reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

wróciłam w niedziele ok 18 a mieszkam w gornej czesci szczawna kolo cmentarza ( nie zebym straszyla :)) nie moge wstawiac emotionek :(jesli chodzi o pobyt to ogolne wrazenie mam mieszanejesli chodzi o opieke do luftu a reszta to spoko fajni ludzi jedzonko tez smaczne czysto pogoda dopisywala tak wiec jakbym miala dac ocene to w okolicach 4 moze 4+a gdyby opieka lekarska b6la inna to nawet moze i 5 by wyszla
 
reklama
No to widzisz, twarz mi się znajoma wydała i może była znajoma, ale to nie byłaś Ty;)

A z pobytem, no cóż...niestety. To co chyba najważniejsze, najgorzej wypadło. Ale co zrobić...
Pytałam już Ciebie, ale wyjechaliście i nie doczekałam się odpowiedzi. Maluchy mają problemy z tarczycą, że jodowanie? Coś teraz pisałaś o dusznościach, to już nie wiem...

Bo mój starszy syn, Kacper, ma niedoczynność tarczycy, dlatego pytam.
 
Julka ma ostre zapalenia krtani , przy czym czesto chorowalo i spytalam lekarke czy moze by do sanatorium ja wyslac czekalam rok i chzba sie juz wyleczylam a poza tzm w zimie najwiecej jodu jest m
 
viola witaj w górskich klimatach;-) (gdzie jest cmentarz w Szczawnie?)
andzia taaa, taki mamy ten wychowawczy, że szaleć można za wszystkie czasy:confused2:;-)
właśnie skończyłam pisać pracę zaliczeniową (tzn skończyłam na chwilę obecną, wieczorem ciąg dalszy):baffled: oby do niedzieli i semestr z głowy (i dobrze, bo niedługo zacznę do tyłu chodzić)
 
reklama
cmentarz w szzcawnie jest u gory :) tzn jak sie idzie na chełmiec pod gore caly czas. jak wiesz gdzie jest bar zacisze jak wiesz to stan tylem do zacisza i patrz przed siebie zobaczysz ulice w gore to ulica boczna i ta ulica do gory trzeba isc a jak dojdziesz prawie do konca to zobaczysz po prawej stronie ostanio ulice to walsnie ja tam mieszkam :)
 
Do góry