reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mój tz tez ma urlop aż 3tyg :) a mały dalej płacze pospal 15min tylko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra.nic nie zrobiłam.ledwo dałam radę zjeść śniadanie.mały cały czas śpi na mnie a jak go odkładam to biegiem do ubikacji bo się budzi i płacze
 
Mój tz tez ma urlop aż 3tyg :) a mały dalej płacze pospal 15min tylko
Ja też do tego klubu się wpisuje ;) Kasiek tak jak i u Ciebie mały zasypia,uspokaja się na ręcach albo przy cycu a jak odkładam do łóżeczka to krzyk niesamowity! Wiedziałam,ze tak będzie bo zazwyczaj dzieci karmione piersią szybko się przyzwyczajają! Ale mam nadzieję,że parę miesięcy i się oduczy! Młodszego też szybko oduczyłam,więc dam i teraz radę! Foxy fajnie masz,że masz chłopa aż 3 tyg w domu! Ja niestety tylko tydzień! Ale dobre i to bo we wakacje i tak mniej ma pracy więc szybko będzie do domu przyjeżdżał!

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No fajnie tylko wiadomo jak to facet ... jak mały płacze to do mamy [emoji52] ciagle musi albo iść do wc albo gdzieś na chwile . Mały spi na moich rękach które mi zaraz odpadną [emoji23][emoji23] 4kg po kilku godzinach noszenia da się odczuć [emoji15] ale wole nie próbować go odkładać bo kolejna próba usypiania mnie przeraża [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No fajnie tylko wiadomo jak to facet ... jak mały płacze to do mamy [emoji52] ciagle musi albo iść do wc albo gdzieś na chwile . Mały spi na moich rękach które mi zaraz odpadną [emoji23][emoji23] 4kg po kilku godzinach noszenia da się odczuć [emoji15] ale wole nie próbować go odkładać bo kolejna próba usypiania mnie przeraża [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha...mój mały w 2 tyg do 4 kg doszedł! A jak wychodziliśmy ze szpitala to miał 3150 ;)
 
O No to pięknie przybrał [emoji7] dziewczyny ale mam dość dzisiejszego dnia ! Nawet nic nie zjadlam jeszcze ...a mały tak podrapał sobie buzie mocno i raczki :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O No to pięknie przybrał [emoji7] dziewczyny ale mam dość dzisiejszego dnia ! Nawet nic nie zjadlam jeszcze ...a mały tak podrapał sobie buzie mocno i raczki :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój też się drapał! Obcięłam paznokcie i po problemie! Mały śpi więc się położyłam na chwilkę ale pranie w pralce i następne w kolejce czeka :/ Przybrał i pulpecik się zrobił ;)
 
No ja mu raz obcięłam i znów urosły [emoji33] a przy jego szale dziś to bym mu palce ucięła pewnie [emoji23][emoji23][emoji23] ja jestem uziemiona w łóżku nawet boje się poruszyć [emoji23] a zaraz mi się dupa ugotuje chyba [emoji15][emoji23] eh te dzieciaki takie małe a tak potrafią ustawiać dorosłych [emoji23][emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No ja mu raz obcięłam i znów urosły [emoji33] a przy jego szale dziś to bym mu palce ucięła pewnie [emoji23][emoji23][emoji23] ja jestem uziemiona w łóżku nawet boje się poruszyć [emoji23] a zaraz mi się dupa ugotuje chyba [emoji15][emoji23] eh te dzieciaki takie małe a tak potrafią ustawiać dorosłych [emoji23][emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mojemu obcinam paznokcie jak śpi :D
 
Do góry