reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Właśnie Kawoszka ale ja nie rzygam tylko jest mi nie dobrze. Często mnie mdli a jak już tak fest to muszę coś zjeść. Zgagę miałam wcześniej a potem te mdłości przyszły. Mam tylko nadzieję,że nie długo przejdzie.
17 czerwca mamy podwójne chrzciny a 24 Leona roczek. Do tego Czesi musi być lepiej! Dziś nawet spoko tylko mega zmęczona jestem.
 
reklama
Veronika teraz chyba już częściej nadane. Ogólnie w Polsce ma to imię 1700 kobiet więc myślę że nie jest źle :) my też nie mieliśmy problemu z dziewczynka, a z chłopcem już nawet z Arturem.

Ja już dawno nie byłam u fryzjera bo w grudniu Ale tak mam dobrze ścięte i kolor zrobiony w ombre więc nic z nimi nie robię, niech rosną. A włosów mam znowu sporo. :) najlepsze + ciąży to włosy :)
 
To racja włosy są ok w ciąży.

W niedzielę jest komunia a moja chrześnica ma od wczoraj gips. Złamała czy raczej pękła jej kość w pięcie. Dzwoniłam do niej to wózek jej załatwili a w kościele to nie wiadomo jak będzie ale pewnie na wózku.
Hehe a moja siostra kupiła jej rolki z 5 stów.
 
Cześć. Ja też nie mam powiadomień. Dziś mi pokazało że 1 wpis Kawoszki z rana. Masakra z tym.
Emol gratuluję dziewczynki:).chłopca też bym gratulowala ;).
Veronika życzę żeby te mdłości jak najszybciej przeszły :*
My dziś byliśmy na kontroli u lekarza. Mały jeszcze kaszle ale jest spora poprawa.mnie już przeszło ale u mnie to alergiczne bo co chwilę coś pyli. Dominikowi wyszedł na brodzie wielki pryszcz i pediatra mu usuwala ropę. Kazała czyścić gdyby znów się pojawiła bo stwierdziła,że może się zrobić stan zapalny w węzłach chłonnych. Pierwszy raz coś takiego słyszałam :confused:.posmarowalam to maścią cynkowa żeby wysuszylo. Zobaczymy rano jak to będzie wyglądało.
 
Artura też wysypalo na twarzy. Zastanawiam się czy to nie po rybie. Kilka dni temu jadł. Pewnie tak i dlatego. :/
 
Cześć. Ja też nie mam powiadomień. Dziś mi pokazało że 1 wpis Kawoszki z rana. Masakra z tym.
Emol gratuluję dziewczynki:).chłopca też bym gratulowala ;).
Veronika życzę żeby te mdłości jak najszybciej przeszły :*
My dziś byliśmy na kontroli u lekarza. Mały jeszcze kaszle ale jest spora poprawa.mnie już przeszło ale u mnie to alergiczne bo co chwilę coś pyli. Dominikowi wyszedł na brodzie wielki pryszcz i pediatra mu usuwala ropę. Kazała czyścić gdyby znów się pojawiła bo stwierdziła,że może się zrobić stan zapalny w węzłach chłonnych. Pierwszy raz coś takiego słyszałam :confused:.posmarowalam to maścią cynkowa żeby wysuszylo. Zobaczymy rano jak to będzie wyglądało.
Moja też miała coś takiego to jej Tormentiolem posmarowałam 3 razy i nie ma śladu.
 
Moja Buba bo tak czasami do niej mówię albo Bubuś. Siedzi na pralce po kąpieli jak byliśmy w Krakowie.
received_591226247931095.jpeg

Zdjęcie zrobiobe na szybko.
 

Załączniki

  • received_591226247931095.jpeg
    received_591226247931095.jpeg
    39,9 KB · Wyświetleń: 219
Kawoszka a kupię tormentiol bez recepty? Gdyby cynkowa nie pomogła to byłaby jakaś alternatywa.
Emol właśnie mnie się też wydaje, że to od jedzenia. Wprawdzie po nabiale ma szorstkie,czerwone plamki ale czytałam w necie że pryszcze też mogą być od jakiegoś pokarmu,który jest gorzej tolerowany.
 
Kawoszka a kupię tormentiol bez recepty? Gdyby cynkowa nie pomogła to byłaby jakaś alternatywa.
Emol właśnie mnie się też wydaje, że to od jedzenia. Wprawdzie po nabiale ma szorstkie,czerwone plamki ale czytałam w necie że pryszcze też mogą być od jakiegoś pokarmu,który jest gorzej tolerowany.
Raczej tak moja mama kupiła mi dla J. bo mu coś wyskoczyło. A Klaudia to nie miała po jedzeniu. Nie wiem skąd to się wzięło.
Ostatnio w nocy coś ją ugryzło i też posmarowałam i zeszło. Tylko miała jeszcze na brodzie to tutaj nie smarowałam bo ona ciągle cośdo buzi bierze to ma do tej pory.

To tak jak miała katar to jej wycisnęła pół ząbka czosnku i wymieszałam z maścią kamforową. Stopy posmarowałam tłustym kremem na to maść i skarbetki. Trzy noce i po katarze. Jak jej zęby szły to miała katar. Wolałam katar niż to co teraz. Złości się jak siedzi w wózku. Nie chce stać nie chce chodzić ale na pupie dosunie się wszędzie.
 
reklama
Do góry