalałe :)
Na jakiś czas jestem spokojna :-)

Jeśli mogę zapytać to jaki miałaś wynik żelaza?? (podaj mi również w jakiej jednostce)



Ej dziewczyny ja przytyłam już 6kg, a jakoś nie jem specjalnie więcej, ze słodyczami też uważam a tyle do przodu. Ale nogi mam dalej chude i tyłek. Póki co idzie raczej w cycki i brzuch (który nie jest jakiś duży). Ja jeszcze niczym się nie smaruję , cały czas 'kupuje' oliwkę, ale jakoś mi to nie wychodzi... Ja znam wiele kobiet po ciąży i większość wygląda jakby w tej ciąży nigdy nie była a jedne troszku otyłe i ciężko im zrzucić (albo kiepska motywacja). Ja cały czas sobie myślę, że jak mi się sporo przytyje to dam radę :)
 
Ostatnia edycja:
laski a te rozstępy to jakiego macie koloru? ja zauważyłam biały rozstęp na piersi, na szczęście tylko jeden, na razie.. eh smaruję się na zmianę oliwką i kremem, zobaczymy co z tego wyjdzie:/
 
ja zauważyłam cieniutkie, bardzo krótkie takie jasno różowe:crazy: boję się że jak piersi urosną od pokarmu to rozstępy się znacznie powiększą ech.........
 
:confused2: ja do rozstępów na piersiach już się przyzwyczaiłam. Mam je od lat :confused2: mimo że nie byłam w ciązy. W okresie dojrzewania baardzo szybko roslam, skora nieelastyczna. Musiałam jakoś więcej przytyc szybko, a potem schudłam też szybko (bylam na obozie, bardzo złe jedzenie). Na piersiach mam takie srebrne rozstępy. Nawet nie wiem czy jest ich więcej. Czuję tylko swędzące brodawki, mimo że je smaruję, nacieram, a tu się skóra trochę łuszczy :baffled:
 
geniusia mnie się nigdy nie pojawiły na piersiach, dopiero teraz.....od okresu dojrzewania mam na pośladkach i też już się do nich przyzwyczaiłam......no cóż, ciąża to też zmiany w ciele kobiety, trudno;-) damy radę
 
dziewczyny ja mamjakies paranoje, ze brzuch mi nie rosnie... niech te 2 tyg mina juz, bo nie wytrzymam

Wydaje Ci się! Ja raz czy dwa razy w tygodniu sobie mierzę w pasie i poniżej pęka. Jakoś nie myśle czy mi rośnie czy nie- ja mam póki co malutki. Jednak samo moje utycie, nie wchodzę w żadne moje spodnie....to chyba rośnie. Nie świruj, aj czuje wokół Ciebie dobrą aurę i spokojnie dotrwasz do samego końca więc się nie martw!
 
reklama
Do góry