reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hejka! Padam na twarz! O 23 Leon pobudka na flaszkę a potem młody o 1 darł papę jak wściekły! Leon i Szymon przed 7 już gotowi do dnia,młody już wstał i się bawil,Leon marudny,przebrałam go wypił mleko i poszedł spać. Już się nie mogę doczekać jak każdy będzie miał swój pokój i jeden nie będzie drugiego budził. Na szczęście młody do babci idzie po przedszkolu,więc trochę luzu. Zaraz sobie zrobię śniadanko a jak mały wstanie,mam nadzieję,że w lepszym humorze to poodkurzam i pomopuje. Wczoraj powinnam @ dostać ale nie dostałam. Te moje cykle tak mi już na nerwy działają,że hej!
 
reklama
Dziewczyny test zrobiłam i dwie ciemne krechy! Zadzwoniłam do pitologa i od razu mi termin zrobiła na 16! Gdybym nie zrobiła to wcale bym nie wiedziala! Oprócz tego,że w weekend ciągło mnie z prawej strony podbrzusza. I tak mówiłam do męża,że przed @ tak nigdy nie miałam! Nawet się śmiałam wczoraj,że chudną mi cycki pierwsze zamiast brzuch! Czuję się bardzo dobrze! Rano jestem zmęczona i nie chce mi się wstawać ale to nic nowego! Werwe mam do sprzątania :D Leon wstał zjadł drugie śniadanko i się bawi teraz a ja poodkurzam i pomopowałam w tym czasie! O 15 jedziemy,wezmę auto i do lekarza. Jestem ciekawa co powie.
 
Zrobiłam godzinę temu!
IMG-20180507-WA0000.jpeg
 

Załączniki

  • IMG-20180507-WA0000.jpeg
    IMG-20180507-WA0000.jpeg
    468,7 KB · Wyświetleń: 240
Poranna dziękuję :)
Wie,wysłałam mu zdjęcie testu! Nie dowierzał! Myślał,że go wkręcam,że to test owulacyjny! Ale mu mówię,spójrz,że tam ciąża pisze :D Z tego co pisał to zadowolony! Okaże się jak pójdę do niego,zanim pójdę do lekarza! I on pytał jak ja się czuję. Tzn czy szczęśliwa,czy załamana. Mówię,że jedno więcej już mi różnicy nie robi. Julka 9 lat,wszystko sama zrobi,Szymek 5 zaraz się też usamodzielni. Zostanie tylko Leon i bobas ;) Ale ta ciąża taka lekka jak z Julią. Po cichu modlę się o dziewczynkę. Wtedy będzie po równo :D
Emol a Ty jak się czujesz?
Ja właśnie zjadłam wątróbkę z ryżem,teściu wczoraj zrobił. Pycha! Leona położyłam. Byliśmy na 40 min spacerze ale mega gorąco i wszędzie słońce. Zjadł obiadek i powinien zasnąć bo ziewał. Wieczorem wam napiszę po wizycie!
Miłego dnia!
 
Jadę na ip bo przez majówkę ciągle mnie brzuch boli, nie czuję ruchów i chce się upewnić czy wszystko ok
 
Emol z moich obliczeń na styczeń! Ale ona mi dokładnie powie! Pewnie jedz! Lepiej się upewnić! Trzymam kciuki aby wszystko było ok!
 
reklama
Emol - trzymam kciuki. Mam nadzieję, że wszystko dobrze z Wami.

Veronika - oczywiście też trzymam kciuki. Napisz koniecznie po wizycie.

U nas wszystko dobrze. Młody śpi. Czekam na męża to może skoczymy jeszcze na spacer.
 
Do góry