reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Veronika gratulacje :*

Ja nie wiem co z powiadomieniami. Ostatnie jakie dziś pokazało było z niedzieli:eek:.

U nas bez zmian -ciągle z małym kaszlemy. Wyszła mu ta górna dwójka ale tak ledwo ledwo. Teraz idzie druga.wszystko gryzie łącznie ze mną.Dominik chodzi coraz pewniej po pokoju i zaczął dużo powtarzać.uwielbia huśtawki. Niestety na ten tydzień zapowiadają deszcze więc nie wiem jak będzie ze spacerkami. Dziś się jeszcze udało ale teraz jest burza.

Siostra w końcu wróciła ze szpitala. Zatrzymali ją z dzieckiem bo miała zielone wody i mała dostawała antybiotyk ale już jest ok.
żonie kuzyna zmarł tata i w piątek pogrzeb. Znaliśmy go z mężem, bardzo fajny człowiek. Bardzo mnie to przygnebilo :(.

Pati,Foxy, Kawoszka co u Was bo też się nie oddzywacie.
 
Kasieks - zdrówka dla Was. Dobrze, że siostra już wyszła. Też miałam zielone wody płodowe. Zrobili młodemu gazometrie i nic poza tym. Miał robione usg przezciemiaczkowe i niby nie był niedotleniony. Tylko skąd obniżone napięcie?! Gratuluję kolejnych zabkow. U nas widać prześwity na działach, ale nie wyszły jeszcze na wierzch.

Młody wstał o 4.30. Teraz odsypia. Wstanie. Kaszka i na spacer. Muszę załatwić kilka rzeczy na mieście.
 
A Leon dziewczyny pobił rekord! Jak wczoraj chciałam go położyć po południu to wiarował i nie chciał spać! Wykąpałam go i położyłam ok 16.40,obudził się jak mąż wrócił ok 19 wypił mleczko i spał do 5.30! Wypił mleko i zasnął znowu! Wstał razem ze Szymem ok 7.30! Szymon też wczoraj poszedł o 17.30 spać i spał do rana. Nie wiem może przez upały a moze jakaś faza. Teraz też śpi już przeszło godzinę. Ja się na chwilę położyłam i mi się z pół godzinki przysnęło. Zmęczona jestem non stop. Wczoraj na spacerze nie byliśmy bo u nas mega upały. Nie wiem dziś chyba też nici. Od jutra ma się schłodzić ale ma też padać :/ jutro u nas dzień ojca. A w niedzielę matki. Dziś ostatni dzień i chociaż tyle dobrze,że mąż będzie w domu bo ma wolne. Jak tam u was?
 
U nas słoneczko. Na razie mały śpi już 1,5 godziny. Zobaczymy o której wstanie ;).po obiedzie spacerek a później mam zebranie w szkole ostatnie w tym roku więc muszę iść. 2 godziny z głowy :o
 
Veronika Artur wstaję 6-7 zje, robi kupkę i zasypia ok 8 na 2 albo i. Nawet na 3h . Chyba tak upały ich dobijaja.
Artur ma chyba po tatusiu uczulenie na trawy. Dzisiaj oboje wstali spuchnieci, czerwone, lzawiaze oczy, katar. Mąż powiedział że przez te upały trawy szybciej pyla i wziął tabletkę na alergię. Z młodym poszłam do lekarza, powiedziałam co to prawdopodobnie jest. Mam obserwować czy oboje źle się czują w tym samym momencie, czy te same objawy. Bo testy robi się dopiero 3-4 latkom. Jeśli będzie co roku się powtarzać to już się cieszę :/
Mam nadzieję że leki które dostaliśmy pomogą bo był strasznie marudny, podałam leki było ok ale nie wiem czy to leki czy to że zaczęło wiać i może przewialo alergeny
 
Emol - biedny Artur. Mój mąż ma astmę... A Tymek nie jest za dobrego zdrowia i coś czuję, że czekaja nas przeboje.

My rano byliśmy na rehabilitacji. Pani pochwaliła, że młody stawia już ładnie stopy. Ogólnie go chwaliła. Zapytałam co mysli na temat pchacza i powiedziała, że ma mieszane uczucia. Argumentowała to tym, że pchacz może być za lekki i lepiej żeby dziecko pchalo krzesło albo pudło z zabawkami. Potem skończyliśmy do Lidla kupiłam trochę ubranek dla Tymka. Teraz drzemka.
Na 14.00 mamy pójść do przychodni to może nasza lekarka nas przyjmie na kwalifikacje do szczepienia. Cały czerwiec jej nie ma bo jest na urlopie. No zobaczymy, czy się uda.
Rano spalił się odkurzacz więc mam wszędzie porosypywane wafle. Gdy wróci mąż zajrzy czy rzeczywiście się spalił, jak tak to pójdzie kupi nowy. Bez odkurzacza z małym dzieckiem to jak bez ręki :D
Nocka u nas w miarę. Tylko, że wstalismy o 5.00.
 
Hejka! Leon dziś też przespał cała nocke! Wczoraj wieczorem nie chciał pić mleka o 23 mu dałam na śpiku ale też za dużo nie wypił. Teraz zjadł kaszkę i poszedł spać. U nas dziś dzień ojca. My mamy długi weekend :) jutro Jula na nockę do teściów. A my na zakupy spokojnie. Co dziś będziemy robić nie wiem. Wczoraj przysłali mężowi pismo od renty,że do tyłu od 2016 roku musi zapłacić czyli od kiedy otworzył przychodnię. Ręce załamałam jak zobaczyłam ile tys to wyszło. No ale cóż. Trzeba zapłacić bo inaczej nie będzie miał renty.
Ja rano pojechałam po świeże buleczki. Zjedliśmy i leniuchujemy się we wyrku. Wkurza mnie już to forum bo za każdym razem jak dostaje powiadomienie na maila i wchodzę na forum to zaraz wyskakuje,że telefon wygrany! Wcześniej tak nie było. Myślałam,że to przez inne aplikacje ale pokasowałam a to dziadostwo dalej wyskakuje. Chyba napiszę do Anuisli. U nas dziś pochmurno ale nie pada i ciepło. Czuję się bardzo dobrze tyle,że z rana nie mam apetytu i wymuszam w siebie bo śniadanie to podstawa! Kasiek jak tam po zebraniu? Emol współczuję i trzymam kciuki aby było lepiej! Poranna brawa dla Tymka!
 
reklama
Do góry