reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Leon nie raczkuje za długo może z 2 miesiące. Porusza się przy meblach a jak się go prowadzi to pójdzie chwilę i zaraz siada na dupę i idzie na czworaka. Ja już z żadnym lekarzem nie będę konsultowała bo jak dziecko raczkuje to nie musi zacząć szybko chodzić. Niby mówią,że raczkowanie robi dziecko leniwym ale raczkwanie jest bardzo ważne dla rozwoju mózgu. Dlatego Leon będzie raczkował tak długo jak będzie chciał i nie będziemy go zmuszać do chodzenia. Dzieci raczkujące mogą zacząć same chodzić ok 15-18 miesiąca i to jest normą.
 
Dziewczyny okres się skończył wreszcie :) teraz wracamy ze szczepienia aż 4 ukłucia były masakra ale nawet bardzo nie płakał bo kupiłam mu autko i dałam odrazu :p większy stres miałam ja [emoji23]
 
My mamy bilans 31. Nie wiem czy szczepienie będzie. Szym dziś od rana z dziadkiem na basenie,Jula u siebie a mały poszedł przed 10 spać i jeszcze śpi. Dziś wstał już po 7 i nawet mi to pasowało bo go położyłam wcześniej bo po 13 już jedziemy do miasta. Zazwyczaj o tej godzinie to on jeszcze śpi. I jakby był nie wyspany to by niesamowicie marudził. A tak to teraz się wyśpi i będzie ok. Dzisiaj mam na 15 do pitologa. Jestem ciekawa czy płeć już będzie widziała.
 
Veronika - trzymam kciuki za wizytę. Też bym opuściła, ale Tymek wymaga wsparcia. Boję się go zostawić samego sobie żeby potem nie było trudności w kolejnych rehabilitacjach. Zresztą tak powiedziała nam fizjoterapeutka jak byliśmy u niej miesiąc temu.
 
Foxy to super że w końcu się skończył okres;) gratulacje dla Alexa za dzielnoec
Emol gratuluje!!!
Poranna masz rację teraz trzeba przypilnować bo później wyjdzie jeszcze gorzej
V robiła czekamy na relacje;)
 
reklama
Do góry