reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mój od urodzenia dwa razy tak mocno ulał! Ale póki co ładnie mu się odbija i po butelce i po cycu (choć po cycku nie zawsze)! Ja się tylko martwię,czy kolki dostanie :/ Jak się gdzieś wybieram i mam mało czasu to dostaje moje mleko z butli! A w nocy czasami jak usypia przy cycu a ja już nie mam siły co pół godziny wstawać dostaje mleko w proszku! I tak jak np.dziś wieczór i popłakuje co chwile! A ja się obwiniam,że powinnam tylko cyca dawać a nie na przemian z butlą :/ Kurde już nie wiem!
Ja w ciągu dnia karmie piersią na zmianę z butelka bo nie mam tyle pokarmu żeby się najadl a w nocy tylko butelką bo jestem wykończona po całym dniu i chcę spać. Nie obwiniaj się. Przecież musisz kiedyś odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień :)
 
reklama
Kasieks właśnie mokrych pieluch mam bardzo dużo a kupa co 1/2/3 dni naprawdę jak w totolotku ale za to taka mega zawsze po same pachy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Emol i Olisiaa kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji256]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój co 3 dni ale konkretnie.ostatnio tak narobił ze musiałam go wykąpać w środku dnia:eek::D
 
Ja w ciągu dnia karmie piersią na zmianę z butelka bo nie mam tyle pokarmu żeby się najadl a w nocy tylko butelką bo jestem wykończona po całym dniu i chcę spać. Nie obwiniaj się. Przecież musisz kiedyś odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień :)
Fajnie dziewczyny,że jesteście! Można się wydagadać i powspierać jedna drugą! Kurcze a ja się tak uparłam na karmienie piersią! Chciałam w sumie też,żeby od razu nauczył się z butli bo jak będę odstawiała od cyca to nie będzie problemu! Odciągam dużo pokarmu w ciągu dnia(3 razy po ok 125 ml) plus to co on wyciągnie! Parę woreczków zamrożonych,resztę wypije z butli! Co mam zrobić jak mam tyle pokarmu? Mam się męczyć i wyć z bólu? A tak to chociaż B.poda butelkę a ja mam chwilę dla siebie!
 
Veronika Kasieks ma racje nie obwiniaj się bo przecież tez musisz czasem mieć czas dla siebie :* . Ja czuje się już w miarę ok ale jak przypomnę sobie mój problem laktacyjny to masakra była miałam takie momenty ze chciałam uciec od wszystkich naprawdę ... takie parcie na karmienie mi wszyscy wpajali ... a teraz jestem szczęśliwa u mały tez :) i mam w doopie co sadza inni o mleku z butli wkoncu po coś je stworzyli a uważam ze np. Mleko matki palaczki czy alkoholiczki jest gorsze a i tak je dają


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratulacje [emoji7][emoji7]duzo zdrówka dla was [emoji253][emoji254][emoji259]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Klaudia 1404 gratulacje, niech Gabrysia się zdrowo chowa, a ty szybciutko wracaj do formy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry