reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Dzisiaj jest ze mną o niebo lepiej ;) mój tz wrócił do pracy dziś i byłam sama z małym jakoś dałam radę i poczułam się naprawdę fajnie [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Veronika ale fajny Leoś [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Kasieks dziękuje za słowa otuchy to co piszesz naprawdę ma sens i właśnie myśle o tym i pewnie tak jest :) . Ja ciagle próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji i jest mi wstyd ze jestem czasem zła na własne dziecko albo ze brak mi tej cierpliwości i np. Płacze razem z nim ...Cieszę się ze jest ten wątek na forum bo w życiu realnym nie mam z kim pogadać a nawet poruszyć pewne tematy przy niektórych to nie warto bo odrazu odebrali by mnie negatywnie bo ludzie lubią cieszyć się ze słabości innych i najlepiej obgadać potem
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Foxy też miałam takie dni,że płakałam razem z nim bo nie wiedziałam czy jest dalej głodny,czy go brzuszek boli,czy może moje mleko jest za słabe i nie najada się! Oprócz tego obrywało się starszym dzieciakom :( Później jak już spali to dalej płakałam bo byłam zła sama na siebie,że tak szybko się wściekam i krzyczę z byle powodu! To była jakaś masakra! Na szczęście już mi przeszło! Chociaż nie powiem czasami mam taki dzień,ze szybko się denerwuje ale i szybko mi przechodzi! Myślę,że to wina hormonów!
 
Też myślę że to hormony plus zmęczenie.ja już mniej płacze ale się denerwuje bo chciałabym tyle rzeczy zrobić a mały się nie może odkleic i ciężko jest.myślę ze to kwestia organizacji ale musi minąć trochę czasu zanim to ogarnę.z każdym dniem będzie lepiej.u was też. Trzeba się cieszyć z małych sukcesów :)
 
A jak tam dwupaczki bo coś się nie oddzywacie? Kawoszka, Martynaaa i Kropkaaa tez cichutko.pewnie bardzo zajęte przy dzieciaczkach.ciekawe jak sobie radzą :)
 
Dwupak nadal w dwupaku ale jutro mam zgłosić się do szpitala więc zobaczymy. ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy waszym dzieciaczkom tez się strasznie ulewa? Mój wczoraj puścił takiego pawia ze całe mleko zwrócił [emoji15] i ogólnie ostatnio po karmieniu długo pluje aż strach go odłożyć [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I ja nadal dwupak, nic się nie dzieje. Wczoraj moja wymarzona rocznicowa data minęła więc czekam na kolejną na 11.07 [emoji6] a do terminu jeszcze sporo czasu bo dopiero na 26 [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I ja nadal dwupak, nic się nie dzieje. Wczoraj moja wymarzona rocznicowa data minęła więc czekam na kolejną na 11.07 [emoji6] a do terminu jeszcze sporo czasu bo dopiero na 26 [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki żeby się udało wstrzelic w datę ;)
 
Do góry