reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hejka dziewczyny! Pitolożka mnie wkurzyła! Jak byłam z Leonem w ciąży to drukowała zdjęcia jak pojebano a teraz wcale nie zrobiła! Patrzyła na monitorze czy serduszko bije i tylko mówiła,że bobas za mały,żeby całego zobaczyć. No to wiem,że ma taki zrąbany sprzęt! Ale najważniejsze,że wszystko ok. Za miesiąc połówkowe. Mąż idzie ze mną [emoji4]
 
reklama
Emol - gratulacje dla Artura.

My odebralismy badania i byliśmy u pediatry. Ostra wirusówka u małego, grypopodobna. Mnie też dopadło. Boli mnie gardło i brzuch. Małemu zajrzała do gardła i tez ma zaczerwienione. Kolejny raz opóźnienia po 1.5 godziny. Już lepiej gorączka mija.
 
Dziewczyny jedna pazdziernikowka urodziła w 23 tc, bobas zmarł. Druga teraz w 30 tc, bobas walczy. 1,5 kg. Blizna po cc się rozeszła i musieli szybko ciąć. :( trzymajcie kciuki za bobasa. Miał być październik jest lipiec
 
PatiEmma - z Tymkiem już ok. Wczoraj był z tatą już na spacerze. W piątek już nie miał temperatury. Mnie dopadło i od piątku miałam temperaturę 38.5, katar i kaszel. Ze mną na szczęście już lepiej też. A jak Wy tam?

Wczoraj Tymus zrobił samodzielnie dwa kroczki. Wstał sam na nozki i zrobił 2 kroki do naszego lozka:) po czym się go złapał :) próbuje :) , ale jest bardzo niestabilny.
 
Poranna to gratulacje dla Tymka!!! I zdrówka dla Ciebie
U nas w sumie katar minął aczkolwiek jeszcze coś podcieka , ale dostała pryszczykow na karku i nie wiem od czego albo to potówki już sama nie wiem:/
 
Gratulacje do Tymka. Artur też tak zaczynał, teraz już potrafi z 6 kroków zrobić. I jak np na początku w ciągu dnia może 2-3 razy próbował to teraz już probuje "chodzi" kilka razy na godzine. I widać postępy a minęły dopiero 4 dni!
 
Hejka! Leon na razie zaczyna stać bez trzymanki a dziś na basenie po trawie chodził na czworaka jak pająk z tyłkiem u góry [emoji38] właśnie byliśmy z teściem i dzieciakami na basenie otwartym od ok 9.30 do 14.30 i Mo,iż koc i leżaki w cieniu to i tak się spaliłam. A na słońcu byłam tylko tyle co z Leonem w basenie. Jula już brązowa a ja i Szym tam gdzie nie opaleni to teraz czerwoni. Mąż jak wróci z pracy to mnie fenistilem wysmaruje. Mały jeszcze śpi. Zasnął w aucie,przebudził się,wypił mleczko i poszedł dalej spać. U nas w tym tygodniu do 38 ma być a dzisiejszy dzień to ten z tych chłodniejszych [emoji85] nie wyrobię. A tak wgl to w sobotę kupilam sobie Tankini. Tak to się chyba zwie [emoji57] dla mnie w ciąży to najlepsze rozwiązanie,żeby brzuch słońca nie dostał.
 
reklama
Do góry