reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wałbrzyszanki

reklama
może lepiej dialog;-)
za rzadko tu zaglądam:zawstydzona/y: chociaż po powrocie w ogóle jakoś nie chce mi się pisać:zawstydzona/y: czasem coś na czerwcówkach wklepię, ale jakoś nie mam weny:no: zwłaszcza przed egzaminem, który mam w maju... niby zerówka, ale wcześniej czy później trzeba będzie się pouczyć:sorry2:
 
dzięki:tak: egzamin jakoś może pójdzie, szczególnie że wzięłam sie za wiosenne sprzątanie zamiast nauki:-D jak zawsze przed egzaminem;-)
teraz tylko czekam na jakąś konkretną pogodę, żeby można było spokojnie posiedzieć w ogródku (u teściów), wygrzać się na słoneczku i może pouczyć;-)
 
my chodzimy albo do parku szweckiego albo kolo dworzyska tam tez jest fajan piaskownica z takim plazowym piaskiem i nic wiecej mi do glowy nie przychodzi my chyba tylko we dwie tu zagladamy
 
Kochasek no prosze Cie przeciez idziesz kolo parku szwedzkiego tam sa dwa stawy kiedys i kaczki i łabedzie byly na przeciw sanatroiiuum 1 w szczawnie
 
reklama
:sorry2:cóż, ja nie stąd, to nie wiem:no: tzn już wiem:tak: pewnie jakbym męża spytała to też by nie wiedział, a on z w-cha:laugh2:
co do mojego niedzielnego egzaminu - zajrzałam do notatek dwa(!) razy:dry:
pięknie, co? na szczęście to zerówka:sorry2:
teraz zmykam spać, bo jutro (a raczej dzisiaj) do szkoły na 8:dry:
gdzie się podziały inne wałbrzyszanki?
 
Do góry